sot.com.al
STOP diskutimeve për politikë! Dalin rregullat e ashpra, policët e ‘41 biss’ që ruajnë super kriminelët në vëzhgim të rreptë dhe të ashpër, çfarë u pr
Radhët kilometrike në Kakavijë, reagon PDIU: Kjo është vërtetë një kohë e mallkuar për shqiptarët koha kur…
portalb.mk
FSD: Do të kompenzohen depozitat e 99.4% të ish-klientëve të bankës “Eurostandard”
shqiptarja.com
Protesta paqësore në Bjellorusi në nder të viktimave/ Lukashenko: Do të bisedoj me Putin, nuk kërcënohem vetëm unë
shqiptarja.com
Irani kundër marrëveshjes Izrael- Emiratet e Bashkuara: Është bërë që Trump të fitojë zgjedhjet
Jepet masa për 3 të pandehurit e përfshirë në sulmin e Tushemisht
syri.net
Ushtarë amerikanë në Poloni: marrëveshje me firmën e Pompeos
indeksonline.net
Kelmendi për reagimet rreth rrugës Deçan-Plavë: Serbët, gënjeshtrën e kanë krenari kombëtare
cna.al
SHBA dhe Polonia nënshkruajnë marrëveshje për bashkëpunim ushtarak
abcnews.al
VOA jëhonë krizës në Kakavijë: Situata po rëndohet, shqiptarët në radhë prej dy ditësh
abcnews.al
VIDEO/ Breshëri ndaj hotelit, gjykata jep vendimin për shokët e “Lirit të Rushkës”
ata.gov.al
Tripadvisor: Saranda e dyta në destinacionet turistike të 2020-ës
koha.net
Hillary Clinton paralajmëron se Trumpi s’do të largohet në paqe nëse humb në zgjedhje
abcnews.al
Situata kaotike në Kakavijë, Basha: Njerëz të braktisur nga një qeveri e dështuar
gazetamapo.al
Poezi nga poeti strugan Ibrahim Abedini
boldnews.al
Kakavija/ Zyrtari i qeverisë Rama: Duhen reagime të forta diplomatike dhe politike
abcnews.al
Zvogëlohet radha e gjatë e makinave në Kapshticë, pala greke nisi punën me 4 sportele
telegrafi.com
Kapen 43 emigrantë në rrugën Sveti Nikollë-Kumanovë
aa.com.tr
Zëdhënësi i AK Partisë, Çelik: Nuk lejojmë që në ujërat tona të luhen lojëra politike
kallxo.com
Pamje skandaloze: Nënkryetari i Mitrovicës nga VV në ndejën ku gjuhet me pistoletë
gazetablic.com
VIDEO/ Polici e ndjek qytetarin për shkak që nuk mbante maskë
newsbomb.al
Balla deklaroi se do nisin hetimet ndaj videos së Oriola Pamburit, reagon Vokshi duke renditur faktet: Shqipëria, zonë e kuqe dhe e izoluar nga Evropa
koha.mk
Moti i keq po zbraz xhepat
telegraf.al
E vetmja shpresë e jona është Zoti..O zot ndihmoi Shqipëtarët..!!
abcnews.al
Vuçiç: Të ndalen punimet në zonën e Manastirit të Deçanit, BE të bëjë presion ndaj Prishtinës
shqiptarja.com
Zjarr i qëllimshëm në Kodrën e Hakve në Fushë-Krujë, digjen 5 hektarë ullishte e vreshta rrushi
aa.com.tr
Lukashenko dhe Putin bisedë telefonike për protestat në Bjellorusi
tvklan.al
Makina të mbuluara me çarçafë: Çfarë ndodh në Kakavijë, pse u rëndua situata?
lapsi.al
Shteti në kaos në Kakavijë/Xhaçka i bie gozhdës, Lleshi patkojit
sot.com.al
Ngjarje e veçantë për kulturën dhe traditën shqiptare/ Eposi i Kreshnikëve dhe Vallja e Tropojës konkurrojnë në UNESCO
Kush është vendi më i mirë në botë për të krijuar një familje dhe faktorët që ndikojnë
sot.com.al
Pas kaosit në Kakavijës, shikoni çfarë po ndodh në Vlorë (Foto)
shqiptarja.com
Speciale/ Parada 'retro' zhvendoset në qytetin bregdetar, 48 automjete të ruajtja e mirëmbajtura nga koleksionistët
koha.mk
Lamtumirë, xhaxhi!
abcnews.al
Lukashenko e tërbon, futbollisti: Nuk vij në kombëtare sa të jesh ti president!
boldnews.al
Emrat/ Diplomacia shqiptare “çorap”, emërimet e Gent Cakaj, “qoka” për Rilindjen e Soros
gazetablic.com
“Policia veproi sipas ligjit mbrëmë, kjo është arsyeja”
gazetablic.com
Vuçiq çon selame nga Beogradi: Këtë nuk do e lejojmë të ndodh në Uashington
cna.al
Bisedimet Kosovë-Serbi/ Martin Henze kundër takimit në Shtëpinë e Bardhë
gazetablic.com
Ngjarje e rëndë në Klinë, një person ther me thikë tre persona
gazetablic.com
E dhimbshme: Vdes një person në Kamenicë, u godit nga rrufeja
aa.com.tr
Rouhani i bën thirrje EBA-së: Korrigjoni gabimin
newsbomb.al
Balla: Të hetohet për videon që ka shpërndarë sot ish-deputetja e PD, Oriola Pampuri

Rama: Brenda 19 Dhjetorit ligji special për rindërtimin, duhet ta koordinojë Fondi Shqiptar i Zhvillimit Rama: Deri të hënën të bëhen gati dosjet e pallateve që do të shemben! Brenda Dhjetorit të hiqen inertet

Shqiptarja 06.12.2019. 07:46

Rama: Brenda 19 Dhjetorit ligji special për rindërtimin, duhet ta koordinojë Fondi Shqiptar i Zhvillimit Rama: Deri të hënën të bëhen gati dosjet e pallateve që do të shemben! Brenda Dhjetorit të hiqen inertet

"Klotilda Ferhati, Etilda Gjonaj dhe Edlira nga Kryeministria duhet të kenë sa më shpejt draftin e ligjit të posaçëm për rindërtimin. Është koha e shkurtër, e di, por ju lutem që në 19 dhjetor në seancën e fundit të çojmë ligjin e posaçëm për rindërtim. Nuk mundet që rindërtimi të bëhet me procedur»»»

shqiptarja.com
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.