kryeministria.al
Hapet bypass-i i Tepelenës, një tjetër vepër e rëndësishme e aksit Veri-Jug
kohajone.com
Ing. Xhevair Ngjeqari: Financimi rrugës Milot–Fier, një krim ekonomik kombëtar
tetovasot.com
Votimi në Çair, me vonesë por me masa mbrojtëse
botasot.info
Kompania “Kastrati” dhuron 1100 maska
parlament.al
Komisioni për Çështjet Ligjore, Administratën Publike dhe të Drejtat e Njeriut miratoi dy projekligje dhe rrëzoi nismën për rishikimin e ligjit “Për d
abcnews.al
INTERVISTA/ Zani Caushi: Dëshira e parë që do përmbush kur të lirohem
boldnews.al
Koronavirusi përhapet përmes ajrit: 5 gjëra që duhet të keni parasysh
epokaere.com
Zani Çaushi kërkon të lirohet nga burgu
ata.gov.al
Projektet kulturore pas pandemisë, Margariti: Një tjetër hub kulturor do të lindë në zonën e ish-Kinostudios
sot.com.al
Komisioni hetimor për shkarkimin e Metës administron provat dhe cakton datat: Kush janë dy relatorët që do të vendosin për fatin e Presidentit (EMRAT)
javanews.al
Hapet Bypass-i i Tepelenës/ Rama: Ishe xhep fals kur more detyrën. Tërmeti: Rrugën e bëri komandanti im, s'kai si ti -
telegrafi.com
Miratohet rishqyrtimi i buxhetit të Kosovës
ata.gov.al
IZRAEL – Një ministër bën thirrje për rikthim të kufizimeve për shkak të Covid-19
top-channel.tv
Mbyllen hetimet nga Komisioni Hetimor për shkarkimin e Metës, Manja: Raporti final më 18 korrik
boldnews.al
Tenderi 5 mld lekë për pastrimin e Pogradecit, Sadri Abazi humbet përballë “Gëzimit të Kashtës”
abcnews.al
Kryetarja e Komisionit për Shëndetësinë në Kosovë, pozitive për Covid-19
newsbomb.al
Edi Ramës i shtrojnë tryezën me byrek, mish të pjekur, djathra të ndryshëm, por kryeministri refuzon: Kemi punë, do shohim Kalanë (DISKUTIMI ME TËRMET
cna.al
“Një ditë më mori në telefon Dritëro Agolli”/ Mitro Çela rrëfen historinë e panjohur
insajderi.com
Deputetja e AAK-së rezulton pozitiv me coronavirus
insajderi.com
Poezi nga Mirko Gashi
parlament.al
Komisioni për Ekonominë dhe Financat shqyrtoi tre projektligje dhe miratoi dy prej tyre
botasot.info
Basha në Kombinat: Rama po provon çdo lojë të pisët politike
Polemika për Shën Sofinë në Stamboll, Janullatos e quan “mëkat nacionalist”, Fatos Klosi: Reagoi si klerik grek
telegrafi.com
Projektet qindra-milionëshe të Sowi Kosova për prodhim të rrymës nga era pritet të përfundojnë në vitin 2021
“Bashkë apo veç”, replikë me studiuesin Ardian Vehbiu…
abcnews.al
Komisioni hetimor nis seancën online për Metën, diskutohen provat e administruara
evropaelire.org
Qeveria miraton masa të reja kundër COVID-19
cna.al
Debatet për Reformën Zgjedhore/ Aleatët e Bashës pro hapjes së listave
kallxo.com
Pas raportimit të KALLXO.com, IPK fillon hetimin për Policinë e Kosovës që zbatoi vendimin e Qeverisë së Serbisë
monitor.al
Kryeministri i Kosovës: Është e rëndësishme që Kuvendi të miratojë buxhetin e rishikuar
aa.com.tr
Presidenti i Azerbajxhanit: Kanë falimentuar të gjitha përpjekjet e Armenisë
ata.gov.al
BRUKSEL – Johansson: Më shumë koordinim në luftën kundër trafikut të migrantëve
ata.gov.al
3 çartera me 600 polakë drejt Shqipërisë, zgjedhin bregdetin e Adriatikut për pushime
ata.gov.al
150 pako ushqimore, kontribut nga gjimnazi “Sami Frashëri”
americaneye.al
Trump thotë se golfi është si një stërvitje për të, por kjo video po bën xhiron e botës
ina-online.net
Ish-ministri serb i mbrojtjes preferon që Kosova e Serbia të arrijnë marrëveshje në faza
exit.al
Haradinaj vlerëson gadishmërinë e Thaçit për tu intervistuar nga Gjykata Speciale
aa.com.tr
Irani: Nuk ka "kufizime operacionale" në programin bërthamor
Rama në Gjirokastër si “Me u gjend Kola në punë”!
tvklan.al
PD: 50% e kredisë sovrane, për miqtë e Ramës
kohajone.com
Masat anti-COVID, gjobiten 2 lokale dhe 3 pishina
kohajone.com
Shehu: Rama me helikopter në Gjirokastër, si “Me u gjend Kola në punë”!
abcnews.al
Deputeti i PDK-së rezulton pozitiv për Covid-19
abcnews.al
Andrzej Duda rizgjidhet President i Polonisë
americaneye.al
Refuzoi të drejtonte skuadrën në derbi, Partizani largon Sormanin

Kadriaj: I kemi 62 apo 63 vota për qeverinë Hoti

Lajmi 03.06. 11:59

Kadriaj: I kemi 62 apo 63 vota për qeverinë Hoti

Deputetja nga radhët e AAK-së, Time Kadriaj, po vlerëson se vonesa e seancës e cila parashihej të mbahej ne ora 11:00, nuk ka të bëje me numrat e qeverisë por me grumbullimin e deputetëve. Kadriaj thotë se, qeveria i ka 62 apo 63 vota. “Besoj që qëndrimi i Aleancës është i ditur do të votojnë të gj»»»

lajmi.net
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Text

280 characters remaining