shqiptarja.com
Çështja e Detit, Mitsotakis flet në parlament: Kemi një marrëveshje me Shqipërinë për të referuar çështjen e Zonës Ekskluzive në Hagë
ata.gov.al
Tabaku: Zgjidhja që i dha Basha pastrimit të Tiranës do të kushtonte 37€/ton, sot 47.4 €/ton më shumë
abcnews.al
Putin hedh poshtë kritikat e Donald Trump ndaj biznesit të familjes Biden
shqiptarja.com
Që dje me simptoma, kryebashkiaku i Dropullit rezulton pozitiv me Covid
cna.al
Infektohet me Covid-19 Kryebashkiaku i Dropullit/ Njoftimin e jep në gjuhën greke
gazetainfokus.com
Berat Buzhala: Kurti shkatërroi raportet me shtetet mike, Hoti po i përmirëson
gazetainfokus.com
Çfarë mendon Berat Buzhala për liderët politik të vendit?
gazetainfokus.com
Ky është burri më i mirë në PDK sipas Berat Buzhalës
kallxo.com
Dështimi i drejtësisë nxit rritjen e krimeve mjedisore në Shqipëri
abcnews.al
Kryebashkiaku i Dropullit infektohet nga COVID-19: Dje shfaqa simptoma
boldnews.al
Histori shqiptare/ Firma e ndërtimit fut në sherr dy familje
gazetainfokus.com
Buzhala: Hyrja ime në gazetari, e rastësishme!
klankosova.tv
SHBA-ja i kërkon Armenisë dhe Azerbajxhanit armëpushim në zonën Nagorno-Karabakh
koha.mk
Picula: LSDM-ja e ka zgjedhur rrugën e vërtetë që të zbatohen ndryshime progresive
abcnews.al
Vdekja e 53-vjeçarit në QSUT, Bardhi: Shëndetësia është një nga dështimet më të rënda
sot.com.al
Izolim të dytë? Kreshnik Spahiu ngre alarmin, tregon çfarë po ndodh në botë dhe lëshon paralajmërimin e fortë
shqiptarja.com
Festa e Mokrës në Korçë promovon ushqimin dhe traditat e zonës, Baba Mondi: Në këtë situatë pandemie uroj të dalim të gjithë fitimtarë
ata.gov.al
Fuga: Gazetat i ka djegur dhe mbyllur Berisha, Meta le të debatojë me Monikën për lidershipin e LSI
ata.gov.al
BERLIN – Al-Serraj kërkon tërheqjen e trupave të Haftarit
abcnews.al
E FUNDIT/ SHBA: Armenia dhe Azerbajxhani bien dakord për armëpushim të ri
boldnews.al
Presidenti gjerman apel liderëve botërorë: Jo nacionalizëm me vaksinat
koha.net
Fëmijët e gurores malaziase
abcnews.al
FOTO/ Fjolla Morina tregon në krahët e kujt ndihet më e lumtura në botë
lapsi.al
Tabaku nxjerr VIDEON/ Pse Veliaj gënjen për mbetjet në Sharrë
hashtag.al
“Si po na grabit mafia e plehrave Rama-Veliaj-Ahmetaj-Zoto-Mërtiri-Ndraghetta” – Tabaku publikon videon
koha.net
Majlinda, imazhi i Kosovës
koha.net
Suksesi i papërsëritur i basketbollistëve të rinj në BeH
tvklan.al
PD: Spitali Infektiv është tejmbushur
abcnews.al
Nikos Dendias: Po punojnë për të siguruar të drejtat dhe pronat e pakicave greke në Shqipëri
tetovasot.com
Mali i Zi regjistron 168 raste të reja dhe 3 vdekje nga COVID-19
shqiptarja.com
Endri Fuga  i përgjigjet 'dhëmbë për dhëmbë' Blushit: Gazetat i ka djegur Berisha, gazetarët i ka gjobitur e burgosur ! Meta të debatojë me MonikënMet
sot.com.al
Pas replikave me Artan Hoxhën, nuk ndalet ish-shefi i antidrogës, nxjerr dokumentet dhe paralajmëron...
abcnews.al
Prefekti i ri i qarkut të Gjirokastrës merr detyrën
insajderi.com
Nesër mblidhet Kryesia e Kuvendit, Avdullah Hotin e presin edhe dy interpelanca
top-channel.tv
Covid, rekord në Evropë/ Italia dhe Spanja masa ekstreme
hashtag.al
“SHBA-ja s‘e di ende me kë ka të bëjë!” – Erdogan mesazh Uashingtonit për sistemin raketor rus “S-400”
kallxo.com
Qeveria Hoti, në 4 ministri nga 5 zëvendësministra
shqiptarja.com
‘Tregtari’ i pasaportave dhe kërcënuesi i mediave
boldnews.al
Saviano: Covid 19 mund të shkaktojë kriza të forta politike
abcnews.al
Erdogan fyen Macron, BE kritikon ashpër Turqinë: Deklarata të papranueshme
Shkruan Blerim Shala: Strategjia e Presidentit të SerbisëTë ngjashme
abcnews.al
Kryemadhi: Vendi jonë ka nevojë për njerëz që janë të gatshëm për ta bërë Shqipërinë më të mirë
cna.al
Pas Duros edhe Devolli gjen punë në Kosovë, ja te cila skuadër prezantohet nesër
rtsh.al
Kryebashkiaku Veliaj i përgjigjet Kryemadhit: Hallet e Zenit dhe të Monës, janë vilat miliona euro
gazetaexpress.com
Nesër mblidhet Kryesia e Kuvendit, këto janë pikat e rendit të ditës
koha.net
Shkëlqen Bernard Berisha në Rusi, shënon dy gola dhe një asistim
abcnews.al
Shpërthen infeksioni, rekord rastesh të reja me Covid-19 në Greqi! Shënohen 10 humbje jete
rtsh.al
COVID-19/ Ministria e Shëndetësisë: 299 raste të reja në 24 orët e fundit. katër persona humbin jetën
Përkujtohen 24 viktimat ndërkombëtare të aksidentit ajror afër Mitrovicës para 21 vjetësh
abcnews.al
Ruçi pret në takim ambasadorin e Azerbajxhanit: Duhet të njihni Kosovën
Star Plus 14.10. 08:48

EKONOMIA DHE COVID-19, JA SA KA HUMBUR SHQIPËRIA NË 6 MUAJT E PARË TË VITIT

Humbjet e ekonomisë në tremujorin e dytë të vitit, kur për gati dy muaj pothuajse gjithçka ishte e mbyllur, llogariten në rreth 59 miliardë lekë, ose gati 500 milionë euro. Sipas tabelave të publikuara nga INSTAT, në vlerë absolute, prodhimi i brendshëm bruto (PBB) në tremujorin e dytë 2020 (me çmi»»»

starplus-tv.com
Java News 06.10. 11:42

Sa humbi ekonomia shqiptare në gjysmën e parë të vitit nga karantina -

Humbjet e ekonomisë në tremujorin e dytë të vitit, kur për gati dy muaj pothuajse gjithçka ishte e mbyllur, llogariten në rreth 59 miliardë lekë, ose gati 500 milionë euro. Sipas tabelave të publikuara nga INSTAT, në vlerë absolute, prodhimi i brendshëm bruto (PBB) në tremujorin e dytë 2020 (me çmi»»»

javanews.al
Monitor 04.10. 20:18

Ekonomia shqiptare humbi 570 mln euro në gjysmën e parë të vitit nga karantina

Humbjet e ekonomisë në tremujorin e dytë të vitit, kur për gati dy muaj pothuajse gjithçka ishte e mbyllur, llogariten në rreth 59 miliardë lekë, ose gati 500 milionë euro. Sipas tabelave të publikuara nga INSTAT, në vlerë absolute, Prodhimi i Brendshëm Bruto (PBB) në tremujorin e dytë 2020 (me çmi»»»

monitor.al
Gazetatema 04.10. 00:35

Ekonomia shqiptare humbi 570 milionë euro në gjysmën e parë të vitit nga karantina

Humbjet e ekonomisë në tremujorin e dytë të vitit, kur për gati dy muaj pothuajse gjithçka ishte e mbyllur, llogariten në rreth 59 miliardë lekë, ose gati 500 milionë euro. Sipas tabelave të publikuara nga INSTAT, në vlerë absolute, prodhimi i brendshëm bruto (PBB) në tremujorin e dytë 2020 (me çmi»»»

Bota Sot 02.10. 11:14

Humbjet e ekonomisë në tremujorin e dytë të vitit, kur për dy muaj pothuajse gjithçka ishte e mbyllur, llogariten në rreth 500 milionë euro

Humbjet e ekonomisë në tremujorin e dytë të vitit, kur për gati dy muaj pothuajse gjithçka ishte e mbyllur, llogariten në rreth 59 miliardë lekë, ose gati 500 milionë euro. Sipas tabelave të publikuara nga INSTAT, në vlerë absolute, prodhimi i brendshëm bruto (PBB) në tremujorin e dytë 2020 (me çmi»»»

botasot.info
Gazeta Telegraf 02.10. 10:11

Ekonomia shqiptare humbi 570 milionë euro në gjysmën e parë të vitit nga karantina

Humbjet e ekonomisë në tremujorin e dytë të vitit, kur për gati dy muaj pothuajse gjithçka ishte e mbyllur, llogariten në rreth 59 miliardë lekë, ose gati 500 milionë euro. Sipas tabelave të publikuara nga INSTAT, në vlerë absolute, prodhimi i brendshëm bruto (PBB) në tremujorin e dytë 2020 (me çmi»»»

telegraf.al
Express 02.10. 09:37

570 mln euro humbi ekonomia shqiptare prej karantinës

Humbjet e ekonomisë në tremujorin e dytë të vitit, kur për gati dy muaj pothuajse gjithçka ishte e mbyllur, llogariten në rreth 59 miliardë lekë, ose gati 500 milionë euro. Sipas tabelave të publikuara nga INSTAT, në vlerë absolute, prodhimi i brendshëm bruto (PBB) në tremujorin e dytë 2020 (me çmi»»»

gazetaexpress.com
Shqip 02.10. 09:25

Ekonomia shqiptare gjatë karantinës, ja sa milionë euro humbën në gjysmën e parë të vitit

Sipas tabelave të publikuara nga INSTAT, në vlerë absolute, prodhimi i brendshëm bruto (PBB) në tremujorin e dytë 2020 (me çmime korente, të papërshtatura sezonalisht), ishte rreth 387 miliardë lekë (3.12 miliardë euro), ose 59 miliardë lekë më e ulët se e njëjta periudhë e një viti më parë. Në tre»»»

gazeta-shqip.com
Standard 02.10. 09:09

Ekonomia shqiptare humbi 500 milionë euro nga karantina…

Humbjet e ekonomisë në tremujorin e dytë të vitit, kur për gati dy muaj pothuajse gjithçka ishte e mbyllur, llogariten në rreth 59 miliardë lekë, ose gati 500 milionë euro. Sipas tabelave të publikuara nga INSTAT, në vlerë absolute, prodhimi i brendshëm bruto (PBB) në tremujorin e dytë 2020 (me çmi»»»

Koha Jone 02.10. 09:06

Ekonomia shqiptare gjatë karantinës. Ja sa milionë euro humbën në gjysmën e parë të vitit

Humbjet e ekonomisë në tremujorin e dytë të vitit, kur për gati dy muaj pothuajse gjithçka ishte e mbyllur, llogariten në rreth 59 miliardë lekë, ose gati 500 milionë euro. Sipas tabelave të publikuara nga INSTAT, në vlerë absolute, prodhimi i brendshëm bruto (PBB) në tremujorin e dytë 2020 (me çmi»»»

kohajone.com
Top Channel 02.10. 08:52

Ekonomia shqiptare gjatë karantinës. Ja sa milionë euro humbën në gjysmën e parë të vitit

Humbjet e ekonomisë në tremujorin e dytë të vitit, kur për gati dy muaj pothuajse gjithçka ishte e mbyllur, llogariten në rreth 59 miliardë lekë, ose gati 500 milionë euro. Sipas tabelave të publikuara nga INSTAT, në vlerë absolute, prodhimi i brendshëm bruto (PBB) në tremujorin e dytë 2020 (me çmi»»»

top-channel.tv
Shenja 02.10. 08:52

Ekonomia shqiptare humbi 570 milionë euro në gjysmën e parë të vitit nga karantina

Humbjet e ekonomisë në tremujorin e dytë të vitit, kur për gati dy muaj pothuajse gjithçka ishte e mbyllur, llogariten në rreth 59 miliardë lekë, ose gati 500 milionë euro. Sipas tabelave të publikuara nga INSTAT, në vlerë absolute, prodhimi i brendshëm bruto (PBB) në tremujorin e dytë 2020 (me çmi»»»

shenja.tv
Telegrafi 02.10. 08:45

Ekonomia shqiptare humbi 570 milionë euro në gjysmën e parë të vitit nga karantina

Humbjet e ekonomisë në tremujorin e dytë të vitit, kur për gati dy muaj pothuajse gjithçka ishte e mbyllur, llogariten në rreth 59 miliardë lekë, ose gati 500 milionë euro. Sipas tabelave të publikuara nga INSTAT, në vlerë absolute, prodhimi i brendshëm bruto (PBB) në tremujorin e dytë 2020 (me çmi»»»

telegrafi.com
Lapsi 02.10. 08:36

Ekonomia shqiptare humbi 570 milionë euro në gjysmën e parë të vitit nga karantina

Humbjet e ekonomisë në tremujorin e dytë të vitit, kur për gati dy muaj pothuajse gjithçka ishte e mbyllur, llogariten në rreth 59 miliardë lekë, ose gati 500 milionë euro. Sipas tabelave të publikuara nga INSTAT, në vlerë absolute, prodhimi i brendshëm bruto (PBB) në tremujorin e dytë 2020 (me çmi»»»

lapsi.al
Sot 02.10. 08:35

Zbulohet shifra, ja sa milionë euro humbi ekonomia shqiptare në gjysmën e parë të vitit nga karantina

Humbjet e ekonomisë në tremujorin e dytë të vitit, kur për gati dy muaj pothuajse gjithçka ishte e mbyllur, llogariten në rreth 59 miliardë lekë, ose gati 500 milionë euro. Sipas tabelave të publikuara nga INSTAT, në vlerë absolute, prodhimi i brendshëm bruto (PBB) në tremujorin e dytë 2020 (me çmi»»»

sot.com.al
Syri 02.10. 08:23

Ekonomia shqiptare humbi 500 milionë euro nga karantina

Humbjet e ekonomisë në tremujorin e dytë të vitit, kur për gati dy muaj pothuajse gjithçka ishte e mbyllur, llogariten në rreth 59 miliardë lekë, ose gati 500 milionë euro. Sipas tabelave të publikuara nga INSTAT, në vlerë absolute, prodhimi i brendshëm bruto (PBB) në tremujorin e dytë 2020 (me çmi»»»

syri.net
NOA 02.10. 08:14

Sa humbi ekonomia shqiptare në gjysmën e parë të vitit nga karantina

Humbjet e ekonomisë në tremujorin e dytë të vitit, kur për gati dy muaj pothuajse gjithçka ishte e mbyllur, llogariten në rreth 59 miliardë lekë, ose gati 500 milionë euro. Sipas tabelave të publikuara nga INSTAT, në vlerë absolute, prodhimi i brendshëm bruto (PBB) në tremujorin e dytë 2020 (me çmi»»»

noa.al
Abcnews 02.10. 07:37

Ekonomia shqiptare humbi 570 mln euro në gjysmën e parë të vitit nga karantina

Humbjet e ekonomisë në tremujorin e dytë të vitit, kur për gati dy muaj pothuajse gjithçka ishte e mbyllur, llogariten në rreth 59 miliardë lekë, ose gati 500 milionë euro. Sipas tabelave të publikuara nga INSTAT, në vlerë absolute, prodhimi i brendshëm bruto (PBB) në tremujorin e dytë 2020 (me çmi»»»

abcnews.al
Bold News 01.10. 23:16

Ekonomia shqiptare humbi 570 mln euro në gjysmën e parë të vitit nga karantina

Humbjet e ekonomisë në tremujorin e dytë të vitit, kur për gati dy muaj pothuajse gjithçka ishte e mbyllur, llogariten në rreth 59 miliardë lekë, ose gati 500 milionë euro. Sipas tabelave të publikuara nga INSTAT, në vlerë absolute, prodhimi i brendshëm bruto (PBB) në tremujorin e dytë 2020 (me çmi»»»

boldnews.al
Radio Evropa e Lire 01.10. 12:41

BERZH: Ekonomia e Kosovës mund të rritet për 4 për qind më 2021

Ekonomia e Kosovës pritet të tkurret rreth 5 për qind këtë vit si pasojë e pandemisë me koronavirus, mirëpo vitin e ardhshëm mund të kthehet në binarë me një rritje prej 4 për qind, thuhet në një raport të Bankës Evropiane për Rindërtim dhe Zhvillim (BERZH). Sipas BERZH-it arsye për këtë rënie ësht»»»

evropaelire.org
Panorama 07.07. 09:01

Ekonomia pritet të humbë 1.8 miliardë euro nga Covid-19, më afër parashikimit pesimist të BERZH

| 8:29 Ekonomia shqiptare pritet të humbë rreth 1.8 miliardë euro nga pandemia që ka mbërthyer vendin dhe botën, si rrjedhojë e shpërthimit të infeksionit të Covid-19. Në tabelat e buxhetit të rishikuar 2020, financat kanë rishikuar në ulje prodhimin e brendshëm bruto të vendit, (që mat vlerën e ma»»»

Oranews 07.07. 08:40

Ekonomia pritet të humbë 1.8 miliardë euro nga Covid-19

Ekonomia shqiptare pritet të humbë rreth 1.8 miliardë euro nga pandemia që ka mbërthyer vendin dhe botën, si rrjedhojë e shpërthimit të infeksionit të Covid-19. Në tabelat e buxhetit të rishikuar 2020, financat kanë rishikuar në ulje prodhimin e brendshëm bruto të vendit, (që mat vlerën e mallrave »»»

CNA 07.07. 08:36

Zyrtare, ekonomia pritet të humbë 1.8 miliardë euro nga Covid-19

Ekonomia shqiptare pritet të humbë rreth 1.8 miliardë euro nga pandemia që ka mbërthyer vendin dhe botën, si rrjedhojë e shpërthimit të infeksionit të Covid-19. Në tabelat e buxhetit të rishikuar 2020, financat kanë rishikuar në ulje prodhimin e brendshëm bruto të vendit, (që mat vlerën e mallrave »»»

cna.al
Gazeta Dita 07.07. 08:32

Ekonomia pritet të humbë 1.8 miliardë euro nga Covid-19, afër parashikimit pesimist të BERZH

Ekonomia shqiptare pritet të humbë rreth 1.8 miliardë euro nga pandemia që ka mbërthyer vendin dhe botën, si rrjedhojë e shpërthimit të infeksionit të Covid-19. Në tabelat e buxhetit të rishikuar 2020, financat kanë rishikuar në ulje prodhimin e brendshëm bruto të vendit, (që mat vlerën e mallrave »»»

Balkanweb 07.07. 07:29

Zyrtare, ekonomia pritet të humbë 1.8 miliardë euro nga Covid-19, më afër parashikimit pesimist të BERZH

Ekonomia shqiptare pritet të humbë rreth 1.8 miliardë euro nga pandemia që ka mbërthyer vendin dhe botën, si rrjedhojë e shpërthimit të infeksionit të Covid-19. Në tabelat e buxhetit të rishikuar 2020, financat kanë rishikuar në ulje prodhimin e brendshëm bruto të vendit, (që mat vlerën e mallrave »»»

balkanweb.com
Hashtag 06.07. 23:41

Zyrtare, ekonomia pritet të humbë 1.8 miliardë euro nga Covid-19, më afër parashikimit pesimist të BERZH

Ekonomia shqiptare pritet të humbë rreth 1.8 miliardë euro nga pandemia që ka mbërthyer vendin dhe botën, si rrjedhojë e shpërthimit të infeksionit të Covid-19. Në tabelat e buxhetit të rishikuar 2020, financat kanë rishikuar në ulje prodhimin e brendshëm bruto të vendit, (që mat vlerën e mallrave »»»

hashtag.al
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Text

280 characters remaining