rtsh.al
Trafik drejt zonave të bregut
gazetamapo.al
Gëzuar 21 korrikun! Edhe pas 3 vitesh, Drejtësia e re s’është ngritur
lajmi.net
Edhe 100 gjyqe – Pastërti çlirimtare
Procesi zgjedhor drejt fundit, nesër nis certifikimi i këshillave bashkiakë
insajderi.com
Shtëpia e Bardhë organizon takimin ndërmjet kompanive amerikane dhe Huaweit
Dominon futbollin moldav, njihuni me kundërshtarin e Partizanit
aktuale.mk
Në Agjencinë e Zbulimit ka persona që punojnë për qendrat e fuqishme të huaja
periskopi.com
Java speciale: Tërmeti politik që do ta ndryshojë skenën politike
periskopi.com
Fatmir Sejdiun e tradhtojnë fjalët: Zbulon se kush e ka fituar LDK-në
boldnews.al
Kreu i KLP/ Gent Ibrahimi “nuk guxon” të përmendë dosjet “339” dhe “184”
tetovasot.com
Zaev: Micotakis sigurisht e do vendin e tij dhe fqinjët para 6
Adriatik Llalla, dosja nr. 1 e SPAK
Tregu i shërbimeve postare ra me 4% për vitin e kaluar
rtsh.al
Në Tiranë, turistët që nuk tremben
kosova-sot.info
Vjen paralajmërimi: Kjo është stuhia e Speciales, ja dy të ‘fortit’ që do të ftohen...
rtsh.al
Moratoriumi për gjuetinë pritet të rishikohet
Haga çertifikon Ramush Haradinajn si Prijës të Shtetit Komb të shqiptarëve
periskopi.com
Zeka: As në Tailandë nuk diskriminohen punëtoret sikurse në Kosovë
Kraja e prezanton të burgosurin politik në Kosovë
epokaere.com
Pse ka skepticizëm te shqiptarët emërimi i Borrellit për shef të diplomacisë evropiane?
rtsh.al
Situata politike në Kosovë, Mustafa tërhiqet nga gara për kreun e LDK-së
rtsh.al
Kënd lojërash në Njësinë 9, Veliaj: Investimi i duhur për Tiranën e 50 viteve që vijnë
E presin në Hagë, Haradinaj shfaqet në Teqenë e Rahovecit
Ibrahimi: SPAK nis punën në shtator, ja si do të funksionojë
ina-online.net
Ja pse është egërsuar populli o Abaz Gjuka
boldnews.al
“Gjinjtë i kishin kërcyer përpara”/ Ilda Bejleri thumbon Nanon: E ka zënë gjumi… (FOTO)
rtsh.al
Zgjedhjet e përgjithshme në Ukrainë
insajderi.com
Festim Lato, agjenti i CIA-s që mori pjesë në luftën e Kosovës
Histori, traditë dhe natyrë e mahnitshme, turistët e huaj “mbipopullojnë” Krujën
cna.al
Deputeti, 1.8 milionë eurosh/ Si u pasurua ish këshilltari i Ramës?
kallxo.com
Haradinaj në Rahovec flet për vlerat e UÇK-së, nderon veprën e Shejh Myhedinit
periskopi.com
Agim Veliu porosi Albin Kurtit: Fol veç për partinë tënde
Gabimi që bashkëshortja 10 vite më e re nuk i fali Stresit, si u prish plani i dasmës private në Santorini
Prela flet për dosjet VIP: Për Agron Xhafajn dhe Tahirin vendosën prokurorët
gazetamapo.al
Vëzhgim/ Trauma e rrugëve, nga përplasjet, tek Spitali Ushtarak

Jakupi: Ne besojmë se mrekullitë ndodhin atëherë kur bashkohet energjia, mençuria dhe mirësia!

Telegrafi 25.06. 20:04

Jakupi: Ne besojmë se mrekullitë ndodhin atëherë kur bashkohet energjia, mençuria dhe mirësia!

Ideve të reja ju duhen shumë ëndrra që të shndërrohen në ndërmarrje të mëdha. Telegrafi Maqedoni ka biseduar me të parin e rrjetit të marketeve Kipper, Visar Jakupi për të mësuar më shumë rreth kësaj ndërmarrje. Intervistoi: Valon Osmani Njiheni si menaxher i njërit nga marketet më të fuqishëm në t»»»

telegrafi.com
You can read more about this at Osservatorio Italiano