gazetaexpress.com
Si e ndalën ambasadat ligjin për vlerat e UÇK’së që cenon lirinë e shprehjes
ina-online.net
Aktivisti dhe ish-deputeti maqedonas letër publike shqiptarëve në përvjetorin e Marrëveshjes së Ohrit
hashtag.al
Veliaj nis intervistat pas shërimit nga koronavirusi: Nëse del vaksina, një lider si Rama do e sillte më shpejt në Shqipëri
americaneye.al
Cili Covid-19 po i vret vërtet shqiptarët?
gazetainfokus.com
Dy deputete nuk duan ta prishin grimin, në seancë pa masaka
cna.al
Kur do flasë Ora News për lidhjet e Ylli Ndroqit me terrorizmin?!
ata.gov.al
FOKUS – Rruga e gjatë e kompanive gjermane deri në rikuperimin e plotë postvirus
epokaere.com
Rëndësia e Zonës së Lirë të Junikut në Lëvizjen Çlirimtare të Kosovës
indeksonline.net
A janë të gatshme komunat t’i pranojnë nxënësit nga shtatori në shkolla?
indeksonline.net
Veliu shpreh ngushëllime për vdekjen e policit nga Klina, Gegë Prenaj
klankosova.tv
​Veliu ngushëllon familjen e policit Gegë Prenaj
ata.gov.al
Media italiane vlerësime pozitive për paraqitjen e Berat Gjimshitit në sfidën Atalanta-PSG
balkanweb.com
Risia më e fundit nga Green Coast në tregun shqiptar të turizmit
gazetainfokus.com
Edhe pesë të infektuar me COVID-19 në Kosovë
kallxo.com
Nuk kalon projektligji për vlerat e UÇK-së
Bakunovich, snajperisti që do të vriste në Bjellorusi, tash në burg
ata.gov.al
Histori dhe natyrë/ Kalaja e Bashtovës, destinacion për t’u vizituar këtë verë
insajderi.com
Dështon përsëri votimi i projektligjit për Mbrojtjen e Vlerave të Luftës së UÇK-së
aa.com.tr
Trump: Votimi në distancë do të jetë mashtrimi më i madh në historinë e vendit
Presidenti Meta i kthen një tjetër ligj Kuvendit: U shqyrtua me urgjencë brenda 7 ditëve. Ja arsyet pse nuk dekretohet
portalb.mk
Sela, Gashi e Kasami nuk do të marrin pjesë në takimin e ftuar prej Ahmetit, Thaçi s’dihet
ina-online.net
Qeveria marrëveshje me Elvis Naçin, ja çdo bëhet me 9 milion eurot e dhuruara për rindërtimin
ina-online.net
Krerët e partive shqiptare nuk i shkojnë në takim Ahmetit
shqiptarja.com
Procesverbali/ Kur Genc Pollo merrte në pyetje Ilir Metën për vjedhjen e floririt në Kërrabë, si u zbulua grabitja 3 vite me vonesë
koha.mk
I MADH E I VOGËL E DO TITON NË SHQIPËRI! Si e përshkruante Enver Hoxha rolin e J. B. Titos në “çlirimin”, “rindërtimin” dhe “mbrojtjen” e Pavarësisë s
mia.mk
Franca përkohësisht e përforcon praninë ushtarake në Mesdheun Lindor
aa.com.tr
"Franca do të shtojë praninë ushtarake në Mesdheun Lindor"
ina-online.net
OEMVP: Krijimi i Qeverisë prioritet për ekonominë
shqiptarja.com
Shullazi letër Metës, Ruçit e Ramës: Në 41 bis, padrejtësisht
Ligji mbi rajonet si projekt centralizues i oligarkisë
kallxo.com
Nagavci i reagon Thaçit për ndejën me shahira në kohë të pandemisë
epokaere.com
Pse qeveria po ikë nga përgjegjësitë e saj!
aa.com.tr
SHBA prezanton zgjerimin e embargos së armëve ndaj Iranit
ekonomiaonline.com
Vazhdon mosrespektimi i masave qytetarët, policia ndalon 11 persona
kosovalive360.com
Ndotja vazhdon, ndërkohë që pandemia përkohësisht “pastroi” ajrin
shqiptarja.com
Rekuiem për albanologun e njohur Rolf Ködderitzsch
klankosova.tv
Shoqërohen në Polici shumë persona – nuk respektuan vendimin për kufizimin e lëvizjes
cna.al
Ylli Ndroqi and his connections with international terrorist elements

Plani i Menaxhimit të Butrintit, specialistët: Është risi, por drejtori duhet shqiptar

Shqiptarja 16.11.2019. 18:54

Plani i Menaxhimit të Butrintit, specialistët: Është risi, por drejtori duhet shqiptar

Ministrja e Kulturës Elva Margariti prezantoi dje Planin e Menaxhimit të Parkut Kombëtar të Butrintit. Gjatë kësaj dëgjese në të cilën ishte parashikuar edhe prezenca e kryeministrit të vendit, Edi Rama, specialistët e fushës, arkeologë dhe studiues të trashëgimisë për Parkun Kombëtar të Butrintit »»»

shqiptarja.com
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.