vizionplus.tv
Maliqi akuza Gjonajt: Nuk drejton dot Drejtorin e Burgjeve, s’keni parë gjë akoma
lexo.com.al
Setien publikon listën, risi e madhe te Barça!
tetovasot.com
Koalicioni i “Zylqyflijes”
shenja.tv
(VIDEO) Ali Ahmeti, Bujar Osmani dhe Xhelal Bajrami dëshmojnë për rastin “Monstra”
shqiptarja.com
Greva e urisë së naftëtarëve/ Bankers: Ballshi nuk na ka paguar naftën, s'jemi ne shkaku i krizës
Mosnjohja nga Xhamajka, Osmani: Të jemi të kujdesshëm në deklarata deri në sqarimin e situatës
URA: Plan i sëmurë i Qeverisë së Malit të Zi, karantina nuk qëndron në qytet turistik
Borell pas Vuçiç, bisedë telefonike me Thaçin dhe Kurtin
boldnews.al
Denoncimi: Të arrestuarit për lëndët e rrezikshme në Vlorë janë miqtë e Ramës dhe Lelit
kosova-sot.info
Ish agjenti i SHIK-ut zbulon detajet shokuese: Kështu u hartua plani i ndarjes, ja si filloi gjithçka...
syri.net
I dërguari i posaçëm i BE/ Borrell bisedë telefonike me krerët e Kosovës dhe Serbinë
koha.mk
Shefat në Pollog, fytyra të reja në Shkup e Kumanovë
gazetaexpress.com
Serwer: Lajcak se ndihmon dialogun, nuk e mbajti premtimin për njohjen e Kosovës nga SllovakiaTe fundit
insajderi.com
Emri i Agim Veliut ia fute frikën në palcë Shpejtim Bulliqit, editon statusin
Konferenca Ndërkombëtare e Reduktimit të Dëmit/ Ekspertët: Ja si ndikojnë alternativat në shëndetin e duhanpirësve
syri.net
Zyrtarja e LSI i shkruan Gjonajt: Tregoji shokët, kush të 'shtrëngoi' të...
Opozita takim me raportuesen e PE-së, Isabel Santos: Zgjedhjet e lira kthejnë normalitetin
exit.al
Paketa anti-shpifje, europarlamentarja përshëndet pezullimin, qeveria e ka botuar në Fletore Zyrtare
kallxo.com
Kurti e Brnabiq në të njëjtën ngjarje në Londër
PE: Bëni detyrat e shtëpisë për integrimin, për zgjedhjet vendos politika
mia.mk
Kërkohet dorëheqje nga ambasadorja e Kosovës në SHBA për shkak të përhapjes së lajmeve të rreme për njohjen nga Xhamajka
kallxo.com
Vjosa Osmani flet për “skandalin” e njohjes nga Xhamajka
Naftëtarët në grevë, thellohet konflikti mes “Bankers Petroleum” dhe Rafinerisë: Autoriteti i Konkurrencës hesht
vizionplus.tv
Bilanci i djegies së mandateve/ Sukses apo vetëvrasje politike?!
portalb.mk
Ciolos-Spasovski: Maqedonia e Veriut është e gatshme të fillojë negociatat me BE-në”
gazetablic.com
Anëtari i LDK-së mbron Vlora Çitakun: Nuk e publikoi ajo lajmin për njohjen nga Xhamajka, s’ka përgjegjësi!
telegrafi.com
(Mos)njohja nga Xhamajka, Osmani thotë se të gjithë duhet të kenë kujdes me deklarata
koha.mk
Tenxherja me kapak prej teneqeje!
balkanweb.com
”I përkas Frontit të Reformës në Drejtësi”, Maliqi- Gjonajt: Nuk drejton dot Drejtorin e Burgjeve me të shkuar të errët, boshti jot i karrierës Rilind
tvklan.al
Rama: Mini-Shengeni, në të mirë të Ballkanit
tvklan.al
PS: Meta, si i akuzuar që sulmon gjyqtarin e çështjes
Karnavale në prag pranvere! Eventet gjatë fundjavës në Gjirokastër dhe Shkodër
“Kërcënimi më i madh i sigurisë”, Gjermania merr masa kundër ekstremistëve
ekonomiaonline.com
Zyrtari i LDK-së mbron Çitakun: Nuk e publikoi lajmin për njohje nga Xhamajka, nuk ka përgjegjësi
gazeta-shqip.com
Krimi i organizuar dhe pastrimi i parave, kush është agjenti i FBI që heton në Shqipëri
Meta: Të hënën do të kallëzoj Etilda Gjonajn! Të japë dorëheqjen, ka humbur besimin
shqiptarja.com
Eksluzive/ Kolaudoi 'përbindëshin' në Durrës, gjykata mbyll dosjen për Arben Qaton e LSI-së dhe ndërtuesin e resort 'Kamelia'
americaneye.al
Sormani: Derbin as që e mendoj, vëmendja është vetëm te Bylis
cna.al
Auditi i KLSH-së për menaxhimin e burimeve natyrore/ Zbardhen shkeljet institucionale, ja rekomandimet
periskopi.com
Grenell mund të jetë në krye të inteligjencës amerikane për vetëm disa javë
hashtag.al
PD-ja i akuzoi për dështimin në shëndetësi, Rama dhe Manasterliu i përgjigjen me foto
kosova.info
Ekzaltohen mediat serbe, kënaqen duke raportuar për dështimin diplomatik të Kosovës me emrin: Xhamajka (Foto)

74 vende të lira pune të Kadastra/ Lame apel politikanëve

CNA 11.09.2019. 11:46

74 vende të lira pune të Kadastra/ Lame apel politikanëve

Kreu i Agjencisë Shtetërore të Kadastrës, Artan Lame, në një deklaratë për mediat ka njoftuar sot hapjen e garës për 74 vende të lira pune në Kadastrat në të gjithë vendin. Po ashtu, Lame sqaroi se bëhet fjalë për punësimin e 74 personave në strukturë, dhe jo punonjës me kontratë. Gjithashtu, kreu »»»

cna.al
You can read more about this at Osservatorio Italiano
Text

280 characters remaining