ina-online.net
Shpend Ahmeti, propozon pesë masa për luftimin e pandemisë
THIRRJA/ Pompeo: Pekini po përpiqet të fshijë fenë islame, solidaritet për të mos e lejuar
Trushpëlarja dhe fanatizmi fetar, një rrezik real për qytetarët tanë
zeriamerikes.com
Kosovë: Tetë viktima dhe 207 raste të reja të të prekurve me COVID-19
boldnews.al
Gjykata e Posaçme kthen dosjen e Adriatik Llallës për plotësim të hetimeve
lapsi.al
Situatë e rëndë edhe në Kosovë/ 8 viktima dhe mbi 200 të infektuar në 24 orët e fundit
abcnews.al
Bilanc i frikshëm në Kosovë, 207 raste të reja me koronavirus, 8 persona humbin jetën
insajderi.com
Zyrtare: Valon Berisha bashkohet me Arbër Zenelin tek Reims
Pas rastit të parë me COVID-19 në Junik, vet izolohen pesë familjeTë ngjashme
aa.com.tr
"Hapja e Ajasofjes për adhurim nuk i heq statusin e trashëgimisë botërore"
boldnews.al
Kompanitë publike të energjisë pësojnë humbje 10 mln euro në janar-mars
tetovasot.com
Mexhiti nga Shkupi: Fal UÇK-së, ky shtet nuk bënë asnjë lëvizje pa miratimin e Ali Ahmetit dhe BDl-së
shqiptarja.com
Rruga Milot-Fier/ Balluku: 1.2 mld euro nga koncesionari! Shteti shqiptar 10% garanci në 16 vite
balkanweb.com
Marrëdhëniet me PD dhe Bashën, Yuri Kim: Detyra ime nuk është që të vendos se kush e udhëheq vendin por…( Një koment për reagimin e 2 marsit)
gazetablic.com
Sami Lushtaku: Askush nuk mund të më largojë nga PDK, nëse vetëm një njeri mbetet në parti, unë do të jem i dyti
lajmpress.org
Pas tërheqjes së Amdi Bajramit, Ali Ahmeti mbetet “shoumeni” kryesor në fushatë!
ata.gov.al
Reforma Zgjedhore/ Majko: Do t’i qëndrojmë deri në fund marrëveshjes
zeriamerikes.com
Kosovë, parlamenti dështon të miratojë marrëveshjet ndërkombëtare financiare
epokaere.com
Nora Visoka Weller, historia e studiueses që u bë pjesë e universitetit më të mirë në botë
kosova.info
Skandaloze/ Këshilltari i kryeministrit Hotit thotë se Covid-19 është rrenë e madhe
ina-online.net
Protestat në Serbi, Vuçiç tërheq planin për vendosjen e shtetrrethimit
koha.mk
Srebrenica, pika kulmore e një gjenocidi katër-vjeçar
shqiptarja.com
A do jetë Veliaj pasardhësi i Ramës në PS? Ja si përgjigjet Majko'Zgjedhorja'/ Majko: PS do votojë marrëveshjen e arritur me dakordësinë e ndërkombëta
sot.com.al
PD zbulon sondazhet: Ja se kush do i fitojë zgjedhjet e ardhshme
ata.gov.al
Aeroporti Ndërkombëtar “Nënë Tereza”/ 29 fluturime të konfirmuara për ditën e premte
periskopi.com
Lushtaku për mosvotimin e VV’së për Rezolutën e UÇK’së: Kjo çfarë bën VV është pafytyrësi
periskopi.com
Lushtaku: Nëse ka vullnet, Gjykata Speciale mund të zhbëhet
gazetablic.com
Ramush Haradinaj: Me gjithë këto gjykata kundër UÇK-së po dalim më keq se Serbia
epokaere.com
Anëtari i Kryesisë së Nismës i reagon Arbërie Nagavcit: Herët ia paske nisur të bësh fushatë
shqiptarja.com
Zgjedhjet 2021/ Majko: PS e bashkuar, ndryshe nga opozita! Hera e parë që po diskutojmë mandatin e tretë'Zgjedhorja'/ Majko: PS do votojë marrëveshjen
alpenews.al
ALFRED PEZA/ Listat e hapura si testi për partitë e mbyllura!
ata.gov.al
New York Times: Shqipëria dhe Kosova ndër vendet që këshillohen për të kaluar pushimet gjatë pandemisë
cna.al
Tiranës i mjafton dhe një pikë, ja llogaritë e derbit
“LSI po ushtron vetting”, Kryemadhi: Si po zgjidhen kandidatët për deputetë (kush do të ‘rikthehet’ dhe kush jo)
shqiptarja.com
Majko: S'ka zgjedhje të parakohshme! Ka nisur numërimi mbrapsht për ngritjen e 'Kushtetueses' 'Zgjedhorja'/ Majko: PS do votojë marrëveshjen e arritur
kohajone.com
Video editorial i “Koha Jonë”: PS tërhiqet pas presionit ndërkombëtar. Do votojnë reformën
shqiptarja.com
Majko: Në situatën politike ku ndodhi me rëndësi zbatimi i marrëveshjes, partitë të shkojnë të qeta në zgjedhje'Zgjedhorja'/ Majko: PS do votojë marrë
lajmi.net
Pa zgjidhjen e liberalizimit të vizave, s’ka kuptim as vazhdimi i dialogut
gazetablic.com
Sami Lushtaku ka dy fjalë për aktakuzën ndaj Hashim Thaçit e Kadri Veselit: Gjykata Speciale e sulmoi politikisht presidentin dhe Kosovën
ina-online.net
“Boki 13”, padi të reja kundër funksionarëve
balkanweb.com
Ambasadori Gjerman viziton Kavajën, Redjan Krali: Çmojmë mbështetjen e miqve tanë në ditë të vështira

Meta vlerëson tranzicionin paqësor të qeverisë, përshëndetje dhe falenderime për Kurtin nga Tirana

Oranews 05.06. 14:55

Meta vlerëson tranzicionin paqësor të qeverisë, përshëndetje dhe falenderime për Kurtin nga Tirana

Deklarata e Presidentit, Ilir Meta, në maj të këtij viti për ekzistencën e një lobi proserb në SHBA të cilit i interesojnë trazirat në Shqipëri, që sipas tij pati dorë edhe në shembjen e Teatrit shkaktoi jo pak reagime. E ndërsa sot priti në zyrën e tij presidentin Hashim Thaçi, duket se nuk e ka n»»»

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.