ekonomiaonline.com
MTI-ja u ofron përkrahje grave në biznes, synojnë zhvillimin ekonomik dhe punësimin
gazetaexpress.com
PSD e godet Haradinajn: Ndërhyrja e tij në KSHC, rrezik për arsimin në KosovëTe fundit
Si do të duken VIP-at shqiptarë kur të plaken?
aa.com.tr
Çavuşoğlu: Gjithmonë do të jemi pranë Palestinës
cna.al
“Masakroi” Maturën Shtetërore/ Përmeti thërret interpelancë urgjente me Shahinin
kallxo.com
Ministri rrit numrin e studentëve të Mjekësisë në UP, KShC e quan intervenim politik
vizionplus.tv
Ursula von der Leyen lë postin e Ministres së Mbrojtjes, kritika për drejtuesen e re të KE
boldnews.al
Kolapsi në drejtësi/ Për çfarë do të festohet në ceremoninë e 3-vjetorit të Reformës?
exit.al
KLP rendit 15 kandidatët për SPAK
epokaere.com
Ndërhyrjet politike në Këshillin e Cilësisë mund të sjellin pasoja ndërkombëtare
aa.com.tr
Gjermani, Kramp-Karrenbauer emërohet ministër i mbrojtjes
telegrafi.com
Haradinaj priti në takim Azgan Haklajn, President i Unionit të Artistëve të Kombit Shqiptar
mia.mk
Osmani> Ndryshimet kadrovike do të thotë politika të reja për një standard më të mirë
cna.al
Meta propozon për kreun e KLSH-së ish-këshilltarin e Berishës
noa.al
Presidenti propozon Petraq Milon, për postin e kreut të KLSH
Nis gjykimi për ‘Babalen’, Erzen Breçani thirret si dëshmitar
gazetaexpress.com
Tufës i hiqet e drejta për studimin e LANÇ, demokrati- Manjës: Edhe Jari 16 vjeç ishte po e njihnin si “Venusi”Te fundit
insajderi.com
Edicioni i 11-të i PRIFEST nisi me interesim shumë të madh
telegrafi.com
800 milion euro shtesë për ndërmarrjet e vogla dhe të mesme, pasi EIF dhe ProCredit Maqedoni dyfishojnë mbështetjen për kompanitë inovative
gazetamapo.al
Ironia e Manjanit: PS do emërojë Arben Keshin në vend të Malajt
telegrafi.com
PSD: E dënojmë ndërhyrjen brutale të kryeministrit ndaj Këshillit Shtetëror të Cilësisë
cna.al
Video-Vasili mesazh Metës/ Po flet kot, nuk të kanë informuar këshilltarët
kallxo.com
Skandali: I kërkuari i Interpolit merr letërnjoftim në Skenderaj
gazeta-shqip.com
‘Burri bërtiste o Moza, o Moza’, pamje të rënda nga shpërthimi që tronditi Vlorën (Fotot)
aa.com.tr
SHBA sërish mbështet ULS-në në jug të Sirisë
kosova-sot.info
Edhe Abazi i del kundër Veselit, ja si ironizon me të
shekulli.com.al
Ish-të përndjekurit, gati kësti i tretë për 520 trashëgimtarë
shekulli.com.al
Pronat shtetërore, shtyhet ligji i “oligarkëve”
gazetaexpress.com
Austriakët e PANEUROPA: Më lehtë e merr vizën një oligark jashtë Evropës, se një punëtor kosovarTe fundit
cna.al
Skandal tek Krimet e Rënda/ Humbasin fashikujt e dosjes "Tahiri"
Katica dhe vrasja e drejtësisë!
periskopi.com
Daçiq shkon në Amerikë: Do të mburret se sa shumë respektohet feja në Kosovë  
Pse Paundi po vijon të humbasë kuota këto ditë? Ndikimi i ngjitjes së Boris Johnson, Brexit dhe frika për rritjen ekonomike
Intervista/ Rrëfimi i ish-Drejtorit të Përgjithshëm i RTSH, shkrimtarit, publicistit, Marash Hajati: Enver Hoxha ka poseduar cilësi të spikatura në fu
lajmi.net
Ministria e Pal Lekajt bën dallavere me tenderë dhe ligji shkelet “për hir të interesit publik”
Meta uron Presidenten e Komisionit Europian, Ursula von der Leyen
shekulli.com.al
Konfirmohen 15 prokurorët për SPAK, KLP “ngel” krerët e Krimeve
koha.mk
Pacolli në Uashington në forum për liritë fetare

Osmani – Sijartos: Hungaria mbetet aleati ynë i fuqishëm brenda Bashkimit Evropian

Almakos 24.06. 22:08

Osmani – Sijartos: Hungaria mbetet aleati ynë i fuqishëm brenda Bashkimit Evropian

Zëvendëskryetari i Qeverisë për Çështje Evropiane Bujar Osmani, sot mbajti takim me Ministrin për Punë të Jashtme dhe Tregti të Hungarisë, Peter Sijarto, i cili për vizitë pune qëndron në vendin tonë. “Hungaria është kryesuesi i grupit të vendeve- anëtare të Bashkimit Evropian, të cilat, në mënyrë »»»

almakos.com
Lajmpress 24.06. 21:33

Osmani – Sijartos: Hungaria mbetet aleati ynë i fuqishëm brenda Bashkimit Evropian

Zëvendëskryetari i Qeverisë për Çështje Evropiane Bujar Osmani, sot mbajti takim me Ministrin për Punë të Jashtme dhe Tregti të Hungarisë, Peter Sijarto, i cili për vizitë pune qëndron në vendin tonë. “Hungaria është kryesuesi i grupit të vendeve- anëtare të Bashkimit Evropian, të cilat, në mënyrë »»»

Tetova Sot 24.06. 16:56

Osmani – Sijartos: Hungaria mbetet aleati ynë i fuqishëm brenda Bashkimit Evropian

Zëvendëskryetari i Qeverisë për Çështje Evropiane Bujar Osmani, sot mbajti takim me Ministrin për Punë të Jashtme dhe Tregti të Hungarisë, Peter Sijarto, i cili për vizitë pune qëndron në vendin tonë. “Hungaria është kryesuesi i grupit të vendeve- anëtare të Bashkimit Evropian, të cilat, në mënyrë »»»

tetovasot.com
You can read more about this at Osservatorio Italiano