telegrafi.com
Deputeti i LDK-së: Duhet t’ia zgjasim dorën Haradinajt, me taksë e ndali aventurën e rrezikshme të Thaçit e Ramës
americaneye.al
Dhimbja nuk mbahet para ikjes së poetit Vasil Tabaku
Zgjedhja e Metanit në krye të ILD-së/ PD: Dështim i reformës në drejtësi
BRUKSEL – Barnier: Asnjë marrëveshje me çfarëdolloj kushti me Londrën
Vëzhgimi/ Njihuni me 20 linjat ajrore më të sigurta në botë
koha.net
Banorët e Rakoshit protestuan për ndërprerjet e shpeshta të rrymës
shqiptarja.com
1 vit familja nuk di asgjë për të! Nëna në 'Pa Gjurmë': S'ia njoh as djalin as ish-nusen...dyshoj se e ka rrëmbyer shoku i tij
Turkish Airlines pezullon fluturimet për Kinë dhe Iran
syri.net
Mesazh gjerman për SPAK-un: Për Bundestag-un, blerja e votave është rasti më i keq në një demokraci
vizionplus.tv
Skandali me çmimet e maskave dhe anti-bakterialeve, qytetarët i duan edhe për të afërmit në Itali
preshevajone.com
Medvegja, a po bëhet kurban për Bujanocin dhe Preshevën?
shekulli.com.al
Koronavirusi/ Thellohet bilanci i viktimave në Itali, 11 të vdekur dhe 322 të infektuar
americaneye.al
Koronavirusi mbërrin.. në media!
Lulzim Basha ka Henze-n, Ilir Meta gjen një këshilltar tjetër gjerman
newsbomb.al
Mesazhi i fortë i Bundestagut: Mos luani me integritetin e Gjykatës Kushtetuese nëse doni çeljen e negociatave
gazeta-shqip.com
Ekskluzive/ Mpleksja e ish zyrtarit të LSI, Vojo Bregu me trafikantin e 137 kg kokainë
periskopi.com
Amerikanët paralajmërojnë sanksione për Serbinë
shqiptarja.com
Program për fëmijët të njohin rregullat e sigurisë rrugore, Balluku: Do rrisim qytetarë të kujdesshëm
shqiptarja.com
Koronavirusi/ Masa të shtuara në dogana, mjekë 24 orë! Italianët në portin e Vlorës: Nuk kemi frikë, por duhet të marrim masa personale
insajderi.com
Nënkryetarja e Kuvendit udhëton për në Uashington
rtsh.al
Ambasadorja amerikane në Tiranë, Yuri Kim, takim me Grenell dhe Riker: Mesazh për Ballkanin Perëndimor
SHBA, irritim me Beogradin: Anuloni transaksionet me Rusinë, përfshirë sistemin Pancir
koha.mk
Në hyrje të Ferizajt, Idriz Seferi pas betejës së Grykë së Kaçanikut kundër ushtrisë turke Privacy Overview
gazetaexpress.com
Koalicioni AAA-ASH, ende s’e ka gati programin
indeksonline.net
Kanioni i lumit Drin dhe Ura e Fshajtë bëhen me shtigje dhe me ndriqim
shqiptarja.com
'Ishte gjithçka për mua', Vanessa Bryant mban fjalimin prekës për Kobe (VIDEO)
kohajone.com
Bundestagu paralajmëron: Mos luani me integritetin e Gjykatës Kushtetuese nëse doni çeljen e negociatave
telegrafi.com
Mesazhi i ambasadores amerikane në Tiranë: Po koordinohemi për Ballkanin
shqiptarja.com
7 gjyqtarë ‘VIP’ kërkojnë të ‘rikthejnë nderin’ pasi dhanë dorëheqjen nga frika e Vettingut, lista nga Agim Bendo te Fullani
lexo.com.al
Shqiponja “trekrenare” e Metës
Nga mallrat luksoze, te linjat ajrore deri tek autoveturat, koronavirusi nxjerr rëndësinë e konsumatorëve kinez në ekonomi
500 banesa për të prekurit nga tërmeti/ Ministri turk, Murat Kurum: Do i dorëzojmë brenda 6 muajve
newsbomb.al
Presidenca 'nuk merr leje', Meta ia bën fakt të kryer policisë: Merrni masa për 2 marsin, qytetarët të vijnë me flamuj dhe mimoza
javanews.al
Përse jemi në “listën gri” për pastrimin e parave -
kosova-sot.info
Ish agjenti, dëshmitar i Speciales: Ja kur nis ‘goditja’ e madhe, këta persona do të arrestohen...
shqiptarja.com
'Nuk do ta shikoj të ecë drejt altarit krah babait të saj', Vanessa Bryat mban fjalimin mes lotësh (VIDEO)
SHKODËR, MBËSHTETJE PËR TË KTHYERIT NGA EMIGRIMI | STAR PLUS TV - SHKODER
‘Ajsberg’ plas skandalin/ Me mesatare 6, mashtrim në formular, sekser… 3 nga 7 anëtarët e KPA të emëruar në shkelje të ligjit
Gurthemel i sundimi të ligjit është besimi i publikut në gjykata
indeksonline.net
Asamblisti poston video të një gurthyesi në Malishevë: Nuk është duke rënë borë, por pluhur nga ”Gurthyesi i Thaçit”
shqiptarja.com
Plutoni Vasi shpallet regjisori më i mirë në “London International Film Fest”
shqiptarja.com
Sami Musa, deputeti i parë shqiptar në Parlamentin e Hamburgut
Virusi mbërrin në Kroaci ndërsa rajoni shton masat mbrojtëse
Gruaja e deputetit të AAK-së me pesë rroga, pas shkarkimit nga PTK tani merr katër paga
gazetamapo.al
I arrestuar për atentatin ndaj Arjan Ndojës, Redjan Rraja bën rekurs në Gjykatën e Lartë
shqiptarja.com
'Lefter Alla s'ka konsumuar kokainë', reagon PD: Përveç drogës, çfarë merret tjetër me hundë?EKSKLUZIVE/ E akuzuan se shfaqej në video duke pirë kokai
syri.net
Pse as `koronavirusi`, nuk do të guxojë të sulmojë në Kongresin e PS!

Berisha flet për takimin sekret Rama-Basha, pas marrëveshjes. A ka ndodhur dhe a dështoi opozita për rrëzimin e Ramës

NOA 23.01. 22:14

Berisha flet për takimin sekret Rama-Basha, pas marrëveshjes. A ka ndodhur dhe a dështoi opozita për rrëzimin e Ramës

Ish-kryeministri Sali Berisha ka folur mbrëmjen e sotme mbi një takim midis kryeministrit Edi Rama dhe kryetarit të PD-së, Lulzim Basha, në një shtet mik të Shqipërisë, për të arritur marrëveshjen mes tyre. I ftuar në “Opinion”, Berisha e mohoi këtë duke e konsideruar lajmin si propagandë të zyrës »»»

noa.al
Panorama 23.01. 21:43

Takim sekret Rama-Basha në një vend mik të Shqipërisë? Berisha i përgjigjet gazetarit: Keqardhja ime është që…

Ish-kryeministri Sali Berisha është pyetur nga gazetari Lorenc Vangjeli mbi një takim midis kryeministrit Edi Rama dhe kryetarit të PD-së, Lulzim Basha në një shtet mik të Shqipërisë. I ftuar në “Opinion”, Berisha e mohoi këtë duke e konsideruar propagandë të zyrës së Kryeministrisë. Pjesë nga bise»»»

CNA 23.01. 15:04

Çfarë halli ka Luli që po del doktori

Prej më shumë se shtatë muajsh, kreu i Republikës së re, Lulzim Basha është zhdukur nga ekranet televizive. Jo nga shfaqja në publik, por është zhdukur nga përballja me gazetarët. Ai nuk është më në ekrane në debate të mirëfillta, me panel gazetarësh, ku të përballet me pyetje, me çështjet që shqet»»»

cna.al
You can read more about this at Osservatorio Italiano