kohajone.com
“Ringjallja e Llazarit”, për dy vjet në UNESCO
exit.al
Tirana fiton projektin “Kryeqyteti i Rinisë 2022”
Vetëqeverisja lokale ballafaqohet me kapacitete të vogla financiare
klankosova.tv
Turqia: Anëtari i arrestuar i ISIS-it organizoi sulme në Rusi dhe Gjermani
lexo.com.al
Prrenjas/ Furnizim pa ndërprerje me ujë për 80 mijë banorë të Rrajcës
tetovasot.com
“SHTHURJA” MORALE E FESTAVE TË NËNTORIT!
shqiptarja.com
'Zoti i drogës' i lirë/ Gjykata e Lartë: Dosja e Alket Hatisë të rigjykohet, pasi ka mangësi
rtsh.al
Berat, godet me grushte policin, arrestohet 43-vjeçari
rtsh.al
Libri pa kufijtë e Kosovës, reagon Besa Shahini: Gabim i paqëllimshëm!
Ftesa ruse, ftesë për stanjacion demokracie
Juristët (të LSI e PD) kundër Muçit: Nuk është më anëtar i Kushtetueses. Vendi po shkon drejt kaosit. Vetingu rrezikon dhe Marsida Xhaferllarin
Kosova si pjesë e Serbisë në librin e klasës së 8-të/ Reagon ministrja Shahini: Nuk duhej të ekzistonin pasaktësi të tilla, por…
rtsh.al
Reformën Zgjedhore, PD: Drafti gati në dhjetor, rëndësi ka garantimi i votës së lirë
ekonomiaonline.com
Shënohet 30-vjetori i rënies së komunizmit, përfituesja më e madhe ishte ShBA-ja
Në sitën e Vettingut, KPK jep vendimin për prokurorin e Apelit në Vlorë
exit.al
Kurti: Teza për shkëmbime territoresh me Serbinë uli dëshirën për bashkim kombëtar
Botimet e Bashkësisë Islame të Kosovës iu dhuruan Bibliotekës së qytetit të Mitrovicës
Mbahet konferenca Feja si Instrument i Paqes
gazetainfokus.com
Flet serbi i veriut që dëshiron ti bashkohet Vetëvendosjes
shqiptarja.com
Ketro: Lufta ndaj reformës në drejtësi dhe roli i Ramës
periskopi.com
Kush është Bojan Bozovic, serbi që iu bashkua Lëvizjes Vetëvendosje
indeksonline.net
Kongresi i CDU: Ditë të vështira për kryetaren e partisë
shqiptarja.com
Pamje satelitore të masakrës mjedisore, kompania turke në Kukës ndërtoi objekte pa leje
‘S’mund të flasësh para meje, ishe…’/ “Xixa” mes Bashkim Finos e Vasilika Hysit, zbardhet debati në Komision
shqiptarja.com
Libri pa kufijtë e Kosovës, reagon Besa Shahini: Gabim i paqëllimshëm! Autori, redaktori e komisioni nuk e kanë vërejtur
Shteti dhe drejtësia në kaos, vendi drejt diktaturës
lexo.com.al
Ulen radhët e pritjes për koronarografinë, shërbim pranë vendbanimit në Shkodër dhe veri të vendit
koha.net
6 vjet pritje për largimin e shtyllës së vjetër të rrymës në Klinë
rtsh.al
Lezhë, shpërndanin kokainë, pranga 3 të rinjve
boldnews.al
“Jetojmë në komunizëm”/ Veleshnja shpërthen ndaj qeverisë: S’kemi lënë ministër pa e bërë me saraje, por kampionët …
Pse u acaruan raportet mes Albin Kurtit dhe Edi Ramës?
shqiptarja.com
Daphne Galicia, lihet i lirë biznesmeni i arrestuar, do mbikëqyret deri në fund të hetimit
AXHENDA NDËRKOMBËTARE 22/11/2019
Nëntori nuk është borxh
Strategjia e Fatmir Sejdiut, dhe gjasat për të drejtuar me LDK-nëTë ngjashme
rtsh.al
Arrestohet shtetasi shqiptar i kërkuar nga drejtësia italiane
tvklan.al
“Mini-Shengeni”, si derë për Rusinë dhe Kinën në Ballkan
kosova-sot.info
Reagim i Rrjetit të Bizneseve të Diasporës Shqiptare
sot.com.al
Vetingu, 40 mijë euro dhuratë i hapin telashe prokurorit Simon Pashuku, Arben Vrioni nuk justifikon dot apartamentin
sot.com.al
Tentativat e gjyqtarëve dhe prokurove për të shtyrë seancat e vetingut, KPK ngre grup special për konfliktin e interesit
sot.com.al
Petro Koçi shpërthen ndaj presidentit: Meta është kthyer si Berisha në ‘97, ta harrojë se do ta ndalë reformën në drejtësi
shekulli.com.al
SHISH nuk ka pajisje mbrojtëse për sulmet kibernetike
sot.com.al
Tërbohet Ilir Meta, akuzon ambasadën amerikane se është kthyer në rrugë për trafikun e kokainës, diplomatët i cilëson palaço e hipokritë
sot.com.al
Thellohet kriza në Gjykatën Kushtetuese, Kolegji i Apelimit shkarkon nga detyra Besnik Muçin, ja problemet që ju gjetën gjatë verifikimit
shekulli.com.al
Gjykata Kushtetuese në ngërç, vettingu shkarkon Besnik Muçin
insajderi.com
Stoltenberg: Turqia vend shumë i rëndësishëm për NATO-n

Nipi i deputetes së PDK-së emërohet në bordin e Ujësjellësit

Kallxo 24.06. 11:49

Nipi i deputetes së PDK-së emërohet në bordin e Ujësjellësit

Të martën e kaluar Qeveria e udhëhequr nga Ramush Haradinaj kompletoi shtatë Borde të ndërmarrjeve publike. Kryesuesit i Bordit të Ujësjellësit “Prishtina” është emëruar Betim Berisha. KALLXO.com ka gjetur se ai ishte pjesë e PDK-së dhe ka lidhje familare me deputeten e të njëjtës parti që udhëhiqe»»»

kallxo.com
You can read more about this at Osservatorio Italiano
Text

280 characters remaining