shqiptarja.com
Shqipëria fiton arbitrazhin për 3 vendburimet e naftës, GBC Oil duhet të paguajë 15 milion USD
top-channel.tv
Në vështirësi për analizën e Covid/ Të afërmit e të sëmurëve kërkojnë që të verifikohen
abcnews.al
6 orë në Gjykatën Speciale, Thaçi zbulon ç’ndodhi në Hagë
tvklan.al
Ndryshimet kushtetuese, opozita: Rama synon të nxisë konflikt politik
abcnews.al
Opozita jashtëparlamentare i drejtohet Metës dhe ndërkombëtarëve: Po rrezikohet stabiliteti
kosova.info
Intervistimi i Thaçit vazhdon edhe të martën
Socialistët duhet të zgjedhin ose monopolin PS-PD, ose reformë elektorale
gazetablic.com
Avdullah Hoti: Kishim vetëm dy mundësi që t’i përgjigjemi COVID-19
rtv21.tv
​Dezinfektohet objekti i Gjykatës Themelore në Gjakovë
koha.net
Dukagjini ‘fundos” Trepçën ’89
kosova.info
Kadrijaj: Situata me pandeminë më e mirë tani se në qeverisjen Kurti
mia.mk
Sekizqok: Midis Turqisë dhe Maqedonisë së Veriut ekzistpn mirëkuptim për përforcim të luftës kundër terrorizmit
ata.gov.al
LONDËR – Tre e katërta e kompanive britanike jo të gatshme për Brexit
gazetamapo.al
Edhe 3 deputetë me koronavirus, ‘politika’ në Kosovë drejt karantinës
indeksonline.net
Haxhi Shala e “prek” Nismën edhe në Skënderaj e Prishtinë, dy aderime të reja në AAK
ata.gov.al
MYNIH – Zelensky fton presidentin Trump në Kiev
ata.gov.al
KINË – Franca kufizon kompanitë kineze me një fluturim në javë
cna.al
Ngrejnë dolli për rrugën e shtruar në 2013/ Berisha: Qeveria vodhi 22.8 mln euro për 2 km rrugë
gazetablic.com
Pas Komunës së Gjilanit, edhe Agim Bahtiri del kundër vendimit të Qeverisë për masa shtesë kundër Covid-19
abcnews.al
10 deputetë të prekur me Covid, kërkohet mbajtja e seancave online në Kosovë
telegraf.al
Ish- specialisti i avionëve Mig, Fillota Koruni/ Si replikova me Beqir Ballukun për rregullimin e avionëve Mig-19 PM. Byroja Politike në alarm pë
portalb.mk
Deputeti i LDK-së i infektuar me Covid-19
tetovasot.com
Historiku i zgjedhjeve parlamentare në Republikën e Maqedonisë së Veriut (1990-2020)
telegraf.al
Profili/ Kush është prokurori amerikan që merr sot në pyetje Hashim Thaçin
koha.mk
Lajme shkurt nga futbolli
vizionplus.tv
Italia raporton 13 viktima këtë të hënë, zero të infektuar në 9 rajone
telegrafi.com
Bhtiri kundërshton vendimin e Qeverisë për kufizimi e lëvizjes në Mitrovicë
abcnews.al
Pse PD nuk do të heqë koalicionet? Gjata: Nuk bëhet me arnime kushtetuese, duhet referendum
insajderi.com
Nagavci duke udhëhequr seancën – e quan “kamish” deputetin e PDK-së
Njoftime nga KEDS për punimet në rrjet
alpenews.al
RËNDËSI KA...FUSHATA! Rastet e COVID-19 rriten, por demokratët vijojnë me mbledhjet e tubimet. Nuk respektohet asnje MASË
indeksonline.net
Hoti raporton për COVID-19: Ka nis procesi për pajisje me 100 mijë teste dhe vaksina për grip sezonal
botasot.info
Milot-Fier projekt abuziv, Spaho: Është autostradë fushore dhe ka dyfishin e kostos së Rrugës së Kombit
shqiptarja.com
Gjyqtarja që i hapi derën e burgut Lul Berishës dhe Viktor Ymerit del para Vetingut, mesazhin që mori nga ish-ambasadori amerikan
gazetablic.com
Lidhja Demokratike kërkon ndryshim të rregullores që seancat e Kuvendit të mbahen në distancë
hashtag.al
Preket nga virusi një tjetër deputet në Kosovë
Republika Srpska i gëzohet shkuarjes së Thaçit në Hagë
insajderi.com
Refuzohet kërkesa e Grupit Parlamentar të Vetëvendosjes që të futet në rend dite kërkesa për gjendjen financiare të telekoimit
kallxo.com
Kërkohen propozime nga deputetët për mbajtjen e seancave plenare nga distanca
ekonomiaonline.com
Ministrja e Financave priti në takim ambasadoren e Francës në Kosovë Marie-Christine Butel
shqiptarja.com
Hapja e listave, Kume në Report Tv: Efektive nëse bëhet rishpërndarje e mandateve bazuar te vota e popullit, jo renditja e partisë
kallxo.com
Kuvendi nuk e fut në rend dite kërkesën e LVV-së që të diskutohet për gjendjen në Telekomin e Kosovës
syri.net
Zgjedhjet në Poloni/ Konservatori Duda fiton një mandat tjetër presidencial
Si ndryshoi në vitin e fundit pasuria e Ramës, Metës, Bashës dhe Ruçit

SHBA-Vrasja e Floyd, reagon BE: Të ndalet abuzimi me pushtetinProtestat për vdekjen e Floyd, Trump: Do nxjerr ushtrinë në rrugë! Plaçkitet Manhattan...Autopsia: Asfiksia, shkaku i vdekjes (VIDEO)

Shqiptarja 02.06. 14:34

SHBA-Vrasja e Floyd, reagon BE: Të ndalet abuzimi me pushtetinProtestat për vdekjen e Floyd, Trump: Do nxjerr ushtrinë në rrugë! Plaçkitet Manhattan...Autopsia: Asfiksia, shkaku i vdekjes (VIDEO)

Në lidhje me protesta dhe kryesisht dhunën që ka shpërthyer në SHBA pas vrasjes së afrikano amerikanit George Floyd nga ana e policisë, ka reaguar edhe Bashkimi Europian. Protestat për vdekjen e Floyd, Trump: Do nxjerr ushtrinë në rrugë! Plaçkitet Manhattan...Autopsia: Asfiksia, shkaku i vdekjes (V»»»

shqiptarja.com
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.