cna.al
Shoqata e Transportit rinis punën të hënën/ Ja protokolli i sigurisë që do zbatohet
infoglobi.com
Shqipëri: 3 vdekje dhe 90 infektime nga Covid-19
telegrafi.com
Vuçiq porosit palën shqiptare: Nuk dua të flas për njohje të ndërsjellë
alsat-m.tv
Kroaci, të dielën mbahen zgjedhjet parlamentare
abcnews.al
Udhëtim në Rashtan! Fshati ku iliret prodhonin monedhat e floririt, pa investime
shqiptarja.com
Rastet në Korçë, e paqartë se si u infektuan, dy prej tyre anëtarë të një familje67 raste të reja me COVID-19 në 24 orët e fundit, shënohen dy humbje
ina-online.net
Hoti: Jam në kontakt me ambasadorin Grenell për caktimin e datës për rifillim të dialogut me Serbinë
klankosova.tv
Mustafa uron 4 Korrikun: Pa SHBA-në, ekzistenca e Kosovës do të ishte e pamundur
ata.gov.al
FOKUS – Në Kroaci zgjedhje legjislative me imazhin e një peizazhi politik të fragmetuar
evropaelire.org
Ahmeti: Është koha që një shqiptar të udhëheqë Qeverinë e Maqedonisë së Veriut
klankosova.tv
Vuçiq komenton deklaratën e Hotit për pikën e re doganore në Durrës: U ngopa me marrëzitë e tyre
Ekskluzive, Janusz Bugajski: Kosova ka një verë kritike përpara, çfarë mund të ndodhë me Thaçin
telegraf.al
40% e të rinjve duan të largohen, 200 mijë nxënës më pak në bankat
ata.gov.al
Zhvillimi i qëndrueshëm ekonomik/ Anëtarë të komisionit të Ekonomisë, takime në Selenicë
kryeministri-ks.net
Kryeministri Hoti: Qeveria është e përkushtuar për t’u ndihmuar familjeve dhe bizneseve të vendit
ina-online.net
Kandidati për kryeministër Zyberi: Nuk kërkojmë hise të huaj, kërkojmë hisen tonë!
rtv21.tv
Propozim aktakuzat ndaj Thaçit e Veselit pritet të ngadalësojnë dialogun me Serbinë
Mirëmbajtja e kundërligjshme e objekteve të Komunës së GjilanitTë ngjashme
ata.gov.al
Nga ndërtimi i hidrocentralit të Skavicës te pista e skive në Shishtavec/ Investimet që do ta shndërrojnë Kukësin në atraksion të jashtëzakonshëm turi
ata.gov.al
COVID-19/ Shqipëria prej dy javësh vazhdon zbritjen nga piku
cna.al
Kategoria e Parë/ Luhen fatet e sezonit, shikoni 7 sfidat vendimtare të ditës së sotme
shqiptarja.com
Një e prekur me COVID-19 në Fier, karantinohen 6 anëtarët e familjes67 raste të reja me COVID-19 në 24 orët e fundit, shënohen dy humbje jete! 74 vikt
abcnews.al
Trafikonin drogë nga Amerika Latine në Amsterdam: SPAK konfiskon apartamente e makina luksoze
kallxo.com
Premtimi i LDK-së për numrin e zëvendësministrave, nuk është mbajtur as në Ministrinë e Punës
rtsh.al
COVID 19, arrin në 74 numri i viktimave
klankosova.tv
Hoti paraqet pakon e rimëkëmbjes ekonomike para drejtuesve të OEK
aa.com.tr
Turqia dërgon ndihmë mjekësore në Sanxhak të Serbisë
sot.com.al
EMRAT/ Trafik droge nga Amerika Latine në Linzë, SPAK nis aksionin, u konfiskon miliona euro pasuri të investuar nga trafikantët në Shqipëri
shqiptarja.com
6 raste me covid në Kavajë/ 5 punonjës të bashkisë, mbyllet zyra e ndihmës ekonomike67 raste të reja me COVID-19 në 24 orët e fundit, shënohen dy humb
“Ju lutem, merrni masa, situata e rëndë, Qeveria është dorëzuar”, Basha flet për gjendjen nga pandemia, ja apeli për qytetarët
rtsh.al
Koronavirusi në rajon, rritet numri i të prekurve dhe viktimave
ekonomiaonline.com
Shenjëzohen shtigjet për biçikleta në hyrje të Fushë-Kosovës, Abrashi e Dumoshi zotohen për përkrahje
kohajone.com
Ish-kryeministri: Beogradi me argatët e tij përgatit goditje politike “nukleare” për Kosovën!
67 raste të reja me Covid – Ndërrojnë jetë 2 paciente nga Tirana / Shërohen 45 të tjerë
abcnews.al
Celuliti, zgjidhja ideale se si ta parandalojmë dhe zbehim
cna.al
Revolt in Lulzim Basha’s Office/ DP branch chairmans want the acceptance of their resignations
shqiptarja.com
Për drogë dhe pa patentë, arrestohen dy 25-vjeçar në Fier e Gjirokastër

Lëvizje surprizë e Metës, fton në takim edhe përfaqësues të Fondacionit SorosTe fundit

Express 16.11.2019. 18:58

Lëvizje surprizë e Metës, fton në takim edhe përfaqësues të Fondacionit SorosTe fundit

Gjatë ditës së sotme kreu i shtetit shqiptar, Ilir Meta ka nisur një sërë ftesash politike me qëllim zgjidhjen e krizës. Fillimisht ai ftoi krerët e opozitës të udhëhequr nga Lulzim Basha. Ndërsa gjatë javës së ardhshme Meta pritet të ketë një takim me Këshillin e Ambasadorëve shqiptarë. Ndërsa ajo»»»

gazetaexpress.com
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.