epokaere.com
Musliu e PDK-së në një mesele e krahason Kurtin me “knus”
ina-online.net
Çfarë mund të mësojmë nga teoritë e komplotit
newsbomb.al
'I babëzituri s’do t'ja dijë për mbi 120 mijë të papunë...', Basha në 'luftë' me Ramën: Po i afrohet fundit të qeverisjes
newsbomb.al
'Duhet shporrur', Salianji akuza Ramës: Me lekët e buxhetit pagoi oligarkët, ndihma ndaj qytetarëve sa 2 km rrugë që u paguan klientëve
gazetablic.com
Thirrja e ezanit bashkon sërish besimtarët myslimanë në xhami
portalb.mk
Osmani optimisit për datën e zgjedhjeve, 5 korriku është datë e mundshme kompromisi
ekonomiaonline.com
Italia i përkrahë Institucionet në Kosovë ndaj Coronavirusit
telegraf.al
LDKPI: 1417 zyrtarë me konflikt interesi, 45 gjoba dhe 115 padi penale gjatë vitit 2019
abcnews.al
Dhuna në protestën për Teatrin, 8 deputetë të opozitës kërkojnë interpelancë me Lleshajn
ekonomiaonline.com
Komisioni për Ekonomi e kthen mbrapshtë raportin vjetor të Autoritet të Konkurrencës për vitin 2019
ina-online.net
BDI: Mbi 5 milionë euro mbështetje financiare për bujqit
telegrafi.com
Pako e Rimëkëmbjes Ekonomike, këto janë 11 masat që janë përfshirë në të
rtv21.tv
Bislimi prezanton pakon e dytë për ekonomi në vlerë 1.2 miliard euro
kallxo.com
KPMM: Për katër muaj, 9 kallëzime penale për aktivitete hulumtuese të jashtëligjshme
tvklan.al
OSBE përgëzon konsensusin për “Zgjedhoren”
tvklan.al
“Lajm i mirë”, Rama njofton sërish shtyrje të kësteve të kredive
javanews.al
“Është klienti më i madh i oligarkëve”/ Balla: Luli nuk ka lidhje me jetën e shqiptarëve, bën teatër -
boldnews.al
Hapja e kufijve Kosovë-Shqipëri, ende nuk ka një datë
ata.gov.al
Beteja ndaj COVID-19/ Ministrat e Mbrojtjes së NATO-s diskutojnë masat
ata.gov.al
AXHENDA NDËRKOMBËTARE 10/02/2020
PDK: Hyrja në dhomën e përgjimeve të PTK-së nga Qeveria, kërcënim për çdo qytetar
abcnews.al
Ofl i dërgoi formularin, kush është Ilir Bajri dhe krimet që fshihen pas tij
koha.mk
Kthim i ngadalshëm në normalitet
ata.gov.al
SEUL – Londra mbyll përkohësisht ambasadën në Phenian dhe evakuon diplomatët
Ambasadori Soreca citon shefen e ONM-së: Zbatimi i Reformës në Drejtësi duhet të vazhdojë me më shumë vendosmëri se kurrë
vizionplus.tv
SHBA-BE shtojnë presionin: Mbyllni reformën zgjedhore, ideale të bëhet deri të dielën
kallxo.com
Kuvendi Komunal i Lipjanit miraton ndarjen e 40 mijë eurove bursa për studentët
ata.gov.al
COVID-19 – Kina miraton testimin e dy vaksinave tek njerëzit
shekulli.com.al
Mushkëria “lufton” me betonin e qytetit! Sheshi blindohet me kulla, gati një tjetër e rradhës
portalb.mk
Francë, humbi jetën deputeti 75-vjeçar nga COVID-19
shqiptarja.com
Soreca: Reforma në drejtësi duhet të vazhdojë me më shumë vendosmëri se kurrëPlani i Metës dhe pezullimi i Dacit/ Shefja e ONM-së: Reforma në drejtësi
koha.mk
FUSHATA ELEKTORALE: Nga sheshet, në internet!
ata.gov.al
Brenda vitit, çdo familje e prekur nga tërmeti në zonat rurale do të jetë në shtëpi të re
cna.al
Vizita e Artan Lames në SPAK/ Malltezi tregon të pathënat: Biznesmeni Lam me Biznesmenin Ben janë miq
Flet arkitekti i njohur/ Çfarë fshihet pas kredisë 30 milionë euro për ndërtimin e “teatrit të ri”
periskopi.com
VV-ja kërkon të diskutohet për zgjedhjet në Podujevë, Daka i thotë se ato caktohen nga Presidenti
periskopi.com
Kryeshefja e Telekomit të Kosovës tregon nëse Sveçla ka qenë në Dhomën e Përgjimeve
newsbomb.al
‘Solidaritet mes çunave problematik’, Bardhi: Rama flet si Banda e Shijakut, vepron si e Lushnjes dhe vjedh si e Durrësit (VIDEO)
epokaere.com
Dështimi i projektit ‘Kosova e re”, ‘Contour Global’ kërkon mbi 20 milionë nga qeveria Kurti
shqiptarja.com
Real Madrid skuadra më e vlefshme e 2020, asnjë skuadër e Seria A në Top-10! Inter rritje monstruoze
shqiptarja.com
Kuvendi miraton emërimin e Ervin Metës në krye të AMF-së! Ish-zëvendësministri i Financave zëvendëson Ervin KoçinKuvendi miraton shtyrjen e pagesës së
gazetamapo.al
Inertet nga shembjet ofrojnë pamjen e Sirisë, po pengojnë rindërtimin!
aa.com.tr
Ushtria amerikane vazhdon përforcimet në Siri pavarësisht deklaratës së Trumpit
gazetablic.com
Kryeshefja e VV-së në Telekomin e Kosovës e konfirmon vizitën misterioze të Xhelal Sveçlës
boldnews.al
Veliaj i kërkon kredi BEI për Teatrin e ri, Pollo: Mos e financoni barbarinë nr 2
javanews.al
COVID19 - Top 10 vendet -
newsbomb.al
Reforma në Drejtësi, flet shefja e ONM: Të vazhdojë me më shumë vendosmëri se kurrë, rasti i Luan Dacit tregon...

Bislimi: Opozita i ka dhënë vetes lirinë me marr rolin e Qeverisë

Kosova 08.04. 21:50

Bislimi: Opozita i ka dhënë vetes lirinë me marr rolin e Qeverisë

Ministri në detyrë i Financave, Besnik Bislimi, në emisionin “Desku” në KTV ka thënë se opozita i ka dhënë vetes lirinë me e marrë rolin e Qeverisë. Ai ka pasur kritika ndaj Shefit të Grupit Parlamentar të PDK-së, Bedri Hamza. “Opozita nuk ka kërkesa. Opozita i ka dhënë vetes lirinë me marr rolin e»»»

kosova.info
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.