klankosova.tv
Hoxhaj thotë se test-protesta e VV-së është sulm ndaj Kushtetueses
top-channel.tv
Shtyrja e këstit të kredive, Banka e Shqipërisë jep detaje: Ja çfarë përfitoni…
Prezantohet pakoja fiskale për rimëkëmbjen ekonomike pas pandemisë
hashtag.al
Berisha: Oligarku i Ramës krim mjedisor në Drimadhë
zeriamerikes.com
Analistët për bisedimet Kosovë Serbi dhe qasjen transatlantike ndaj tyre
rtv21.tv
Kurti: Akuzat e Thaçit janë gënjeshtra dhe shpifje
ata.gov.al
BERZH, konsulencë online pa pagesë për biznesin, mbi menaxhimin e krizës COVID-19
zeriamerikes.com
Bieber: Ka pak mundësi për një marrëveshje Kosovë - Serbi gjatë këtij viti
shqiptarja.com
Covid-19 godet ndjeshëm industrinë e nxjerrjes së naftës, Balluku: Po përpiqemi të menaxhojmë mbarëvajtja e sektorit
aab-edu.net
Dy këngëtarë të njohur pjesë e protestës së VV-së
shqiptarja.com
Ekskluzive/ 17 zyrtarë ranë në 'rrjetën' e dekriminalizimit në 2019, largohen e kallëzohen penalisht për fshehje të të shkuarës së zezë
balkanweb.com
A po i çon LDK mesazhe Vjosa Osmanit? Bojkotojnë mbledhjen e kryesisë bashkë me partnerët e koalicionit
Këshilltari i Kurtit publikon fotografi nga zyra e qeverisëTë ngjashme
klankosova.tv
Nis test-protesta e Lëvizjes Vetëvendosje
ata.gov.al
“Politikanët të mos ndërhyjnë në çështjet e drejtësisë”/ Balla: Meta qasje pozitive me situatën emergjente
Tallja me reformën, dështimi që po shitet si sukses!
epokaere.com
LDK-ja me partnerë bojkotojnë mbledhjen e kryesisë së thirrur nga Vjosa Osmani
Nga mbledhja e Komisionit për Ekonomi, Punësim, Tregti, Industri, Ndërmarrësi dhe Investime Strategjike
shqiptarja.com
Mblidhet Këshilli Politik për Reformën Zgjedhore! Hajdari, Gjiknuri, Bylykbashi e Vasili mbërrijnë në Pallatin e KongreseveSot 'Zgjedhorja'/ Ambasador
syri.net
Mblidhet Këshilli Politik për Reformën Zgjedhore/ Çfarë pritet të diskutohet
Diskutohet për ndikimin e pandemisë COVID-19 tek bizneset
balkanweb.com
“Malet” e inerteve nga tërmeti në Shijak, kryetari i bashkisë Arbana: Nuk kemi buxhet t’i zhvendosim!
gazetablic.com
Forca të shumta policie në shesh para fillimit të protestës së VV-së
sot.com.al
“Kujt po i jep sinjale për atentate zoti President?”, Frrok Çupi ‘godet’ sërish, zbulon lëvizjen e fshehtë që po planifikon Meta pas paralajmërimit ng
hashtag.al
Salianji reagon ndaj Ballës: Ndihma gjatë epidemisë vlen sa 2 km për oligarkët e Ramës
telegrafi.com
Controur Global i kërkon qeverisë 20 milionë euro, Oda Amerikane: Dëmi më i rëndë do të jetë prishja e imazhit të vendit në sytë e investitorëve të hu
syri.net
Pas ligjit të sigurisë, SHBA planifikon të anullojë vizat e studentëve kinezë
(VIDEO) Shtohen zërat për zgjedhje më 5 korrik
shqiptarja.com
Basha akuza qeverisë dhe Veliajt: Do marrim 30 mln euro borxh për ndërtimin e teatrit duke varfëruar më tej shqiptarët
gazetainfokus.com
Policia e Kosovës nis mobilizimin për tubimin e sotëm
ina-online.net
Çfarë mund të mësojmë nga teoritë e komplotit
newsbomb.al
'I babëzituri s’do t'ja dijë për mbi 120 mijë të papunë...', Basha në 'luftë' me Ramën: Po i afrohet fundit të qeverisjes
newsbomb.al
'Duhet shporrur', Salianji akuza Ramës: Me lekët e buxhetit pagoi oligarkët, ndihma ndaj qytetarëve sa 2 km rrugë që u paguan klientëve
portalb.mk
Osmani optimisit për datën e zgjedhjeve, 5 korriku është datë e mundshme kompromisi
ekonomiaonline.com
Komisioni për Ekonomi e kthen mbrapshtë raportin vjetor të Autoritet të Konkurrencës për vitin 2019

“Dilema” e Mimoza Kusari- Lilës: Nuk e di se si mund të krenohet Isa Mustafa me rrëzimin e Qeverisë Kurti

Gazeta Blic 09.04. 00:44

“Dilema” e Mimoza Kusari- Lilës: Nuk e di se si mund të krenohet Isa Mustafa me rrëzimin e Qeverisë Kurti

Kusari lilLDKVV! Deputetja e Grupit të VV’së, Mimoza Kusari-Lila, ka thënë në emisionin DPT të Fidani se nuk e kupton pse kryetari i Isa Mustafës po krenohet që rrëzoi një qeveri në kohën kur pandemia ishte shpallur globalisht. Ajo po ashtu thotë se qeveria kishte performancë të mirë, dhe kështu ve»»»

gazetablic.com
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.