newsbomb.al
Nënkryetari i PD së Durrësit publikon pamjet me dron: Dhjetëra ton plehra hidhen në Manëz, po shkatërrohet zona turistike me vila e resorte (VIDEO)
cna.al
Basha ngre alarmin/ “Kriza ekonomike po thellohet çdo ditë, mijëra biznese në prag falimenti”
newsbomb.al
Përfundon mbledhja e Këshillit Politik, opozita nuk prononcohet, Gjiknuri: Javën tjetër mbyllet paketa ligjore
balkanweb.com
Rubrika gazmore/ Prapaskenat e “Zgjedhores”, ecejaket e palëve drejt marrëveshjes (VIDEO)
syri.net
‘M’u prish shtëpia nga tërmeti, por e rregullova’/ Roza Anagnosti: Teatri u la në mjerim….
shekulli.com.al
DEKLARATA/ ‘Zgjidhja’: Heqja e reciprocitetit, kapitullim dhe fajësim i Kosovës
ina-online.net
Kurti pas heqjes së reciprocitetit: Qeveria Hoti e paligjshme dhe në shërbim të Serbisë
aktuale.mk
Bënë testin e koronavirusit, dalin përgjigjet për futbollistët e Tiranës
ata.gov.al
Pasojat e tërmetit, PD dorëzon kallëzimin penal në SPAK
syri.net
72 viktima në 24 orë/ Vijon trendi zbritës në Itali
gazeta-shqip.com
Menaxhimi i krizës së COVID-19 nga Shqipëria as nuk krahasohet me reagimin katastrofik të Johnson, thjesht pyesni berberin tim!
newsbomb.al
Marrëveshja e djeshme për reformën zgjedhore, reagon Nard Ndoka: Sinjal pozitiv, por nuk jam fort i kënaqur me...
shqiptarja.com
'Për Fëmijërinë e Vjedhur', marshimi kundër përdhunimit vijon edhe në Elbasan'Për fëmijërinë e humbur', pas Tiranës sot protesta në Korçë, Sarandë
ata.gov.al
Naftëtarët e Ballshit, “pagë lufte” në masën 40 mijë lekë, Ahmetaj: Vendimi bëhet aktiv nesër
ina-online.net
Ja si do ti merrni kartelat pagesore
Heqja e reciprocitetit, hyn në Kosovë kamioni i parë me targa të Serbisë
Mos t'i biem në qafë: PD-ja do të hyjë në Parlament, nuk do të fitojë zgjedhjet
boldnews.al
Shqipëria përballë Edi Ramës
ina-online.net
Spasovski uron Hotin
ina-online.net
Ngjarje e rëndë në Krujë, vriten dy vëllezër 24 dhe 34 vjeç
gazetamapo.al
INTERVISTA/ Poezi, ti je dhimbja ime e bukur!
gazetamapo.al
Andon S. Frashëri i fundmi i dishepujve të Nolit
gazetamapo.al
Joan Didion: Vepra e një shkrimtari është e regjistruar në fytyrën e tij
abcnews.al
Nën akuzë… – Vetting
Veliaj, 7 mld lekë për "Zoologjikun", mes fituesve edhe kompania "G.P.G. Company" e Paqsor Buzit
ata.gov.al
Basha takon ambasadorin Soreca: Pa zgjedhje të lira, vendi nuk bën përpara
shqiptarja.com
Biznesi kundër akuzave të PD në Elbasan: Distancohuni nga sulmet ndaj investitorëve, mos cenoni biznesin e ndershëm
kohajone.com
Letër e Diasporës Shqiptare dhe Lorik Canës për të patur të drejtën e Votës
(VIDEO) Profesori Pula: Qeveria Hoti nuk ka legjitimitet
koha.mk
Ndryshimi në mes shkollës dhe jetës në kohën e pandemisë
alpenews.al
ALASTAIR CAMPBELL/ Kur lufta e Shqipërisë me Covid-19 mundi katastrofën e Boris Johnson. Edi Rama di të bëjë detyrën e kryeministrit (HISTORIA E BERBE
shqiptarja.com
Juventus parakalon Inter-in, akord me Veronën për Kumbullën, gati 32 mln euro
shqiptarja.com
Ligji i ri/ Hapet rruga për strehimin e refugjatëve në Shqipëri, kushtet për të fituar azil, rastet kur lejohet dëbimi i të huajve
(VIDEO) Pjesërisht zbatohet ora policore
Lapsuse e batuta, mbledhje qesharake te “Media”/ Deputeti që u filmua me gishtat në hundë s’di si drejtohet komisioni, e ndihmon..
balkanweb.com
Durrësi mbushet me plehra si Napoli/ Banorët e Manzës në protestë kundërshtojnë vend grumbullimin e ri. Pse u krijua kjo situatë
shqiptarja.com
Serbi, Presidenti Vuçiç: Do të luftojmë shumë për Kosovën, por nuk ka asnjë zgjidhje fatlume për ne
kallxo.com
Monitorimi i mbledhjeve të Këshillit Gjyqësor të Kosovës
syri.net
Kina me myslimanët si Hitleri me hebrejtë/ BBC zbulon kampet e fshehta ku mbahen ujgurët
Totaj: Po abuzohet me taksën e reciprocitetin
ata.gov.al
Lumi i Vjosës, trashëgimi natyrore dhe potencial i madh turistik
Bota Sot 16.01. 23:00

“Parlamenti si teatër kukullash”/ Vazhdon përplasja mes Gjylametit dhe Bushatit

Vazhdon debati mes deputetes së Partisë Socialiste Blerina Gjylameti dhe Andi Bushatit. Kësaj radhe debati nisi kur Bushati ironizoi parlamentin shqiptar. “Edi Rama nuk është politikan idiot. Atij nuk i prishet pushteti se doli nga pallati i Gramozit dhe shkoi te pallati i Enverit, sepse Pallati i »»»

botasot.info
Top Channel 16.01. 22:44

“Parlamenti si teatër kukullash”/ Vazhdon përplasja mes Gjylametit dhe Bushatit

Vazhdon debati mes deputetes së Partisë Socialiste Blerina Gjylameti dhe Andi Bushatit. Kësaj radhe debati nisi kur Bushati ironizoi parlamentin shqiptar. “Edi Rama nuk është politikan idiot. Atij nuk i prishet pushteti se doli nga pallati i Gramozit dhe shkoi te pallati i Enverit, sepse Pallati i »»»

Sot 27.07.2019. 22:29

Pas shkarkimit nga drejtimi i Tiranës, Blerina Gjylameti bën lëvizjen e radhës (Foto)

Deputetët e Kuvendit kanë nisur pushimet, pas mbylljes së këtij sesioni parlamentar. Deputetja e PS-së, Blerina Gjylameti, pak ditë pasi u shkarkua nga drejtimi i Tiranës, pas Asamblesë Kombëtare të partisë së saj nga Kryeministri Edi Rama, ka vendosur të pushojë me familjen. “Me mikun tim”, thotë »»»

sot.com.al
NOA 27.07.2019. 22:25

Koha për të pushuar! Pas shkarkimit nga drejtimi i Tiranës, Blerina Gjylameti me familjen në plazh (Foto)

Deputetët e Kuvendit kanë nisur pushimet, pas mbylljes së këtij sesioni parlamentar. Deputetja e PS-së, Blerina Gjylameti, pak ditë pasi u shkarkua nga drejtimi i Tiranës, pas Asamblesë Kombëtare të partisë së saj nga Kryeministri Edi Rama, ka vendosur të pushojë me familjen. “Me mikun tim”, thotë »»»

noa.al
Java News 24.07.2019. 10:34

Detyra e re në PS, Gjylameti: Çdo anëtar do të jetë bashkëvendimarrës

E mandatuar nga Asambleja Kombëtare e Partisë Socialiste si Sekretare për Komunikimin Digjital, deputetja Blerina Gjylameti thotë se mazhoranca ka treguar se është gjithmonë e gatshme për t’u përballuar me sfidat që kërkon vendi dhe koha, duke qenë gjithmonë në avangardë dhe në pararojë pa harruar »»»

javanews.al
Shqip 24.07.2019. 08:13

Edi Rama e shkarkoi live në mbledhjen e Asamblesë, Blerina Gjylameti: Jam gati për sfidën e re

E mandatuar nga Asambleja Kombëtare e Partisë Socialiste si Sekretare për Komunikimin Digjital, deputetja Blerina Gjylameti thotë se mazhoranca ka treguar se është gjithmonë e gatshme për t’u përballuar me sfidat që kërkon vendi dhe koha, duke qenë gjithmonë në avangardë dhe në pararojë pa harruar »»»

gazeta-shqip.com
Balkanweb 24.07.2019. 07:40

Detyra e re në PS, Gjylameti: Gati për transformimin e familjes sonë

E mandatuar nga Asambleja Kombëtare e Partisë Socialiste si Sekretare për Komunikimin Digjital, deputetja Blerina Gjylameti theksoi se mazhoranca ka treguar se është gjithmonë e gatshme për t’u përballuar me sfidat që kërkon vendi dhe koha, duke qenë gjithmonë në avangardë dhe në pararojë pa harrua»»»

balkanweb.com
Alpe News 24.07.2019. 07:36

RAMA E SHKARKOI NGA POSTI/ Reagon Blerina Gjylameti: Jam gati për sfidën e re

Blerina Gjylameti ka reaguar për herë të parë pas shkarkimit që kryeministri Rama i bëri nga posti i koordinatores për qarkun e Tiranës, teksa në vendin e saj vendosi Elisa Spiropalin dhe Ervin Bushatin. E ndërsa Rama e motivoi lëvizjen në kupolën drejtuese të partisë për rezultate me të mira, Gjyl»»»

alpenews.al
Koha 23.07.2019. 23:10

Blerina Gjylameti: Gati për transformimin e familjes socialiste

E mandatuar nga Asambleja Kombëtare e Partisë Socialiste si Sekretare për Komunikimin Digjital, deputetja Blerina Gjylameti thotë se mazhoranca ka treguar se është gjithmonë e gatshme për t’u përballuar me sfidat që kërkon vendi dhe koha, duke qenë gjithmonë në avangardë dhe në pararojë pa harruar »»»

koha.mk
Koha Jone 23.07.2019. 22:55

Detyra e re në PS, Gjylameti: Gati për transformimin e familjes sonë politike

E mandatuar nga Asambleja Kombëtare e Partisë Socialiste si Sekretare për Komunikimin Digjital, deputetja Blerina Gjylameti theksoi se mazhoranca ka treguar se është gjithmonë e gatshme për t’u përballuar me sfidat që kërkon vendi dhe koha, duke qenë gjithmonë në avangardë dhe në pararojë pa harrua»»»

kohajone.com
Standard 17.05.2019. 12:08

Rama si qeni i Menkulasit!

Publicisti i njohur i rrjeteve sociale, Ylli Dylgjeri, sërish ka goditur me ironinë e tij ndaj kryeministrit Edi Rama. Duke ju referuar deklaratës së Ramës mbrëmjen e djeshme në ‘Opinion’, se ai nuk dinte gjë për sulmin që i bëri gazetarit të ‘Bild’ eksponentja e lartë PS-së, Blerina Gjylameti, ka »»»

Syri 17.05.2019. 11:41

‘S’mund të hapen negociatat me një vend të mbytur në korrupsion’/ Vjen goditja nga Franca Edi Rama si qeni i Menkulasit! Komentet

Publicisti i njohur i rrjeteve sociale, Ylli Dylgjeri, sërish ka goditur me ironinë e tij ndaj kryeministrit Edi Rama. Duke ju referuar deklaratës së Ramës mbrëmjen e djeshme në ‘Opinion’, se ai nuk dinte gjë për sulmin që i bëri gazetarit të ‘Bild’ eksponentja e lartë PS-së, Blerina Gjylameti, ka »»»

syri.net
Albeu 15.05.2019. 20:53

Reagon gazetari i Bild: Ja e shkrimit tim për Shqipërinë

Gazetari i gazetës Bild, Peter Tiede, ka reaguar në Facebook, pas artikullit ku kritikonte qeverinë Shqiptare. Në një postim paraditen e sotme, ai gazetari shkruan shkurtimisht: “Unë njëherë – diçka e shkruajta për Shqipërinë – isha atje. Nuk duket mirë për një vend të bukur”, komenton ai lidhur me»»»

Gazeta 55 15.05.2019. 20:08

Reagon gazetar i Bild që cilësoi Ramën gangster: Unë isha vetë në Shqipëri

Gazetari i gazetës Bild, Peter Tiede, ka reaguar në Facebook, pas artikullit ku kritikonte qeverinë Shqiptare. Në një postim paraditen e sotme, ai gazetari shkruan shkurtimisht: “Unë njëherë – diçka e shkruajta për Shqipërinë – isha atje. Nuk duket mirë për një vend të bukur”, komenton ai lidhur me»»»

Bold News 15.05.2019. 19:04

Reagon gazetar i Bild që cilësoi Ramën gangster: Unë isha vetë në Shqipëri

Gazetari i gazetës gjermane Bild, Peter Tiede, ka reaguar në Facebook, pas artikullit ku kritikonte kryeministrin Edi Rama. Në një postim paraditen e sotme, ai shkruan shkurtimisht: “”, komenton ai lidhur me artikullin e tij. Tiede e konsideronte Edi Rama ‘një gangster’ dhe Shqipërinë ‘një shtet të»»»

boldnews.al
Gazeta Dita 25.03.2019. 19:54

Debat me tone të ashpra me Ramën? Flet Blerina Gjylameti

Deputetja e PS-së Blerina Gjylameti e ftuar në “Mbremje Ide” ka hedhur poshtë zërat se ka pasur një konflikt mes saj dhe Kryeministrit Edi Rama, pas mbajtjes së Kongresit. “Unë diskutoj kur kam çështje që nuk kanë lidhje me atë që është puna e përditshme dhe i them, është pjesë e natyrës time të dr»»»

Mapo 25.03.2019. 15:05

“Sherr me Ramën në Kongres”/ Gjylameti thyen heshtjen: Ja e vërteta

Blerina Gjylameti, deputetja dhe kryetarja e PS-së për Tiranën, ka komentuar zërat në media se kishte debatuar ashpër me kryeministrin Edi Rama gjatë Kongresit të Partisë Socialiste, madje kishte dhënë edhe dorëheqjen nga funksionet partiake. “Unë jam në detyrë. Të gjitha të tjerat janë spekulime t»»»

gazetamapo.al
Opozita 24.03.2019. 17:50

PRAPASKENAT/ RAMA SHERR ME GJYLAMETIN PAS KONGRESIT! JEP DORËHEQJEN KRYETARJA E PS-SË SË TIRANËS?

Kongresi i Partisë Socialiste ditën e djeshme mesa duket ka vazhduar edhe pas fazës së tretë. Burimet i thanë newsbomb.al se pas Kongresit, kryeministri Edi Rama dhe kryetarja e PS-së së Tiranës, kanë debatuar ashpër me njëri-tjetrin. “Molla e sherrit” kanë qenë 100 kandidatët për këshilltarë në Kë»»»

opozita.com
Newsbomb 24.03.2019. 16:58

PRAPASKENAT/ Rama sherr me Gjylametin pas Kongresit! Jep dorëheqjen kryetarja e PS-së së Tiranës?

Kongresi i Partisë Socialiste ditën e djeshme mesa duket ka vazhduar edhe pas fazës së tretë. Burimet i thanë newsbomb.al se pas Kongresit, kryeministri Edi Rama dhe kryetarja e PS-së së Tiranës, kanë debatuar ashpër me njëri-tjetrin. “Molla e sherrit” kanë qenë 100 kandidatët për këshilltarë në Kë»»»

newsbomb.al
Shqiptarja 13.02.2019. 12:14

Gjylameti-Arta Dades: PS dhe Edi Rama nuk rrëzohen dot as me fjalë as me gjoba

Kryetarja e PS-së së Tiranës, Blerina Gjylameti ka replikuar sërish ndaj Arta Dades. Ajo shprehet se pas postimit të parë në rrjetet sociale, përfundoi në tabelë qitje e gazetës së të birit të Dades. Deputetja thotë se ndaj Partisë Socialiste dhe Edi Ramës "nuk ka shanse për gjoba apo kërcënime në »»»

shqiptarja.com
Gazetatema 13.02.2019. 12:13

REAGIMI: E dashur Artë, s’ke pse më sulmon me gazetën e djalit, PS dhe Rama nuk rrëzohen me gjoba

Kryetarja e PS-së për Tiranën, Blerina Gjylameti, ka reaguar sërish ndaj ish-deputetes Arta Dade, pas disa shkrimeve në gazetën e djalit të saj, kundër Gjylametit. “E dashur Arta, Që kur unë shkruajta dashamirësisht dy fjalë për prononcimin tënd, gazeta e djalit tënd më ktheu në tabelë qitje. A të »»»

ATA 13.02.2019. 11:54

Gjylameti-Dades: PS dhe Edi Rama nuk rrëzohen dot as me fjalë as me gjoba

Deputetja, njëherësh kryetare e PS Tiranë, Blerina Gjylameti ka reaguar sërish ndaj Arta Dades, të cilës para pak ditësh teksa i bënte një ftesë për kafe miqësore, i shkruante se po fliste si Berisha kundër Ramës. Sot, Gjylameti ka reaguar sërish me anë të një postimi në Facebook, ku shprehet se ng»»»

Panorama 12.02.2019. 08:44

“Rama të largohet”, deputetja e PS i shkruan Arta Dades: Përmbahu, mllefi ndaj kryeministrit…

Pas kritikave te hapura qe ish-deputetja dhe njëherazi ish-ministre e Jashtme në qeverinë “Nano”, Arta Dade beri ne adrese te kryeministrit Edi Rama, per te cilin tha se duhet të largohet për t’i hapur rrugën një tjetër qeverie të PS-së, vjen reagimi nga deputetja e PS-se dhe kryetarja per Tiranen,»»»

Hashtag 11.02.2019. 23:40

Deklaratat e Dades kundër Ramës, reagon Gjylamenti: Po flet si Saliu dhe Mona

Deklaratat e të ish-deputetes socialiste Arta Dade kanë shkaktuar menjëherë reagim në rradhët mazhorancës. Ish-funksionarja e PS-së tha se Rama ka dështuar ndaj duhet të ikë sepse është bërë më keq se Saliu në modelin e pandëshkueshmërisë. Dade propozoi që PS të ngrejë një qeveri me një kryeministë»»»

Lapsi 11.02.2019. 23:12

Plas në PS/ Gjylameti i kthehet Dades: Flet si Saliu dhe Mona

Deklaratat e forta të ish-deputetes socialiste Arta Dade kanë shkaktuar menjëherë reagim në korridoret e mazhorancës. “Senatorja” e PS-së tha se Rama ka dështuar ndaj duhet të ikë sepse është bërë më keq se Saliu në modelin e pandëshkueshmërisë. Dade propozoi që PS të ngrejë një qeveri me një kryem»»»

lapsi.al
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Text

280 characters remaining