Edhe deputetët PS kundër nismës së Lleshajt: Nuk ka punë të futet ministri tek pergjimet
kryeministria.al
Komunikim publik i Kryeministrit Edi Rama për luftën ndaj COVID-19
kallxo.com
Thaçi: Kurti dhe grupi i tij po e heshtin rastin Deharin
kallxo.com
Kurti bisedoi me presidentin malazez, nuk diskutuan fare për demarkacionin
Thaçi zbulon: Kurti, Sveçla e Abazi vizituan dhomën e përgjimeve në PTK, ndalën kamerat 3 ditë rresht
aa.com.tr
OKB: Në Libi gati çdo ditë futen armë përmes rrugëve ajrore, tokësore dhe detare
Deklarata e fortë e Bamir Topit: Sot Edi Rama drejton opozitën!
ata.gov.al
Radhë kilometrike të autoambulancave/ COVID-19 kolapson sistemin spitalor në Rusi
shekulli.com.al
Merkel përmbys gjithçka/ Asnjë marrëveshje të buxhetit të BE në qershor, miratojeni në vjeshtë
shqiptarja.com
Partia Agrare nënshkruan marrëveshje me KASH në ndihmë të bujqësisë
indeksonline.net
Thaçi: Ju jeni të frikësuar nga Kurti, që shtynë njerëzit në vetëvrasje e vrasje siç ndodhi me studentin në karantinë
ata.gov.al
Patos/ Vijon shpërndarja e pensioneve në banesa, deri tani janë ndarë 3100 pensione
lajmi.net
Tahiri: Emërimet që bëri Kurti ishin degradim më i madh se ato më herët
Quni: S’ka kufizime, Ushtria e Kosovës shkon në veri
ata.gov.al
GJERMANI – Merkel: Europa të marrë më shumë përgjegjësi në botë
ata.gov.al
AXHENDA NDËRKOMBËTARE 02/5/2020
javanews.al
“Udhëtimi në kohë” i Lulit dhe beteja epike me “Ujkun e Surrelit” -
Zoti Kurti, mos kërkoni një armik ku nuk e keni!
Ende pa marrëveshje që i siguron Kosovës pavarësi energjetike
Skandaloze: Ja si VV paguan njerëz për të dalë nesër ne protestë., ja faktet (Foto)
kallxo.com
Inspektorati e kthen në krye të KEK-ut kushëririn e Hashim Thaçit (DOKUMENT)
shqiptarja.com
Teatri ose 'pikëllimi' postmodern albanez
alpenews.al
ALFRED PEZA/ Hipokrizia e opozitarëve që po i bëjnë presion Lulzim Bashës!       
shekulli.com.al
Kriza në Shqipëri/ Shinasi Rama: Jeni në diktaturë. Brekët i keni firmato? Por të prodhuara në Kinë e Bangladesh
indeksonline.net
​Zëdhënësi i Borrellit kërkon rifillimin e dialogut pas normalizimit të situatës me COVID-19
Dështon misioni i Kurtit, shefi i KEK-ut, PTK-së dhe ai i Njësisë Speciale kthehen në pozitat e tyre, ishin shkarkime pa bazë ligjore
cna.al
“Dramë intrigash, tradhëtish dhe diplomacie të fshehtë”/ Elena Kocaqi rrëfen tragjedinë shqiptare të 40 viteve
"Ju flet Moska" - Vëllazëria e Erion Veliaj me oligarkun e Kodrës së Diellit
Përse Sali Berisha po “sodit” betejën e Metës kundër Bashës?
aa.com.tr
Turqia inauguron Ishullin e Demokracisë dhe Lirive
koha.net
Banorët akuzojnë “Feronikelin” për peshqit e ngordhur në lumin Drenica, institucionet pa informata
kallxo.com
Borrell i përgjigjet Thaçit: E ardhmja evropiane vetëm përmes dialogut të lehtësuar nga BE

Këto janë dy komunat më të prekura nga koronavirusi në Kosovë

Zeri 09.04. 08:31

Këto janë dy komunat më të prekura nga koronavirusi në Kosovë

Lajmi është bërë i ditur nga Instituti i Shëndetësisë Publike, gjersa njoftohet se shtatë persona janë shëruar gjatë ditës së djeshme, dhe një person ka humbur jetën. Rastet pozitive janë raste kontakti, katër (4) prej tyre me vendbanim në Smrekonicë-Vushtrri, dy (2) me vendbanim në Banjë- Malishev»»»

Kosova Sot 09.04. 08:21

66 raste me koronavirus në Malishevë, 25 në Prishtinë

Janë konfirmuar 14 raste të reja me koronavirus në Kosovë duke çuar numrin total të të prekurve në 224. Lajmi është bërë i ditur nga Instituti i Shëndetësisë Publike, gjersa njoftohet se shtatë persona janë shëruar gjatë ditës së djeshme, dhe një person ka humbur jetën. Rastet pozitive janë raste k»»»

kosova-sot.info
Express 09.04. 08:21

66 raste me koronavirus në Malishevë, 25 në Prishtinë

Janë konfirmuar 14 raste të reja me koronavirus në Kosovë duke çuar numrin total të të prekurve në 224. Lajmi është bërë i ditur nga Instituti i Shëndetësisë Publike, gjersa njoftohet se shtatë persona janë shëruar gjatë ditës së djeshme, dhe një person ka humbur jetën. Rastet pozitive janë raste k»»»

gazetaexpress.com
Kosova 09.04. 08:20

Cilat janë komunat me më së shumti të infektuar me koronavirus në Kosovë

Janë konfirmuar 14 raste të reja me koronavirus në Kosovë duke çuar numrin total të të prekurve në 224. Lajmi është bërë i ditur nga Instituti i Shëndetësisë Publike, gjersa njoftohet se shtatë persona janë shëruar gjatë ditës së djeshme, dhe një person ka humbur jetën. Rastet pozitive janë raste k»»»

kosova.info
Arbresh 09.04. 08:19

Koronavirusi në Kosovë, 66 raste në Malishevë e 25 në PrishtinëTë ngjashme

Janë konfirmuar 14 raste të reja me koronavirus në Kosovë duke çuar numrin total të të prekurve në 224. Lajmi është bërë i ditur nga Instituti i Shëndetësisë Publike, gjersa njoftohet se shtatë persona janë shëruar gjatë ditës së djeshme, dhe një person ka humbur jetën. Rastet pozitive janë raste k»»»

EO - Ekonomia Online 09.04. 08:14

66 raste me Coronavirus në Malishevë, 25 në Prishtinë

Janë konfirmuar 14 raste të reja me Coronavirus në Kosovë duke çuar numrin total të të prekurve në 224. Lajmi është bërë i ditur nga Instituti i Shëndetësisë Publike, gjersa njoftohet se shtatë persona janë shëruar gjatë ditës së djeshme, dhe një person ka humbur jetën. Rastet pozitive janë raste k»»»

ekonomiaonline.com
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.