infoglobi.com
Partitë serbe të gatshme për bashkëpunim me qeverinë e re
infoglobi.com
Djemtë e vajzat me dy atdhe
monitor.al
8 mijë bizneseve u rishikohet me rritje kësti i tatim fitimit; Nëse nuk jep dy herë kupon do bllokohet aktiviteti
Franca e ka me Gjermaninë
Ngjarjet e datës 23 tetor
zeriamerikes.com
Dhoma e Përfaqësuesve miraton rezolutë për ndriçimin e vrasjes së vëllezërve Bytyçi
koha.mk
​​Braçe: Liderët e BE-së në asnjë rresht nuk folën për gabim të Shqipërisë
insajderi.com
ELKOScenter dhe IuteCredit fillojnë bashkëpunimin!
“Më pak të korruptuara se burrat”, Rama: 55 gra të organizuara zmbrapsin 55 mijë burra
kohajone.com
Pompeo takon kreun e OSBE diskutojnë për Ballkanin
syri.net
Racisti Peza: Është bërë Parisi si bluza e Juventusit, bardh e zi Komentet
gazetamapo.al
Pse Rama duhet ta shfrytëzojë këtë ‘dritare’ që i është hapur
insajderi.com
Kurdistani: Shteti që nuk është
balkanweb.com
Putini dhe teoritë mbi ndërhyrjet e Perëndimit në Rusi
shqiptarja.com
Artan Hoxha në Report Tv: Kacifas u bë kokë turku nga grekët! Ja kush është minoritari që do ngrinte memorialin
kohajone.com
“Dy marrëveshjet me Millosheviçin”, Berisha i kthehet ashpër Hashim Thaçit
alpenews.al
DEBATI NË "OPINION"/ Peza: JO e Francës, GABIM HISTORIK! Arsyet lidhen me problemet e brendshme të politikës franceze
portalb.mk
Kurti komentoi zgjedhjet e parakohshme në RMV dhe paralajmëroi se nuk do të mbështesë asnjë parti
portalb.mk
Kurdët po tërhiqen, Ankaraja: Europa mirënjohëse ushtarëve turq
koha.mk
Ahmeti i dërgon mesazh opozitës: Bëhuni bashkë që mos humbim mandate
Negociatat/ Balla: Në mungesë të vendimmarrjes së Këshillit Europian, vendimi i Bundestagut udhërrëfyes
kosova.info
PAPA SHËN GJON PALI II (1920-2005)
shqiptarja.com
EKSKLUZIVE/ Intervista e plotë e ambasadorit të BE-së, Luigi Soreca në Report Tv
periskopi.com
Djali i Remzi Hoxhës rrëfen momente tmerri kur ishte sulmuar shtëpia e tyre
klankosova.tv
Ardian Hoxha 24 vjet nga zhdukja e të atit: Të gjithë e dinë veprimtarinë e Sali Berishës në dëm të kombit
Negociatat/ Cakaj për dorëheqjen e Zaev: Niveli i përgjegjësive në dy vendet i ndryshëm. Bundestagu nuk na “lejon” të lëmë qeverinë
gazeta-shqip.com
Top Story/ Si u arratis Ilir Kumbaro, personi kyç i çështjes së Remzi Hoxhës, dëshmitari: E kam parë në Londër!
gazeta-shqip.com
Top Story rindërton ngjarjen/ Si u rrëmbye Remzi Hoxha, personat që morën pjesë në ngjarje kriminale (VIDEO)
shqiptarja.com
Soreca në Report TV: Në fund të vitit do të jenë gati Kushtetuesja, e Larta dhe SPAK-uSoreca: Udhëheqësit evropianë 5 orë diskutime për Shqipërinë...I
balkanweb.com
“Opozita ka një plan për kushtet e Bundestagut”, Ndoka dhe Shehi: Nëse Rama nuk e pranon, reagimi do jetë i fortë
kosova.info
Cakaj e quan të palogjikshme deklaratën e Haradinajt se punoi kundër Kosovës
shqiptarja.com
Zgjedhorja kusht i Bundestagut/ Soreca: Miratoni urgjent rekomandimet e OSBE, sistemin nuk jua zgjedh GjermaniaSoreca: Udhëheqësit evropianë 5 orë dis
cna.al
“Largimi i Ramës, vetëm një dëshirë e Bashës”/ Balla: PS i fiton edhe zgjedhjet e parakohshme
cna.al
Braktisja e 11 vjeçarit në kampin e ISIS/ Berisha: Qëndrim çnjerëzor i një shteti gangster
shqiptarja.com
Siria, Putin nga Soçi: Zgjidhje vendimtare me Erdogan, dhe kurdët përfundojnë tërheqjen
shqiptarja.com
Soreca: Ka rrezik për 'rindezje' të tensionit politik, por duhet bashkim kombëtar për negociatatSoreca: Udhëheqësit evropianë 5 orë diskutime për Shqi
portalb.mk
PE-ja rezolutë kundër Francës: Refuzimi mund të sjellë destabilizim jo vetëm në Tiranë dhe Shkup
syri.net
'Në Shkup kishim Gruevskin, në Tiranë kemi Ramën' Komentet
kosova.info
Mesazhet e fundit që la Shqipdon Aliu para se të vdiste
cna.al
Astrit Patozi i shtrin Bashës ‘dorën’ e bashkëpunimit/ “Kam dy kushte”
tetovasot.com
Kasami e do Ziadinin, Sela e do Afrimin, Gashi se do Bilallin
balkanweb.com
Si do ta ketë emrin ylli dhe planeti i shqiptarëve? Ja 5 opsionet finale, si mund të votoni online
syri.net
Gazment Bardhi: Rama qeveris me 2 te shpallur non grata nga SHBA.Këlliçi: Rama erdhi në pushtet me banditët, qeveris me bandidët dhe do të rrëzohet ng
REAKSIONI/ “Jo”-ja e negociatave, Macron sulmohet ashpër në PE: ai, as i madh e as europian!

ICK-ja certifikon 47 nxënës e 27 mësimdhënës

EO - Ekonomia Online 24.06. 17:54

ICK-ja certifikon 47 nxënës e 27 mësimdhënës

Qendra për Inovacion e Kosovës (ICK) ka ndarë certifikatat për nxënës e profesorë të shkollave “Gjin Gazulli” në Prishtinë dhe “11 Marsi” në Prizren, pas përfundimit të trajnimit në inovacion, raporton EkonomiaOnline 27 mësimdhënës dhe 47 nxënës u certifikuan pas këtij trajnimi. Në një fjalë rasti,»»»

ekonomiaonline.com
You can read more about this at Osservatorio Italiano
Text

280 characters remaining