25 PRILLI/ Rama MUND Bashën dhe Kryemadhin. Kush po e fiton “betejën” në rrjete sociale?

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Alpe News Albania 17.04. 21:48

25 PRILLI/ Rama MUND Bashën dhe Kryemadhin. Kush po e fiton “betejën” në rrjete sociale?

Ndryshe nga zgjedhjet e mëparshme, pandemia e COVID-19 dhe masat e distancimit social i kanë detyruar partitë që të kufizojnë mitingjet dhe grumbullimet masive politike. E megjithatë, një garë e ethshme për të bindur votuesit po zhvillohet në botën virtuale të rrjeteve sociale. Shpërndarja më e gje»»»

alpenews.al
Gazeta Dita Albania 17.04. 19:21

ANALIZA/ Qindra kandidatë garojnë për një post në parlament në zgjedhjet e 25 prillit, kush po e fiton garën elektorale në rrjetet sociale?

Ndryshe nga zgjedhjet e mëparshme, pandemia e COVID-19 dhe masat e distancimit social i kanë detyruar partitë që të kufizojnë mitingjet dhe grumbullimet masive politike. E megjithatë, një garë e ethshme për të bindur votuesit po zhvillohet në botën virtuale të rrjeteve sociale. Shpërndarja më e gje»»»

Mapo Albania 17.04. 18:11

Analiza e BIRN: Kush po e fiton garën elektorale në rrjetet sociale?

Ndryshe nga zgjedhjet e mëparshme, pandemia e COVID-19 dhe masat e distancimit social i kanë detyruar partitë që të kufizojnë mitingjet dhe grumbullimet masive politike. E megjithatë, një garë e ethshme për të bindur votuesit po zhvillohet në botën virtuale të rrjeteve sociale. Shpërndarja më e gje»»»

gazetamapo.al
Sot Albania 17.04. 18:03

Kush po e fiton garën elektorale në rrjetet sociale? Publikohet analiza e BIRN: Kjo parti dominon në llogaritë e faqeve në Facebook dhe Instagram (E plotë)

Ndryshe nga zgjedhjet e mëparshme, pandemia e COVID-19 dhe masat e distancimit social i kanë detyruar partitë që të kufizojnë mitingjet dhe grumbullimet masive politike. E megjithatë, një garë e ethshme për të bindur votuesit po zhvillohet në botën virtuale të rrjeteve sociale. Shpërndarja më e gje»»»

sot.com.al
Java News Albania 16.04. 22:12

"Beteja" elektorale në rrjetet sociale, PS dominon me 48.78% të postimeve, ja si renditen PD dhe LSI -

Një analizë e BIRN e të dhënave nga llogaritë e faqeve të Facebook-ut dhe Instagram-it të qindra kandidatëve që garojnë për një post në parlament në zgjedhjet e 25 prillit, tregon se Partia Socialiste në pushtet ka një ndërveprim më të lartë me votuesit se opozita. Nga Besar Likmeta Ndryshe nga zgj»»»

javanews.al
CNA Albania 16.04. 20:36

Kush po e fiton garën elektorale në rrjetet sociale?

Një analizë e BIRN e të dhënave nga llogaritë e faqeve të Facebook-ut dhe Instagram-it të qindra kandidatëve që garojnë për një post në parlament në zgjedhjet e 25 prillit, tregon se Partia Socialiste në pushtet ka një ndërveprim më të lartë me votuesit se opozita. Ndryshe nga zgjedhjet e mëparshme»»»

cna.al
Gazetatema Albania 16.04. 19:35

Kush po e fiton garën elektorale në rrjetet sociale?

Një analizë e BIRN e të dhënave nga llogaritë e faqeve të Facebook-ut dhe Instagram-it të qindra kandidatëve që garojnë për një post në parlament në zgjedhjet e 25 prillit, tregon se Partia Socialiste në pushtet ka një ndërveprim më të lartë me votuesit se opozita. Nga Besar Likmeta Ndryshe nga zgj»»»

gazetatema.net
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.