aa.com.tr
Pence: SHBA dhe Turqia arritën marrëveshje
kohajone.com
Ambasadori amerikan në BE përballë pyetjeve të ligjvënësve
Turqia do të pezullojë 120 orë operacionin “Burimi i Paqes”, YPG do të tërhiqet nga zona e sigurt
Kancelarja Merkel një plan për tiu kundërpërgjigjur Macron
vizionplus.tv
Negociatat/ Gjipali: Franca vendos veton për arsye që nuk lidhen me Shqipërinë
blog.alpenews.al
ILIR YZEIRI/ Zoti Makron na bëri të kujtojmë Francën e shekullit që shkoi - AlpeBlog
aa.com.tr
Hahn: Shqipëria i ka përmbushur detyrimet
Gjykata e Hagës thërret për intervistim ish-komandantin e FSK-së në Kosovë
Nis rinumërimi i 530 vendvotimeve në Kosovë, KQZ jep arsyet
epokaere.com
Njoftime nga KEDS për punimet në rrjet
aa.com.tr
Pence: SHBA dhe Turqia janë dakorduar për armëpushim në Siri
rtsh.al
Presidenti Erdogan pret zv/presidentin e SHBA, Mike Pence
Fillon darka e punës e 28 liderëve europian në Bruksel, ja kur jepet vendimi për negociatat
tvklan.al
Kreu i KE: Tirana e Shkupi meritojnë vendim pozitiv
rtsh.al
Kili, mblidhet asambleja e Interpolit, merr pjesë Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu
Ministri i Drejtësisë në Kosovë thirret nga Gjykata Speciale
tetovasot.com
Makron para fillimit të Këshillit të Evropës në Bruksel nuk ka thënë asgjë lidhur me zgjerimin
Shtyhet gjyqi i “Babales”, Albert Veliu pritet që të ekstradohet nga Belgjika
Vuçiq e pyet sërish ambasadorin britanik: A do të fotografoheshit edhe me Dodikun si me Kurtin?
Ambasadorja turke në Malin e Zi komenton operacionin “Burimi i Paqes“
kosova.info
Muhaxhiri: Pa u ashpërsuar dënimet për fajtorët, s’ndalet manipulimi në numërimin e votave
syri.net
Nuk ndalen banorët e 'Unazës se Re', vazhdojne protestën për mbrojtjen e banesave të tyreTransparency International: Kompanitë ‘fantazmë’, baza e korr
epokaere.com
Zyberaj: AKR-ja do të jetë pjesë e Kuvendit
boldnews.al
Haradinaj flet pa doreza: Rama vuri Cakajn për të ndarë Kosovën…
Gjykata e Apelit për Krime të Rënda shuan shpresën e Klemend Balilit
rtsh.al
Kryeministri i Bullgarisë, Borisov: Të vendosësh për mos-hapjen e negociatave, do të ishte një gabim historik
gazeta-shqip.com
Premtime, tendera dhe gjyqe, por Lana s’ka ende shpresë
lexo.com.al
Von der Leyen: Ndjej keqardhje të thellë… Shqipëria dhe Maqedonia e Veriut bënë sakrifica!
kohajone.com
Kënga e humbur shkodrane për Ali Pashë Tepelenën
Panariti: JO-ja e negociatave një dëshpërim për rininë shqiptare
kallxo.com
Shkarkime të reja në Telekom, Bedri Istrefi largon edhe disa menaxherë
Ramush Haradinaj rrëfehet për Artur Zhejin: Ndalova grabitjen e 10 miliardë eurove nga Vuçiç-Rama-Thaçi, Kosovën e shpëtova unë, Meta e Berisha

Përleshja me thika/ Ja emri i të plagosurit dhe autorit‘Denoncimet e Berishës për fshehje nga Policia të ngjarjeve kriminale’/ Ja si devijon Lleshi Komentet

Syri 24.06. 23:19

Përleshja me thika/ Ja emri i të plagosurit dhe autorit‘Denoncimet e Berishës për fshehje nga Policia të ngjarjeve kriminale’/ Ja si devijon Lleshi Komentet

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshi, është vënë në pozitë të vështirë nga drejtuesi i emisionit “Opinion’ Blendi Fevziu, kur ky i fundit e ka pyetur lidhur mbi denoncimet e ish-kryeministrit Sali Berishës, që në të shumtën e herëve kane rezultuar të verteta. Fevziu e ka pyetur Lleshin, lidhur me arr»»»

syri.net
Lapsi 24.06. 20:45

Berisha tha se është arrestuar, reagon kandidati i PS-së në Pogradec

Diten e sotme ish-kryeministri Sali Berisha posti nje mesazh nga qytetari dixhital, ku thuhej se eshte arrestuar kandidati i PS ne Pogradec, Ilir Xhakolli. Pas ketij njoftimi, ka reaguar menjehere Xhakolli i cili e ka mohuar kete lajm, duke iu drejtuar Sali Berishes. “Lidhur me një postim i cili po»»»

lapsi.al
CNA 24.06. 19:54

U denoncua si i arrestuar për kontrabandë/ Kandidati i PS-së i përgjigjet Berishës

Share Tweet Ish kryeministri Sali Berisha në një postim të bërë më herët në rrjetet sociale denoncoi një rast ku sipas tij ishte arrestuar kandidati i PS-së për Pogradecin Ilir Xhakolli. Kandidati i PS-së për kryebashkiak në Pogradec Ilir Xhakolli ka reaguar ndaj këtij denoncimi. Ai e ka quajtur kë»»»

cna.al
Java News 24.06. 19:32

Berisha tha se u arrestua, kandidati i PS: Kur njeriu çmendet, fillon ha çfarë të gjejë

Ish-kryeministri Sali Berisha denoncoi ditën e sotme arrestimin e kandidatit të PS-së për bashkinë e Pogradecit Ilir Xhakollit, në doganën e Qafë Thanës për kontrabandë. Duke iu referuar qytetarit dixhital, Berisha thonte se ai është liruar brenda 24 orësh me ndërhyrjen e kreut të grupit parlamenta»»»

javanews.al
Oranews 24.06. 19:03

Pas akuzës së Berishës, reagon kandidati i PS: 30 qershori ndan shapin nga sheqeri

Kandidati i PS-së, për Bashkinë e Pogradecit Ilir Xhakolli ka reaguar pas postimit të ish-kryeministrit Sali Berisha, i cili referuar denoncimit të qytetarit dixhital shkruante se Xhakolli ishte kapur në flagrancë për kontrabandë. Në një postim në Facebook, Xhakolli shkruan se i vjen keq për derexh»»»

Alpe News 24.06. 18:44

U AKUZUA SE ISHTE ARRESTUAR/ Kandidati i PS i përgjigjet Berishës: Je drejt çmendjes, u bërë gazi i botës… – AlpeNews

Ish-kryeministri Sali Berisha denoncoi ditën e sotme arrestimin e kandidatit të PS-së për bashkinë e Pogradecit Ilir Xhakollit, në doganën e Qafë Thanës për kontrabandë. Duke iu referuar qytetarit dixhital, Berisha thonte se ai është liruar brenda 24 orësh me ndërhyrjen e kreut të grupit parlamenta»»»

Sot 24.06. 18:41

Tha se ishte arrestuar në Pogradec, socialisti i përgjigjet Berishës dhe tregon prapaskenat e rënda: Je drejt çmendjes, ja si është e vërteta

Ish-kryeministri Sali Berisha denoncoi ditën e sotme arrestimin e kandidatit të PS-së për bashkinë e Pogradecit Ilir Xhakollit, në doganën e Qafë Thanës për kontrabandë. Duke iu referuar qytetarit dixhital, Berisha thoshte se ai është liruar brenda 24 orësh me ndërhyrjen e kreut të grupit parlament»»»

sot.com.al
Gazetatema 24.06. 18:40

U akuzua se ishte arrestuar dhe e liroi Balla, kandidati i PS i përgjigjet Berishës: Je drejt çmendjes, u bërë gazi i botës në këtë moshë

Ish-kryeministri Sali Berisha denoncoi ditën e sotme arrestimin e kandidatit të PS-së për bashkinë e Pogradecit Ilir Xhakollit, në doganën e Qafë Thanës për kontrabandë. Duke iu referuar qytetarit dixhital, Berisha thonte se ai është liruar brenda 24 orësh me ndërhyrjen e kreut të grupit parlamenta»»»

gazetatema.net
Balkanweb 24.06. 18:09

Denoncimi/“Kapet për kontrabandë kandidati i PS-së në Pogradec”

Ish-kryeministri, Sali Berisha ka publikuar mesazhin e qytetarit dixhital, i cili shprehet se ditë më parë është arrestuar për kontrabandë kandidati i PS-së për bashkinë Pogradec, Ilir Xhakolli!. Ai shton më tej se ka qenë ndërhyrja e Taulant Ballës dhe kandidati i PS-së është liruar brenda 24 orëv»»»

balkanweb.com
Gazeta Telegraf 24.06. 18:08

Denoncimi/ Arrestohet kandidati i PS për Pogradecin

“Kandidati për kryebashkiak i PS-së në Pogradec u arrestua disa ditë më parë për kontrabandë, por u lirua me ndërhyrjen e Taulant Ballës, kreut të grupit parlamentar socialist”. Denoncimi bëhet nga ish-kryeministri Sali Berisha në një postim në faqen e tij në Facebook. Në denoncimin publik, Berisha»»»

Standard 24.06. 17:10

“Arrestohet për kontrabandë kandidati i PS-së/ “Policia e Sandër Lleshit fsheh krimin!”

Ditë më parë në Doganën e Qafë Thanës, është arrestuar kandidati i Partisë Socialiste për Bashkinë e Pogradecit. Ilir Xhakolli thuhet se është ndaluar për kontrabandë, por ky informacion është mbajtur i fshehur nga Policia. Denoncimin e ka bërë një qytetar. Në një postim në profilin e tij në fcb, i»»»

You can read more about this at Osservatorio Italiano