americaneye.al
Skepticizëm nga Gjermania për vaksinën ruse anti-Covid
syri.net
George Soros: babai i prapaskenave botërore?
kohajone.com
Covid-19 ndikoi tek regjistrimi i saktë i lindjeve dhe vdekjeve
kosovalive360.com
Ndërtimi i sheshit në Suharekës nxit reagime “pro et contra”
Nga Shkodra, në Itali, Francë e Zvicër, Rama publikon këto foto dhe i përgjigjet akuzave: S’ka të krahasuar me kohën e…
Banorët e Karaçevës alarmojnë: Kanë hyrë edhe ushtarë serbë në fshat
Gani Geci nga Karaçeva “selam” Kuvendit: Merruni me mbrojtjen e shtetit, jo me individë që janë thirrur nga Specialja
shqiptarja.com
COVID-i, 'harrohet' në lokalet e jugut, Beqaj: Karshillëku i pronarëve hedh poshtë sakrificën 5-mujore të mjekëve
shqiptarja.com
Pogradec/ Makina përplas motorin, plagoset drejtuesi
starplus-tv.com
GJYQTARI NIKOLLI PAS SHKARKIMIT: VENDIM I GABUAR I KPK
tesheshi.com
INTERESAT/ Tensione të reja Berlin-Uashington: pse është kthyer Nord Stream 2 në sherr mes mes dy fuqive
koha.net
Erë lufte në Mesdheun Lindor, Turqit nuk tërhiqen nga kërkimi i naftës, alarmohet Athina
Karaçeva, rast recidiv i cenimi i të integritetit territorial të shtetit të Kosovës nga Forcat e Armatosura serbe
KESCO dhe KEDS kanë nënshkruar parimet e UN Women për fuqizimin e gruas
cna.al
Frika e Luli Bashës/ Reagimet për kandidimin e Berishës dhe listat e hapura
syri.net
EMRAT/ OFL zbarkon në Lezhë dhe Laç, u dërgon formularin 4 personave
ekonomiaonline.com
Dumoshi e Jashari përurojnë punimin “I love Kosova”, rinia pjesë e Pakos së Rimëkëmbjes Ekonomike
tetovasot.com
NDIKIMI RUSO-PERËNDIMOR NË BALLKAN MBULOHET DERISA E TURQISË ALARMOHET!
gazetablic.com
Deputetja Besa Gaxherri i “kundërpërgjigjet” Ramush Haradinajt, flet edhe për koalicionin qeverisës
Dalin pamje të reja nga sulmi në hotelin në Tushemisht, një person me automatik hap zjarr (VIDEO)
abcnews.al
EMRAT/ OFL zbarkon në Lezhë dhe Kurbin, u dërgon formularin 4 “të fortëve”
lapsi.al
Shtohen të vdekurit nga Covid/ Rama në fazën e mohimit, çon ftesa për destinacionet turistike
ata.gov.al
Kuvajti, investime për ndërtimin e 5 qendrave shëndetësore në Elbasan
periskopi.com
Bekë Berisha: Xhandamëria serbe ka hyrë në Karaçevë edhe në mars, por Albin Kurti s’e ka çelë gojën - Periskopi
indeksonline.net
Mali i Zi, foshnja gjashtëmujore pozitive me COVID-19
rtsh.al
PD zbardh kontratat e punësimit për militantët e PS-së
tvklan.al
PD: Administrata është shndërruar në një degë të PS-së
koha.mk
Kryeministri shqiptar “mollë sherri”
Zgjedhjet e 2021: Erion Veliaj, ai që ka në dorë betejën e PS-së
telegraf.al
Sefer Pasha: Vrasja në Kakavijë e Reiz Maliles
gazetainfokus.com
Agim Veliu blen pampersa me tender (Dokument)
koha.net
“Para se të vritej, nëna ime hetoi lidhjet e Gjukanoviqit me korrupsionin në Maltë”
abcnews.al
Qyteti më i pastër në botë, ku duan të jetojnë të gjithë
koha.mk
Godet me kokë rivalin dhe përjashtohet (VIDEO)
abcnews.al
Konventa e Demokratëve në SHBA, Balla ftohet të marrë pjesë në Forumin e Liderëve Ndërkombëtar
Kukësi drejt transformimit/FSHZH hap tenderin 365 milion lekë. Detajet, çfarë do të ndryshojë
koha.net
Mijëra persona të ndaluar në natën e tretë të protestave në Bjellorusi
tesheshi.com
Edhe Dr. Fauci komenton vaksinën ruse: ja pse dyshoj te Sputnik V
koha.net
Shteti brazilian në bisedime me Rusinë për të prodhuar vaksinën ruse kundër COVID-19
Prag “lufte” me Turqinë, Greqia kërkon me urgjencë mbledhjen e BE
gazetainfokus.com
Elmi Reqica: Nuk duhet në asnjë formë të lejojnë konfrontim mes qytetarëve dhe ushtrisë serbe
Ramush Haradinaj sot merr “aminin” për koalicionin me PDK-nëTë ngjashme
Sveçla: Qytetarët po paralajmërojnë vetëmbrojtje në KaraçevëTë ngjashme
evropaelire.org
Kampionati i ri në futboll, me apo pa tifozë?
epokaere.com
Qeveria duhet t’i ketë 61 vota të partive shqiptare

Çështja e ambasadorit britanik në SHBA dhe polemikat Inbo

Koha Jone 11.07.2019. 23:28

Çështja e ambasadorit britanik në SHBA dhe polemikat Inbo

Ambasadori britanik në SHBA, Kim Darroch, i cili dha dorëheqjen të mërkurën, largohet në një klimë polemike mes dy vendeve. Ambasadori e dha dorëheqjen pas komenteve të bëra prej tij lidhur me Presidentin Donald Trump në kabllogramet e klasifikuara drejtuar qeverisë britanike, të cilat u nxorën në »»»

kohajone.com
Express 11.07.2019. 21:58

Johnson betohet se do t’i mbrojë diplomatët britanikë pas skandalit të ambasadorit në UashingtonTe fundit

Kandidati për kryeministër të Britanisë, Boris Johnson, është betuar se do t’ia mbajë anën diplomatëve të Britanisë së Madhe kudo që janë në botë. Ky koment erdhi pas dorëheqjes së ambasadorit britanik në Uashington. Ambasadori britanik Kim Dorrach, kishte dhënë kritika të mëdha ndaj administratës »»»

gazetaexpress.com
Shqiptarja 11.07.2019. 21:40

Çështja e ambasadorit britanik në SHBA dhe polemikat

Ambasadori britanik në SHBA, Kim Darroch, i cili dha dorëheqjen të mërkurën, largohet në një klimë polemike mes dy vendeve. Ambasadori e dha dorëheqjen pas komenteve të bëra prej tij lidhur me Presidentin Donald Trump në kabllogramet e klasifikuara drejtuar qeverisë britanike, të cilat u nxorën në »»»

shqiptarja.com
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.