Covid-19 në Kosovë: 14 viktima dhe 639 të infektuar me koronavirus
ina-online.net
Kosova, me shpejtim drejt Vetëvendosjes
ina-online.net
Bulliqi i LVV-së fiton pa balotazh me 51.6 % në Podujevë, Lista Serbe në Mitrovicën e Veriut
ina-online.net
Në Podujevë dhe Mitrovicë të Veriut mbahen zgjedhjet e jashtëzakonshme
ina-online.net
Çfarë vendi do të zërë BE në skenën botërore?
Kryetari i ardhshëm i Podujevës “kursimtar” i madh, 43 mijë euro në bankëTë ngjashme
ina-online.net
“Favira” së shpejti edhe në farmacitë e vendit, Shabani: Të merret vetëm me rekomandim nga mjeku
periskopi.com
Asistentja e Vjosa Osmanit pas humbjes së LDK-së në Llap: "Efekti Vjosë" - Periskopi
abcnews.al
I mposhti Vetëvendosje, Mustafa pranon humbjen në Podujevë: Njëri të fitonte
Kryetari i ardhshëm i Podujevës “kursimtar” i madh, 43 mijë euro në bankë
periskopi.com
Pas fitores së Bulliqit në Llap, Mimoza Kusari 'harron' Alternativën: Flet si anëtare e VV-së - Periskopi
tvklan.al
Përplasjet diplomatike Serbi-Mali i Zi
indeksonline.net
Këshilltarja e Vjosës: Ju mund t’i përjashtoni por sovrani nuk i përjashton kurrë, ata triumfojnë!
epokaere.com
Shefi i BE-së në Kosovë vlerëson pjesëmarrjen dhe mbarëvajtjen e zgjedhjeve në Podujevë e Mitrovicë të Veriut
rtv21.tv
Shpejtim Bulliqi-kryetari i ri i Podujevës
ina-online.net
UT do ti ndaj titullin Doctor Honoris Causa, Ali Ahmetit
gazetablic.com
Pacolli pas fitorës në Podujevë: Shumë shpejtë edhe në Qeveri
rtv21.tv
Kusari-Lila: Pas fitores në Podujevë, ndryshimi i radhës në krejt Kosovën
shqiptarja.com
LVV fiton Podujevën, Lista Serbe nuk e lëshon Mitrovicën e Veriut
abcnews.al
Rinumërimi i votave në Uiskonsin rikonfirmon fitoren e Biden
insajderi.com
Tërmkolli: Isë, Agim, Lutë, Vjosë, ecni në shtëpi
boldnews.al
BE propozon aleancë të re me SHBA pas humbjes së Trump përballë kërcënimit të Kinës
epokaere.com
Melihate Tërmkolli: Isë, Agim, Lutë e Vjosë, ecni në shtëpi
abcnews.al
Fituan Podujevën, simpatizantët e Vetëvendosjes harrojnë koronavirusin, festë në rrugë
lajmifundit.al
Vetëvendosje fiton Podujevën, Kurti: Ishte referendum, festa nuk përfundon sonte
telegrafi.com
Ahmeti uron Bulliqin për fitoren në Podujevë
koha.net
KOHA vazhdon traditën e shpalljes së më të mirëve në sport
gazetaexpress.com
PodujeVVa
kallxo.com
Grumbull i njerëzve pas fitore së Vetëvendosjes, Albin Kurti i kërkon shpërndarjen pasi përfundojnë fjalimet
americaneye.al
Fitorja e Vetëvendosjes në bastionin e LDK, Kurti: Ky ishte një referendum
syri.net
Transformimi i PD-së
newsbomb.al
Akuzat e PD, Bushati përgënjeshtron Zhupën: Asnjë aplikues, jashtë Programit të Rindërtimit
koha.net
Një i ndaluar për 48 orë dhe një person në kërkim për sulmin ndaj arbitrave në Viti
Humbja e LDK-së në Podujevë, Hotit i bëhet thirrje të dorëhiqet
abcnews.al
Denoncim i PD-së për rindërtimin, PS: Qytetari nuk aplikoi në kohë
gazeta-shqip.com
Keni nevojë për një ristart në karrierën tuaj? Merr jetë nisma e Grida Dumës ‘Mos Prit’

Protesta të dhunshme në Itali kundër masave anti-covid, policia përdor gaz lotsjellës

Abcnews 27.10. 17:25

Protesta të dhunshme në Itali kundër masave anti-covid, policia përdor gaz lotsjellës

Italia është përfshirë në protesta për shkak të masave të vendosura për COVID-19. Torino, Milano, Napoli u përshinë në demonstrata kundër kufizime anti-covid, protesta të cilat kaluan në përleshje me policinë. Policia është kundërpërgjigjur me gaz lotsjellës për të shpërndarë protestuesit, të cilët»»»

abcnews.al
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.