sot.com.al
Çfarë po ndodh? Këshillit Politik ende vazhdon mbledhjen tek Pallati i Kongreseve me ambasadorët, Basha bën lëvizjen e radhës
portalb.mk
Është rritur shkalla e divorcit në Arabinë Saudite në mes të COVID-19
klankosova.tv
Kërcënohet pjesëtari serb i FSK-së (VIDEO)
klankosova.tv
A mund ta drejtojë Hoti dialogun me Serbinë? (VIDEO)
shqiptarja.com
Mbledhja e Këshillit Politik/ Basha takim paralel me aleatët në selinë blu 'Topi në fushën e Bashës'/ Mblidhet Këshilli për 'Zgjedhoren', afër marrëve
ata.gov.al
ITALI – Conte dhe Sanchez thirrje për rihapje të koordinuar të kufijve të BE-së
gazeta-shqip.com
“Pagesa në dorë për dëmet e lehta të tërmetit”, Veliaj: Së shpejti vendimi nga Këshilli Bashkiak
top-channel.tv
Arrihet marrëveshja për administrimin zgjedhor? Mblidhet Këshilli Politik
Në Belgjikë fillon nisma e re për të mbështetur baret dhe restorantet: “Paguaj dyfish”
Koronavirusi në Europë: Kufijtë e Unionit të mbyllura deri në 1 Korrik, Franca vë nën kontroll virusin
gazetablic.com
Librin “Lëvizja e Pajtimit të Gjaqeve” e gjeni në këto librari
rtsh.al
Mbahej peng në male nga babai që prej 2018-ës, ministri Lleshaj: Sot përfundoi kalvari i rëndë i një fëmije
rtsh.al
Të hënën nisin provimet e maturës, merren masa të rrepta
aktuale.mk
18 vite BDi, Lladrovci dhe Jashari urojnë vëllaun e tyre, Ali Ahmetin
infoglobi.com
Qeveria do të jetë palë në negociata, ndërsa Presidenti përfaqëson vendin në to
shqiptarja.com
Reforma Zgjedhore/ Gjiknuri takim me Ramën para mbledhjes së Këshillit Politik 'Topi në fushën e Bashës'/ Anëtarët e Këshillit Politik të 'Zgjedhores'
sot.com.al
“A doni të votojmë prapë Ilir Metën?”, Frrok Çupi nxjerr prapaskenat e forta: Presidenti do t’i bëjë edhe një gjë më të keqe Shqipërisë
koha.mk
Mirsad Jonuz “braktis” Vllazninë, shpjegon shkaqet nëpërmjet një letre
lajmpress.org
Sa lajm i keq për Ali Ahmetin në ditëlindjen e BDI-së, IRI amerikan e nxjerr pas Zijadin Selës
aa.com.tr
Libi, mbi 100 kufoma gjenden në një spital në qytetin Tarhuna të çliruar nga milicitë e Haftarit
abcnews.al
Bregdeti i Kunes në Shëngjin drejt shkatërrimit, prefekti: Indentifikoni shkaktarët e ndotjes
shqiptarja.com
Hoti: Shumë shpejt hiqen pengesat për rifillimin e bisedimeve me Serbinë
gazeta-shqip.com
Prapaskenat në Kosovë/ Nipi i Thaçit dhe djali i Agim Veliut, shkaku për rrëzimin e qeverisë “Kurti”
kallxo.com
Tenderi i kurdisur i Komunës së Pejës për bizneset e Ramiz Kelmendit, VV në Pejë kërkon të nis hetimet Prokuroria
koha.mk
Hysaj drejt largimit nga Napoli, por mbetet sërish në Seria A
syri.net
Lëvizje në dy kampet: Në orën 19:30 takimi i Këshillit Politik
parlament.al
Komisioni për Edukimin dhe Mjetet e Informimit Publik, seancë dëgjimore me kandidatët për anëtarë të KDRTSH-së
tetovasot.com
Gjergj Fishta
ata.gov.al
​Komandanti i KFOR-it viziton Klinën
kosova-sot.info
Kjo do të jetë e ardhmja e LDK-së pas shkeljes së premtimeve
Ekskluzive: Pas Prizrenit edhe në Vushtrri pritet prishja e koalicionit LDK-VV
blog.alpenews.al
MERO BAZE/ SPAK duhet të hetojë historinë që tentoi të destabilizojë Shqipërinë - AlpeBlog
mia.mk
IRI: Zaev e gëzon besimin më të madh nga qytetarët në vend
portalb.mk
RMV, Liderët dhe institucionet më të besuara sipas sondazhit të organizuar nga IRI
kohajone.com
“Shuplakat e Venecias për Ramën, 3-0 për Presidentin”
ata.gov.al
Situata në tregjet financiare dhe efektet e COVID-19/ Forcim i bashkëpunimit institucional
ata.gov.al
Përpara takimit të 6 majit/ KE, mbi 3.3 miliardë euro ndihmë për vendet e Ballkanit Perëndimor
FOTO: Tregtari i skandalit të maskave irriton denoncuesit, duke ekspozuar jahtin e blerë në emër të kompanisë që fitoi tenderat e Covid
epokaere.com
Fitore Pacolli: Nuk duhet të lejohet privatizimi i Telekomit
Afaristi nga diaspora sjell një produkt të ri në KosovëTë ngjashme

Taksa, kushti që të ketë "lëvizje" në Paris?

Albeu 09.06.2019. 18:08

Taksa, kushti që të ketë "lëvizje" në Paris?

Nëse Prishtina nuk heq taksat, në Paris do të dëgjojmë serish gjithçka që kemi dëgjuar gjatë gjithë vitit dhe atë që kemi dëgjuar në Berlin dhe Bratislavë.Kështu deklaroi sot koordinatorja e Konventës Kombëtare për BE në Serbi, Natasha Dragojloviç. Ajo thotë se është mirë që presidenti serb Aleksan»»»

RTV 21 09.06.2019. 17:33

‘Pa lëvizje në Paris nëse Prishtina nuk heq taksën’ - RTV21

Kështu deklaroi sot koordinatorja e Konventës Kombëtare për BE në Serbi, Natasha Dragojloviq Kështu deklaroi sot koordinatorja e Konventës Kombëtare për BE në Serbi, Natasha Dragojloviq “Nëse Prishtina nuk heq taksat, në Paris do të dëgjojmë serish gjithçka që kemi dëgjuar gjatë gjithë vitit dhe at»»»

Kosova Press 09.06.2019. 17:24

‘Pa lëvizje në Paris nëse Prishtina nuk heq taksën’

Nëse Prishtina nuk heq taksat, në Paris do të dëgjojmë serish gjithçka që kemi dëgjuar gjatë gjithë vitit dhe atë që kemi dëgjuar në Berlin dhe Bratislavë. Kështu deklaroi sot koordinatorja e Konventës Kombëtare për BE në Serbi, Natasha Dragojloviq. Ajo thotë se është mirë që presidenti serb Aleksa»»»

Infokusi 09.06.2019. 17:38

‘Pa lëvizje në Paris nëse Prishtina nuk heq taksën’

Nëse Prishtina nuk heq taksat, në Paris do të dëgjojmë serish gjithçka që kemi dëgjuar gjatë gjithë vitit dhe atë që kemi dëgjuar në Berlin dhe Bratislavë. Kështu deklaroi sot koordinatorja e Konventës Kombëtare për BE në Serbi, Natasha Dragojloviq. Ajo thotë se është mirë që presidenti serb Aleksa»»»

gazetainfokus.com
Radio Evropa e Lire 07.06.2019. 16:15

Haradinaj flet për dialogun me Serbinë, taksën dhe vizat pas vizitës në Berlin

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka thënë të premtën në Prishtinë, pas kthimit nga Berlini, se Kosova ka treguar që është palë serioze në procesin e dialogut me Serbinë. Në një konferencë për media, Haradinaj ka thënë se Samiti i Berlinit ka mbyllur “çështjen e formulave të ndërrimit të te»»»

evropaelire.org
Balkanweb 25.06.2019. 07:30

Pakt me Serbinë brenda vitit? Zyrtarët e PE zbarkojnë në Kosovë

Një delegacion i gjerë gjerman në krye me zëvendës presidentin e Parlamentit Evropian, Rainer Wieland, qëndruan në Kosovë ku zhvilluan takime me udhëheqësit më të lartë politikë të Kosovës. Takimet u zhvilluan larg syrit të medies në Prishtinë, ndërsa, pas takimit me kryeministrin Haradinaj, ky i f»»»

balkanweb.com
Insajderi 09.06.2019. 17:49

‘Nuk ka lëvizje në Paris nëse Prishtina nuk heq taksën’

Nëse Prishtina nuk heq taksat, në Paris do të dëgjojmë serish gjithçka që kemi dëgjuar gjatë gjithë vitit dhe atë që kemi dëgjuar në Berlin dhe Bratislavë. Kështu deklaroi sot koordinatorja e Konventës Kombëtare për BE në Serbi, Natasha Dragojloviq. Ajo thotë se është mirë që presidenti serb Aleksa»»»

insajderi.com
Kosova 07.06.2019. 16:21

Haradinaj flet për dialogun me Serbinë, taksën dhe vizat pas vizitës në Berlin - Kosova Info

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka thënë të premten në Prishtinë, pas kthimit nga Berlini, se Kosova ka treguar që është palë serioze në procesin e dialogut me Serbinë. Në një konferencë për media, Haradinaj ka thënë se Samiti i Berlinit ka mbyllur “çështjen e formulave të ndërrimit të te»»»

kosova.info
Bota Press 09.06.2019. 18:36

Çka pritet të ndodhë në Paris, nëse nuk hiqet taksa ndaj mallrave serbe?

Nëse Prishtina nuk heq taksat, në Paris do të dëgjojmë serish gjithçka që kemi dëgjuar gjatë gjithë vitit dhe atë që kemi dëgjuar në Berlin dhe Bratislavë.Kështu deklaroi sot koordinatorja e Konventës Kombëtare për BE në Serbi, Natasha Dragojloviq.Ajo thotë se është mirë që presidenti serb Aleksand»»»

ATA - Albanian Telegraphic Agency 22.06.2019. 16:28

​Thaçi kritikon liderët: Reflektoni, po na dëmtoni me vendime dhe veprime të nxituara

PRISHTINE, 22 qershor/ATSH/-Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, pas anulimit të Samitit të Parisit ka adresuar kritika të forta në drejtim të institucioneve vendore pas anulimit të Samitit të Parisit për të cilat thotë se dëmtuan rëndë respektin dhe mbështetjen e partnerëve ndërkombëtarë për Kosovën»»»

Indeks 09.06.2019. 17:31

‘Pa lëvizje në Paris nëse Prishtina nuk heq taksën’

Nëse Prishtina nuk heq taksat, në Paris do të dëgjojmë serish gjithçka që kemi dëgjuar gjatë gjithë vitit dhe atë që kemi dëgjuar në Berlin dhe Bratislavë. Kështu deklaroi sot koordinatorja e Konventës Kombëtare për BE në Serbi, Natasha Dragojloviq. Ajo thotë se është mirë që presidenti serb Aleksa»»»

indeksonline.net
Almakos 09.06.2019. 17:54

‘Nuk ka lëvizje në Paris nëse Prishtina nuk heq taksën’

Nëse Prishtina nuk heq taksat, në Paris do të dëgjojmë serish gjithçka që kemi dëgjuar gjatë gjithë vitit dhe atë që kemi dëgjuar në Berlin dhe Bratislavë.Kështu deklaroi sot koordinatorja e Konventës Kombëtare për BE në Serbi, Natasha Dragojloviq. Ajo thotë se është mirë që presidenti serb Aleksan»»»

almakos.com
RTK 09.06.2019. 17:45

‘Pa lëvizje në Paris nëse Prishtina nuk heq taksën’

Nëse Prishtina nuk heq taksat, në Paris do të dëgjojmë serish gjithçka që kemi dëgjuar gjatë gjithë vitit dhe atë që kemi dëgjuar në Berlin dhe Bratislavë. Kështu deklaroi sot koordinatorja e Konventës Kombëtare për BE në Serbi, Natasha Dragojloviq. Ajo thotë se është mirë që presidenti serb Aleksa»»»

Arbresh 09.06.2019. 17:49

"Nuk ka lëvizjes në Paris nëse Prishtina nuk heq taksën" - Arbresh.info

Nëse Prishtina nuk heq taksat, në Paris do të dëgjojmë serish gjithçka që kemi dëgjuar gjatë gjithë vitit dhe atë që kemi dëgjuar në Berlin dhe Bratislavë. Kështu deklaroi sot koordinatorja e Konventës Kombëtare për BE në Serbi, Natasha Dragojloviq. Ajo thotë se është mirë që presidenti serb Aleksa»»»

Gazeta Blic 09.06.2019. 18:11

Çka pritet të ndodhë në Paris, nëse nuk hiqet taksa ndaj mallrave serbe?

Nëse Prishtina nuk heq taksat, në Paris do të dëgjojmë serish gjithçka që kemi dëgjuar gjatë gjithë vitit dhe atë që kemi dëgjuar në Berlin dhe Bratislavë. Kështu deklaroi sot koordinatorja e Konventës Kombëtare për BE në Serbi, Natasha Dragojloviq. Ajo thotë se është mirë që presidenti serb Aleksa»»»

gazetablic.com
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.