mia.mk
Incidente të reja para Kuvendit të Serbisë në Beograd (video)
zeriamerikes.com
Tensionet ndërpresin seancën e parlamentit të Kosovës
koha.net
Janjiq e quan kaos mosunitetin SHBA-BE për dialogun
zeriamerikes.com
Kosovë, 3 viktima dhe 205 të prekur me COVID-19, qeveria paralajmëron shtrëngim masash
almakos.com
(VIDEO) Sali Berisha: Zoran Zaev dhe koalicioni “Mundemi” argat të Vuçiqit
Agjencitë e OKB-së rishikojnë kushtet e azil-kërkuesve në Kosovë
boldnews.al
Sakrifica e deputetit Çaçani, ndërtojani rrugën se mund të bëhet “dëshmitar i sekteve fetare”
shqiptarja.com
Zbulohet spiuni egjiptian në zyrën e kancelares gjermane! Ja si i 'mbylli gojën' Merkeli Egjiptit
rtv21.tv
Kuvendi diskutoi për projektligjin për rishikim të buxhetit për vitin 2020
insajderi.com
Cfarë tha Vjosa Osmani që i nxiti deputetët e LDK-së?
evropaelire.org
Ndërpritet seanca e Kuvendit ku po shqyrtohej rishikimi i buxhetit
indeksonline.net
​Më 24 korrik nis webinari “Kosova: partneritet dhe mundësi”
americaneye.al
Vetingu shkarkon më shumë burra se gra
boldnews.al
Krimet e kryera nga Enver Hoxha duhet të adresohen në Gjykatën Penale Ndërkombëtare
shqiptarja.com
Çupi në 'Pa protokoll': Dera e hapur për këdo, edhe për kritikët e Bashës
shqiptarja.com
Sot i pashë të trembur
cna.al
FMN/ Tre grafikë që tregojnë se si ka ndikuar izolimi në ekonominë globale
abcnews.al
Tërmeti dhe pandemia rrënojnë buxhetin, rriten pagesat për PPP, Milot-Morinë 240 milion lekë më shumë
kosova-sot.info
Abrashi për komentet ndaj Isa Mustafës: S’pritet asgjë tjetër prej militantëve kur elitat mbjellin dhunë
klankosova.tv
Hoti: Qeveria Kurti hapi ekonominë dhe shoqërinë disa javë përpara shteteve të tjera (VIDEO)
ata.gov.al
GREQI – Haftar raund të ri bisedimesh para konferencës së Berlinit
cna.al
Ekstremet emocionale/ Pse vdekjen e një njeriu e përjetojmë si tragjedi, dhe të mijërave si statistikë?
cna.al
Virusi i kapitalizmit
telegrafi.com
Abazi: Shpallja e gjendjes së jashtëzakonshme është forma për të manipuluar me procesin e dialogut
gazetamapo.al
Tani Edi Rama mahnit vetëm Surrelin!
gazetaexpress.com
Krijoi debat duke quajtur Camajn dhe Koliqin ish- bashkëpunëtorë të Sigurimit, reagon Auron Tare
monitor.al
Resortet e zbrazëta të Detit të Zi në Bullgari përgatiten për një verë të vështirë
botasot.info
Dyshime për të infektuar, testohen gjyqtarë dhe prokurorë të SPAK
balkanweb.com
Berisha publikon denoncimin: “Nuk ka teste për COVID-19, njerëzit po vdesin nëpër shtëpitë e tyre në Luginën e Preshevës. Dërgoni mjekë”
koha.net
Ylli i dikurshëm i basketbollit kosovar del pozitiv për COVID-19
klankosova.tv
Eksperti i KB: Sulmi amerikan ndaj gjeneralit iranian ishte i paligjshëm

BE na tha “Jo”. E duam, s’na do, po me kë të martohemi?

Bold News 17.10.2019. 16:42

BE na tha “Jo”. E duam, s’na do, po me kë të martohemi?

Nga Edlira Gjoni Shqipëria nuk është gati të pranohet në BE! Asnjë dyshim për këtë! Vite drite larg! Por, BE nuk na refuzoi pse nuk jemi gati, por sepse nuk na do! Dhe si do mësohemi ne me këtë ide? E çdo bëjmë për të krijuar një realitet të ri? Disa ndjesi pas arsyeve qesharake të Francës (edhe ps»»»

boldnews.al
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Text

280 characters remaining