Albini nuk heq dorë nga protesta kundër Thaçit, sërish poston në Facebook [etleboro.org]
LSDM: Mickoski të mos fshihet pas lajmeve të rrejshme, por të kumtojë qëndrim të qartë 33m - MIA - Makedonska Informativna Agencija
PD: Bega, lidhje me qeverinë. Paloka: Përse nuk reagon policia dhe Prokuroria? 39m - 24-ore
Nesër Kurban Bajrami. KMSH njofton programin për faljen e namazit. Skënder Brucaj uron besimtarët 38m - Balkanweb
BIK-u ka arritur rezultate të prekshme në luftimin e ekstremizmit fetar 41m - Koha
Serbët gjithnjë e më të interesuar për t’u bërë policë të Kosovës 41m - Koha
Serbët më shumë të interesuar të bëhen pjesë e Policisë së Kosovës 41m - RTV Oranews
Ujësjellësi i ri për 17 mijë banorë 36m - Almakos
“Uashingtoni zbulon planet sekrete të Kremlinit për të shmangur dorëzimin e Millosheviçit” 40m - Shekulli
Raporti sekret i CIA-s i 1952-it: Ja posti që Mehmeti ka menduar t’i japë Enverit… 34m - Mapo
Gjyqësori kosovar mes presionit politik dhe kritikave 1h - Gazetatema
Weber: Gjermania është SHBA’ja e re për Kosovën 1h - Periskopi
Gruevski në gjykatë për “Titanik”, mbi 115 biseda të përgjuara do të dëgjohen me dyer të mbyllura 1h - Ina-online
Dialogu rinis në pjesën e parë të shtatorit 2h - Klan Kosova
Aktakuza e Blakajt: 10 milionë euro në vit jepen për dezertuesit e luftës 2h - Bota Press
BIK-u me mesazh para Kurban Bajramit 2h - Insajderi
Detaje/ Kush është i riu nga Saranda që u përplas për vdekje në Fier-Tepelenë 2h - Sot
Vizatimi i kufijve, pa opozitën 2h - Republika
Sezoni turistik, rritet numri i bizneseve të reja 2h - Telegrafi
Pallaska thotë se Thaçi e Vuçiq sikur janë pajtuar për shkëmbim të territoreve 2h - Klan Kosova
Kriza ekonomike e Turqisë ndjehet në tregjet globale 2h - Telegrafi
Merkel dhe Putin – Kundёrshtarё tё besueshёm nё kohё tё pasigurta 2h - Abcnews
A do ta vijojë Uashingtoni ekspansionin e dollarit kundrejt Turqisë? 2h - RTV Oranews
Dialogu midis Prishtinës dhe Beogradit vazhdon në gjysmën e parë të shtatorit 2h - MIA - Makedonska Informativna Agencija
Kisha Serbe kundërshton ndarjen e Kosovës, e do të tërën në Serbi 2h - Presheva
Paloka publikon videon: Rama përdor helikopter nga Vlora në Himarë për të ngrënë një drekë 2h - NOA
Përplasje mes Ballës dhe Palokës në lidhje me trafikantin e drogës të ndaluar në Greqi 2h - Ina-online
Dy politikanë shqiptarë janë të kapur nga FBI dhe gjermanët, ja kush e thotë?!(FOTO) 3h - Ina-online
Në fillim të 2019-ës plotësohen mungesat për mjekë specialistë 3h - ATA- Albanian Telegraphic Agency
ITALI – Mattarella: Formimi i qeverisë nevojë urgjente 4h - ATA- Albanian Telegraphic Agency
Petrit Vasili: LSI nuk trembet e as nuk shitet. Ne jemi fitimtarët e vërtetë të zgjedhjeve 5h - Gazeta Telegraf
Radovan Karaxhiç dënohet me 40 burg për gjenocid 5h - Bold News
KLSH kallëzon penalisht ish-kreun e Komunës Velipojë, për tjetërsim prone 5h - Gazeta Telegraf
Revista italiane: “Tirana, një nga qytetet më të pasura të historisë së artit: Ja çfarë duhet të vizitoni” 5h - ATA- Albanian Telegraphic Agency
VJENË – Kurz: Nuk pranojmë asnjë nga 450 migrantët e mbërritur në Itali 5h - ATA- Albanian Telegraphic Agency
Petrit Vasili: Kryeministri e hëngri tepsinë të gjithë dhe tani po i ha edhe llamarinën 5h - Gazeta Telegraf
Veliaj prezatoi në sheshin “Skënderbej” biçikletat “Mobike” 6h - ATA- Albanian Telegraphic Agency
AKU bllokon 27 tonë mish pule nga Brazili, kishte salmonelë 6h - Monitor Albania
Një brez të ri kërkuesish socialë, nis bashkëpunimi me projektin zviceran 6h - ATA- Albanian Telegraphic Agency
Rama premton: Do bëjmë gjithçka që vitin e ardhshëm të çelen negociatat. Është koha e zbatimit të vettingut 6h - Gazeta Telegraf
Luan Rama: Vota e dy këshilltarëve nuk është e LSI, ne bojkotuam 7h - Gazeta Telegraf
Italia mbështet anëtarësimin e Shqipërisë në BE 8h - ATA- Albanian Telegraphic Agency
Komisioni Europian: Shqipëria me rritjen më të lartë ekonomike ndër vite 8h - ATA- Albanian Telegraphic Agency
“Kam prekur interesat e disave”, Izet Haxhia reagon sërish: Ata që flasin në emrin tim, të zhduken urgjentisht 8h - Bota Sot
FOTO/ Skandal në Kuvend, deputeti i PS-së shtyn me dorë deputeten e PD-së. Replikat 9h - Gazeta Telegraf
Import-eksporte me anije në 55 porte të botës 10h - ATA- Albanian Telegraphic Agency
Dyndje turistësh në Korçë, sot Festa e Birrës 10h - ATA- Albanian Telegraphic Agency
Rama takohet me Presidenten e Kroacisë, Grabar-Kitaroviç 10h - ATA- Albanian Telegraphic Agency
Edhe Shpend Ahmeti përfshihet në debatin për datëlindjen e Adem Jasharit 10h - Almakos
Balla reagon per akuzat: Sot nisi teatri komik "Babale 3" - 11h - Albpress
Ahmeti: Adem Jasharin e bën vepra e jo data e lindjes 11h - RTK Live
Brahimaj-Sheshelit: Përgjigjen e njëjtë do ta keni, ashtu si iu kemi mundur në bodrumin e mullirit në Kievë edhe në HagëTemat: 11h - Indeksonline
“Foli si Çërçilli, veproi si Çambërleni”: Si e lejoi Xhon Kenedi ndërtimin e Murit të Berlinit? 11h - Portalb
Sheshel: Të presim derisa të shkojë NATO dhe ta marrin Kosovën e Shqipërinë deri në Durrës 11h - Aktuale
DENONCIMI/ Berisha: Kryetari i Shijakut me firmë betoni po gjobit ndërtuesit, tenderat i merr vetë 11h - Alpenews
FOKUS – Kërkesat e Seehoferit dhe ofertat e Merkelit për migrantët 11h - ATA- Albanian Telegraphic Agency
DOSJET E “NXEHTA”/ Cilat janë çëshjet më të bujshme që presin “zgjidhje” në vjeshtë. Nga 3.4 milion EUROT tek… 12h - Alpenews
Ndërprerje kontratash me subjektet që nuk garantojnë sigurinë në plazh 12h - ATA- Albanian Telegraphic Agency
“Bajram Shabani” me kushte të reja nis vitin e ri shkollor 12h - Aktuale
Deputeti paralajmëron Ballën/ “Tik Tak, koha jote dhe e padronit po mbaron” 12h - Citynews
Serbia kurrë nuk do të punojë kundër Turqisë, thotë Daçiq 12h - Bota Press
Radhë në kufi me Malin e Zi. Emigrantët, në pritje me orë për t’u larguar nga Shqipëria 12h - Bota Sot
Referendumi dhe shqiptarët 13h - Ina-online
Familjarët e të ndjerit Abedin Bytyqi akuzojnë Prokurorinë dhe Gjykatën për korrupsion 13h - Gazeta Express
Kriza në Siri, Merkel: Rusia ka përgjegjësi, Putin: Europa të kontribuojë financiarisht 14h - RTV Oranews
Akuzat për lidhje me trafikantin e arrestuar/ Taulant Balla thyen heshtjen 15h - Citynews
Historiani francez: Në nëntor arrihet marrëveshja Kosovë-Serbi 15h - Tetova Sot
Aksident hekurudhor në Durrës, treni përplas pushuesin nga Kosova 15h - Klan Kosova
Rama: Në Tetor nis puna për By Pass-in e Fierit 15h - TV Klan
Arrestimi i të shumëkërkuarit Bego, PD lëshon sërish akuza: Ku është mr. Toyota Yaris 15h - Panorama
Denoncimi/ Kryebashkiaku socialist presion biznesit të ndërtimitAnalisti kosovar ja thotë në sy Daçiç/ Mos e merrni seriozisht Ramën, merr drogë Komen 15h - Syri
Kosnett: Qëndrimi amerikan ndaj Kosovës nuk ka ndryshuar 15h - Gazeta - shqip
Spaho i kthehet ‘Mr. Toyota Yaris’: Mos u fshih! Dil dhe trego se çfarë të lidh me trafikantin më të rrezikshëm të drogës 15h - Standard
Mbledhja e të dhënave personale të prindërve, antikushtetuese 15h - ATA- Albanian Telegraphic Agency
PING PONGU I PD DHE PS/ Ja kush është Edmond Bego. Biznesmeni i arrestuar, krahu i djathtë i Aldo Bares 15h - Alpenews
Sheshel bën thirrje për luftë ndaj Kosovës - Fokus 15h - Infokusi
Video/ Një bisedë me berberin e Ramës, sa bakshish i la Kryeministri 15h - TV Klan
Haziri: Besojmë se vitin e ri shkollor do ta fillojmë me katër gjuhë 16h - Lajmi
“Punojnë për Inteligjencën iraniane”. Incidenti i gazetarëve të huaj me muxhahedinët në Durrës 15h - TV Klan
VV akuzon policinë për dhunë ndaj aktivistëve të arrestuar 16h - Gazeta Blic
“Edmond Bego, lidhje të drejtpërdrejta me qeverinë”, reagon maxhoranca: Lajthitje… 16h - Shekulli
Akuzat e PD për të shumëkërkuarin Bego, vjen reagimi i pare nga maxhoranca 17h - Kohajone
Gazetari: Biznesmeni i arrestuar në Greqi mik i Ruçit, Abazit dhe Ballës 17h - Kohajone
Agroturizmi minierë e pashfrytëzuar, mbështetje 13 fshatrave për krijimin e modeleve 17h - ATA- Albanian Telegraphic Agency
Në Gjilan nis aktiviteti humanitar ‘Dhuro, bëj të lumtur dikë!’ 17h - Kallxo
Radhët kilometrike në Fier, Rama: Në tetor, kontratë e re për 'By-Passin' 17h - JavaNews
Aktivistet e Vetëvendosjes: Gratë po vriten, policia i çon duart përpjetë 17h - Klan Kosova
Aksidenti në Tepelenë/ Ndërron jetë 33-vjeçari 18h - Citynews
Ragmi Mustafa: Deklaratat e Thaçit për korrigjim kufijsh, të vonuara 17h - Gazeta Express
Stomatologu Matoshi ende po mbahet në Serbi, shteti s’e ndihmon 17h - Periskopi
Vetëvendosje nxjerr vajzat në konferencë, të njëjtat kishin sulmuar policët me ngjyrë 17h - Gazeta Express
Ende s’dihet nëse drafti i Asociacionit është dërguar në Bruksel 18h - RTK Live
“Google” publikon listën e blerësve më të mëdhenj të reklamave elektorale 18h - Balkanweb
Lirohen aktivistët e arrestuar për sulmin me ngjyrë kundër Policisë 18h - Insajderi
Simbolet naziste po ringjallen në Gjermani (FOTO) - KOHA 18h - Koha
Mbështetje nga vendet anëtare të BE për integrimin e Shqipërisë 18h - ATA- Albanian Telegraphic Agency
Pse u bllokua aktakuza e speciales? Flet prokurori special 18h - Periskopi
Si kërkoi falje për Srebrenicën, Kofi Annan 18h - Gazetatema
Përfshihet nga flakët magazina e një kompanie celulare në Tiranë 19h - Lexo
Kallamari, verë e ‘Jagermeister’ në darkën e Bujar Bukoshit me para të shtetit 19h - Politiko
Ligji për skemat sociale i padrejtë 19h - Kosova
Ish-komandanti i FARK:Ka patur shitje të certifikatave të veteranëve 19h - Albeu
Referendumi në Maqedoni, BDI fton emigrantët shqiptarë për të votuar 19h - Balkanweb
Kallamari, verë e ‘Jagermeister’ në darkën e Bujar Bukoshit me para të shtetit 19h - Portalb
Në “krizë”, por bashkëpunimi Turqi-Gjermani vijonTemat: 19h - Indeksonline
Bashkia e Tiranës përfundon ndërtimin e dy rrugëve të reja te “Depoja e Ujit” 20h - Albeu
Arrestimi i Begos në Greqi, PD kërkon transparencë 20h - ATA- Albanian Telegraphic Agency
“1 miliard për rindërtim” financon 3 projekte të mëdha në veri 20h - ATA- Albanian Telegraphic Agency
1.3 milion euro për qentë endacak, procesi me shumë parregullsi 20h - Koha
Akademia e 100 fshatrave turistike/ Rrokaj: Rama sajon terma për t´ua torollitur kokën shqiptarëve - 22h - Albpress
Sezoni veror, 1531 biznese të reja në zonat turistike 22h - ATA- Albanian Telegraphic Agency
Thaçi, ka humb udhën në mes të oborrit! 22h - Kohajone
Projekti i rrugës Qafë Thanë- Pogradec shqetëson Dash Shehin/ Ja meraku i tij 22h - Sot
Treni përplaset me një makinë te Ura e Gërdecit, plagoset rëndë fëmija 11-vjeçar - American Eye 22h - American Eye
Prokurori i dorëhequr Elez Blakaj provokon me një foto nga Amerika 22h - Bota Press
12 familje hyjnë në shtëpi të reja para festës së Kurban Bajramit 22h - Lajmpress
Ndoka: Zgjohu Edi Rama! 22h - Kohajone
Nderojmë vlerat, dëshmorët dhe ata që vdiqën në burgjet e komunizmit 22h - ATA- Albanian Telegraphic Agency
Çmenduri në aksin Tiranë-Durrës, policia kap shofera me 170 km/h/VIDEO 22h - Vizionplus
LSDM: Qytetarët janë për ardhmëri të ndritshme, vetëm Mickoski dhe OBRM-PDUKM-ja nuk kanë qëndrim të qartë për referendumin 23h - Telegrafi
Në Kosovë sot festohet 72-vjetori i Presidentit Bill Clinton 23h - Gazeta NewBorn
Fisnik Ismaili: Qeveria rrëzohet me vota, jo me dhunë ndaj policëve 23h - Gazeta NewBorn
Analistë dhe politikanë në Beograd e Prishtinë: Nuk ka ndarje të Kosovës 1d - Gazetatema
Parashikimi i motit datë 19 gusht 2018 1d - ATA - Albanian Telegraphic Agency
Buxhovi: Shtetësia e Kosovës po rrezikohet më së shumti nga Hashim Thaçi 1d - Gazeta Blic
Me ligjin e ri të strehimit, më shumë mundësi për familjet në nevojë 1d - ATA- Albanian Telegraphic Agency
Zv/kryeministri i Zaevit në shënjestër për një tender tjetër të fituar në “katër sy”?! 1d - Ina-online
Gati një vit nga ngjarja flet prap babai i Aulon Zekës: Ja çka do ti bëjmë tre personave që ma vriten djalin 1d - Gazeta NewBorn
Nuk do ta besonit kurrë, ja edhe kush është pjesë e listës së veteranëve të UÇK-së 1d - Gazeta NewBorn
Merkel e Putin zgjedhin natyrën “për të qarë hallet e botës” 1d - Gazeta NewBorn
Deputeti i PSD’së akuza partisë së Kurtit se nuk po dëshiron rrëzimin e Qeverisë 1d - Gazeta NewBorn
Lulzim Basha: Edi Rama ka rritur ekonominë e tij, prandaj thotë se punët ecin mirë 1d - Gazeta Telegraf
Uashingtoni reflekton rreth raportit të shërbimeve të zbulimit 1d - Gazeta Telegraf
Në 6 muaj 200 mijë persona, check-up falas 1d - ATA- Albanian Telegraphic Agency
Infrastrukturë dhe zhvillim urban në Fier 1d - ATA- Albanian Telegraphic Agency
Kroacia kërkon punonjës nga Shqipëria për sezonin veror 1d - ATA- Albanian Telegraphic Agency
Kavajë, treni përplaset me veturën, gjashtë të plagosur (Video) 1d - Almakos
“Kush bën shtambën, bën dhe vegjën..! ’’ 1d - Gazeta Telegraf
Punimet në “Rrugën e Arbrit” nisin brenda majit 1d - ATA- Albanian Telegraphic Agency
Kosovë- Reshjet e shiut, bllokohet rruga Prishtinë-Ferizaj 1d - ATA- Albanian Telegraphic Agency
Revolta e Spaçit, Alibej: Të mos jetë dita e vetme, e harruar pa premtime. 1d - ATA- Albanian Telegraphic Agency
Universitet, nis gara për maturantët e viteve të shkuara 1d - ATA- Albanian Telegraphic Agency
Kapet në Athinë, Interpol ekstradon shqiptarin e dënuar për vrasje 1d - ATA- Albanian Telegraphic Agency
Buxhovi: Thaçin s’ka kush e ndalë, Veseli e Haradinaj janë një brum si ai 1d - Bota Press
Tiranasi tenton të largohet jashtë Shqipërisë me pasaportë false, ‘shtiret’ si holandez, por ‘nuk i ecën’ - Shqiptarja.com 1d - Shqiptarja
Bushati kujton mesazhet e Kofi Annan për situatat e vështira në Kosovë 1d - Gazeta Express
Parashikimi i motit për ditët në vijim 1d - Bota Press
​Buxhovi: Thaçin s’ka kush ta ndalë, Veseli e Haradinaj janë një brumë si ai - Arbresh.info 1d - Arbresh
Aksion për pastrim në Komunën e Çairit në prag të Kurban Bajramit dhe fillimit të vitit shkollor 1d - Bota Sot
Merkel takohet me Putin/ Pritet reagimi i Trump 1d - Citynews
Flamuri i Kosovës në maje të Rusisë - Arbresh.info 1d - Arbresh
Meta vizitë tek familjarët e viktimës së Genovas 1d - Aktuale
Këshilltari i Pacollit: Debati i kufijve, lëvizje taktike e Thaçit (Video)Temat: 1d - Indeksonline
Presidenti rus Vladimir Putin kërcen në dasmën e ministres austriake - Arbresh.info 1d - Arbresh
Nisin matjet përfundimtare për restaurimin e Xhamisë së Çarshisë 1d - RTK Live
PD, Salianji: Prokuroria të reagojë për përgjimet e socialistit Çyrbja 1d - JavaNews
Takimi Merkel-Putin, zbulohet çfarë diskutuan 1d - Top Albania Radio
Si i shpëtoi vetingut kryeprokurorja, Arta Marku! 1d - Kohajone
Dollari drejt rënies/Si pritet të jetë e ardhmja e tij 1d - Citynews
Këto janë urat “alla Genova” në Shqipëri 1d - Gazeta Express
Made in Albania / Prodhuar me Energji të Rinovueshme Diellore 1d - Monitor Albania
Serbia nuk mund t’ia marr Kosovës Liqenin Ujmanit 1d - Almakos
Agim Bahtiri takohet me Sali Berishën 1d - Kallxo
Koncesionet rrjepin xhepat e shqiptarëve/ Paralajmërimi i fortë i ndërkombëtarëve 1d - Citynews
Albini nuk heq dorë nga protesta kundër Thaçit, sërish poston në Facebook
Albini nuk heq dorë nga protesta kundër Thaçit, sërish poston në Facebook
14m - Albeu

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka thënë se bosnjëzimi nuk u bë duke u synuar direkt por teksa kërkohej ndarja e Bosnjës apo shkëmbimi territorial midis Serbisë e Kroacisë. Sipas tij NATO-ja pat nxjerrur mësim nga lufta e Bosnjës dhe n

indeksonline.net
Kurti flet për ‘Zajednicën’ thotë se duhet nxjerrë mësim nga paqja e BosnjesTemat:
17m - Indeksonline

I pari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti njëherësh deputet i Kuvendit të Kosovës ka thënë se bosnjëzimi nuk u bë duke u synuar direkt por teksa kërkohej ndarja e Bosnjës apo shkëmbimi territorial midis Serbisë e Kroacisë. Sipas tij NATO-ja pat nx

telegrafi.com
Kurti: Të marrim mësim nga rasti i Bosnjës
26m - Telegrafi

Lideri i lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka thënë sot se Kosova duhet të nxjerrë mësim nga rasti i Bosnjës. Kurti në një postim në rrjetin social Facebook shkruan se bonjëzimi nuk u bë duke u synuar direkt, por teksa kërkohej ndarja e Bosnjës apo

kosova.info
Kosova të nxjerrë mësim nga paqja e Bosnjës dhe të ndërhyjë kundër “Zajednicës”
26m - Kosova

Lideri i lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka thënë sot se Kosova duhet të nxjerrë mësim nga rasti i Bosnjës.Kurti në një postim në rrjetin social Facebook shkruan se bonjëzimi nuk u bë duke u synuar direkt, por teksa kërkohej ndarja e Bosnjës apo

Kurti: Të marrim mësim nga rasti i Bosnjës
27m - Almakos

Lideri i lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka thënë sot se Kosova duhet të nxjerrë mësim nga rasti i Bosnjës. Kurti në një postim në rrjetin social Facebook shkruan se bonjëzimi nuk u bë duke u synuar direkt, por teksa kërkohej ndarja e Bosnjës apo

www.ekonomiaonline.com
Kurti: Kanadaja, shembulli më i mirë për Kosovën
9d - EO - Ekonomia Online

Kreu i Vetëvendosjes, Albin Kurti, i shoqëruar nga koordinatorja e komiteteve profesionale, Dejona Mihali, u takuan me ambasadorin kanadez për Kosovë e Kroaci, jo-rezident në Kosovë, Daniel Maksymiuk dhe me bashkëpunëtorët e tij. Nga Vetëvendosje ka

infokusi.com
Albin Kurti: Kosova të marrë shembull nga Kanadaja - Fokus
9d - Infokusi

Kreu i Vetëvendosjes Albin Kurti, i shoqëruar nga kordinatorja e komiteteve profesionale, Dejona Mihali, u takuan me ambasadorin kanadez për Kosovë e Kroaci, jo-rezident në Kosovë, Daniel Maksymiuk dhe me bashkëpunëtorët e tij. Nga Vetëvendosje kanë

klankosova.tv
Albin Kurti: Kosova të marrë shembull nga Kanadaja
9d - Klan Kosova

Kreu i Vetëvendosjes Albin Kurti, i shoqëruar nga kordinatorja e komiteteve profesionale, Dejona Mihali, u takuan me ambasadorin kanadez për Kosovë e Kroaci, jo-rezident në Kosovë, Daniel Maksymiuk dhe me bashkëpunëtorët e tij. Nga Vetëvendosje kanë

www.koha.net
VV takon ambasadorin kanadez, dakordohen për bashkëpunime
9d - Koha

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, i shoqëruar nga koordinatorja e komiteteve profesionale, Dejona Mihali, u takuan sot me ambasadorin kanadez për Kosovë e Kroaci, jo-rezident në Kosovë, Daniel Maksymiuk dhe me bashkëpunëtorët e tij, bëh

periskopi.com
Kurti: Shqipëria dhe Kosova, të ndërtojnë BE-në brenda vetes
38d - Periskopi

Shqipëria dhe Kosova duhet të ndërtojnë BE-në brenda vetes, pasi nuk janë të integruara ende me njëra-tjetrën . Kështu ka thënë lideri i Vetëvendosjes Albin Kurti në një intervistë për Report TV. Sipas Albin Kurtit, Shqipëria dhe Kosova kanë shumë p

www.arbresh.info
Kurti: Shqipëria dhe Kosova, të ndërtojnë BE-në brenda vetes - Arbresh.info
38d - Arbresh

Shqipëria dhe Kosova duhet të ndërtojnë BE-në brenda vetes, pasi nuk janë të integruara ende me njëra-tjetrën . Kështu ka thënë lideri i Vetëvendosjes Albin Kurti në një intervistë për Report TV. Sipas Albin Kurtit, Shqipëria dhe Kosova kanë shumë p

portalb.mk
Kurti: Drejtësia vendore dhe ndërkombëtare dështuan në dënimin e kriminelëve të masakrës së Dubravës
88d - Portalb

Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, ka përkujtuar 24 majin e vitit 1999, kur derisa ai ishte në Burgun e Lipjanit, forcat ushtarako policore serbe aty kishin dërguar shumë të burgosur, e mes tyre edhe të plagosur nga Masakra e Burgut të Dub

gazetanewborn.co
Kurti: Drejtësia vendore dhe ndërkombëtare dështuan në dënimin e kriminelëve të masakrës së Dubravës | Gazeta NewBorn
88d - Gazeta NewBorn

epa06012098 Albin Kurti, parliamentary elections Prime Minister candidate and founder of the biggest opposition party Selfdetermination (Vetevendosje) attends an electoral rally in Mitrovica, Kosovo, 05 June 2017. Kosovo's early elections will be he

kallxo.com
Kurti: Drejtësia dështoi në ndjekjen e ekzekutuesve të masakrës së Dubravës
88d - Kallxo

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka thënë se drejtësia vendore dhe ajo ndërkombëtare kanë dështuar të ndjekin dhe të dënojnë organizatorët dhe ekzekutuesit e masakrës së Dubravës. “Jemi me fat që kemi ende në mesin tonë disa prej të mbi

rtv21.tv
Kurti: Drejtësia vendore e ndërkombëtare dështuan të dënojnë kryesit e masakrës së Dubravës - RTV21
88d - RTV 21

"Ishte 24 maji i vitit 1999 kur në Burgun e Lipjanit në të cilin ndodhesha vetë, sollën shumë të burgosur" “Ishte 24 maji i vitit 1999 kur në Burgun e Lipjanit në të cilin ndodhesha vetë, sollën shumë të burgosur” “Ishin më shumë se zakonisht, nuk i

gazetablic.com
Kurti thotë se të gjithë dështuan në rastin e Dubravës
88d - Gazeta Blic

Ishte 24 maji i vitit 1999 kur në Burgun e Lipjanit në të cilin ndodhesha vetë, sollën shumë të burgosur. “Ishin më shumë se zakonisht, nuk ishin rishtas të arrestuar si zakonisht, dhe kësaj radhe kishte edhe të plagosur midis tyre”. Kështu ka shkru

www.epokaere.com
Kurti kujton masakrën e Dubravës dhe të plagosurit e saj që u transferuan në Lipjan
88d - Epoka e re

Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, ka përkujtuar 24 majin e vitit 1999, kur derisa ai ishte në Burgun e Lipjanit, forcat ushtarako-policore serbe aty kishin dërguar shumë të burgosur, e mes tyre edhe të plagosur nga Masakra e Burgut të Dub

www.insajderi.com
Kurti: Drejtësia dështoi në dënimin e kriminelëve të masakrës së Dubravës
88d - Insajderi

Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, ka përkujtuar 24 majin e vitit 1999, kur derisa ai ishte në Burgun e Lipjanit, forcat ushtarako policore serbe aty kishin dërguar shumë të burgosur, e mes tyre edhe të plagosur nga Masakra e Burgut të Dub

rtklive.com
Kurti: Drejtësia dështoi të dënoi krimet e masakrës së Dubravës
88d - RTK Live

Ishte 24 maji i vitit 1999 kur në Burgun e Lipjanit në të cilin ndodhesha vetë, sollën shumë të burgosur. "Ishin më shumë se zakonisht, nuk ishin rishtas të arrestuar si zakonisht, dhe kësaj radhe kishte edhe të plagosur midis tyre". Kështu ka shkru

www.kosovapress.com
Kurti: Drejtësia vendore e ndërkombëtare dështuan të dënojnë kryesit e masakrës së Dubravës.
88d - Kosovapress

Ishte 24 maji i vitit 1999 kur në Burgun e Lipjanit në të cilin ndodhesha vetë, sollën shumë të burgosur. "Ishin më shumë se zakonisht, nuk ishin rishtas të arrestuar si zakonisht, dhe kësaj radhe kishte edhe të plagosur midis tyre". Kështu ka shkru