kohajone.com
Miratohet nga kryeministri Rama “RRUGA E FLORIRIT”, 258 milionë euro për 17 km!
sot.com.al
Ilir Meta kërkon pazare me mazhorancën, tregohet i gatshëm të anulojë 13 tetorin, vijon sulmet ndaj ndërkombëtarëve
sot.com.al
I dënuar me 12 vite burg në Itali për përfshirje në organizatë kriminale, arrestohet në Rinas 40-vjeçari me dy identitete
sot.com.al
Zbardhet arrestimi i autorit të plagosjes së 4 personave në Laprakë, policia dyshime se Arben Seferi drejton një grup kriminal
kosova-sot.info
Përplasje të mëdha, koalicioni PAN drejt shkatërrimit? Ja skenari Thaçi-Veseli
koha.net
Vazhdojnë përplasjet brenda koalicionit qeverisës
shekulli.com.al
Ilir Meta: Rishikoj 13 tetorin, vetëm nëse i shërben zgjidhjes së krizës
periskopi.com
Demaliaj flet rreth konsultës së Daut Haradinajt nga Policia në Aeroportin e Vjenës
sot.com.al
Sulmuesit e Kombëtares me valixhe në duar, Sadiku e Balaj ende pa skuadër
sot.com.al
Çdo kompromis politik që synon kapërcimin ndaj ligjit (reformës) është pazar!?
sot.com.al
Reeker: Serbia dhe Kosova të kthehen në tryezën e bisedimeve, SHBA e gatshme të përfshihet në dialog
kosova.info
Ngjarjet e datës 19 korrik 2019 - Kosova Info
sot.com.al
Shqiptarët dini vetëm t’i mashtroni, zotërinj politikanë !
ina-online.net
Tre hotele me 5 yje, hotel kazino, … – Prezentohet projekti ideor për kompleksin turistik në Mavrian
almakos.com
Kush është Fatmir Bytyqi? Kryetar i ri i Komisionit për finansa në LSDM
koha.net
Sipas Demaliajt, e gjithë opozita e kërkoi ligjin për dialogun
telegrafi.com
Investimi milionësh në Ferizaj, Aliu thotë se Pallati i Kulturës është në fazën përfundimtare të dëgjimit publik
lajmi.net
Gjermania në krye të Komisionit Evropian, lajm i mirë për Kosovën
Durrës, Sako: Super start sipërmarrjet në zonën e plazhit këtë fillim sezoni
Rama te Erdogan, eksperti diplomatik i PD-së: Shqipëria drejt despotizmit lindor, drejt otomanizmit(!)
botasot.info
Propozimi i Ziadin Selës: Vendasit e kanë humbur kredibilitetin
newsbomb.al
Kuvendi miratoi koncesionin për Milot-Balldren, reagon Pjerin Ndreu: Përtej baltës së PD, për Lezhën fillon një histori e re
gazetaexpress.com
Veseli vazhdon ta thumbojë Haradinajn me fjalë të mira për AmerikënTe fundit
infoglobi.com
Gjenerali amerikan i NATO-së – sot në Kosovë
alpenews.al
ALFRED PEZA/ Çfarë fsheh MIRAZHI i opozitës për 30 Qershorin!
klankosova.tv
Muhaxhiri: Aktualisht, politika e Kosovës nuk ka fuqi për vendimmarrje të rëndësishme institucionale
balkanweb.com
Ndahet nga jeta shkrimtari italian Luciano De Crescenzo
alpenews.al
SHËNIM/ Opozita po lufton 30 qershorin e amerikanëve,me armët e... amerikanëve
MESAZHI/ Kriza, Xhafaj rihyn në lojë: ja amerikani i Reformës në Drejtësi dhe kush e pason atë
Gjykatat konfirmojnë 5 kryebashkiakë të tjerë
vizionplus.tv
Pompeo, vizitë në Amerikën Latine
portalb.mk
Еkspertët: Me lendët e PSP-së në procedurë janë të mundshme vonesa dhe vjetërsime
newsbomb.al
Edhe Duka i gatshëm për zgjedhje të PARAKOHSHME: Po bëhemi gati me një alternativë konkrete
newsbomb.al
Partia Demokratike kallëzon penalisht komisionerët e Roskovecit: Mbushën kutitë e votimit me porosi të Majlinda Bufit

Zgjedhjet mono-partiake, si do të jetë raporti i OSBE/ODIHR në 1 Korrik

Bold News 24.06. 10:56

Zgjedhjet mono-partiake, si do të jetë raporti i OSBE/ODIHR në 1 Korrik

Nga Boldnews.al Drejtuesja e misionit vëzhgues të OSBE/ODIHR për zgjedhjet lokale, Audrey Glover, zhvilloi një bisedë paraditen e së Hënës me zyrtarë të lartë të Partisë Socialiste, në një kohë kur Edi Rama ka vendosur që vendi të shkojë në votime mono-partiake. Kryeministri dhe njëkohësisht kryeta»»»

boldnews.al
You can read more about this at Osservatorio Italiano