Selimi: S’jam pengesë e koalicionit me LDK-në, shpejt formalizohet
Ramush Haradinaj rrëfehet për Artur Zhejin: Ndalova grabitjen e 10 miliardë eurove nga Vuçiç-Rama-Thaçi, Kosovën e shpëtova unë, Meta e Berisha
kohajone.com
Kënga e humbur shkodrane për Ali Pashë Tepelenën
Panariti: JO-ja e negociatave një dëshpërim për rininë shqiptare
syri.net
Haradinaj: ‘Rama dhe Thaçi donin t’i falnin Vuçiçit dhe Serbisë, 10 miliard euro të Trepçes’ Komentet
BRUKSEL – Der Leyen: Tirana dhe Shkupi kanë bërë përpjekje kolosale
SHBA – FMN: Shpresojmë të ruhet vullneti i marrëveshjes për Brexit
Kodheli: 25 vende i kanë thënë ‘Po’ Shqipërisë për negociatat, i kemi bërë detyrat që na u caktuan
rtsh.al
Lajmi i Fundit/ Aksident në Berat, zetori bie në kanalin kullues, humb jetën shoferi
rtsh.al
Presidenti i PE apel të fortë për hapjen e negociatave, Presidentja Komisionit Evropian: "Nuk shoh shpresë në horizont"
Haradinaj: Ndalova grabitjen 10 miliard euro! Thaçi, Vuçiç dhe Rama, bashkpuntorë!…
Indira A.Hoxha: Normat dhe rregullat e Bjeshkës
boldnews.al
Rama po i gëzohet “JO” nga BE/ Ja çfarë ka bërë nga dita që Bundestagu paraqiti 9 kushtet
telegrafi.com
Ish-komandanti i FSK-së, Kadri Kastrati ftohet nga Gjykata Speciale
balkanweb.com
“Koha për politikë”, Grida Duma: Shqiptarët të lodhur nga zhurma e politikanëve. Si mund të pasurohen
Kadri Kastrati ftohet nga Gjykata Speciale
lajmi.net
Përkundër mospajtimeve publike, nesër do të takohen grupet punuese të VV-së dhe LDK-së për koalicionin e mundshëm
shqiptarja.com
Dosja Xhisiela/ Gjykata pushon padinë e Ballës ndaj Bashës, oficerit që kërkoi azil dhe gazetarit
shqiptarja.com
Tezga
epokaere.com
TË FLIJOJMË KAUZAT PARTIAKE PËR INTERESA MADHORE SHTETËRORE E KOMBËTARE
REPORTAZH/ Nga Meksika në Kosovë: Ndajmë të gjitha të njëjtën dhimbje
rtsh.al
Sekretarja e Përgjithshme e Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal, Bregu: Integrimi në BE është për qytetarët, jo për politikanët
kohajone.com
Ligji për Korporatën e Investimeve, 19 vota kundër, Fatmir Xhafaj abstenon
boldnews.al
Negociatat/ Pas azilkërkuesve, Franca përmend edhe dy kushte: Gjyqësori dhe Parlamenti duhet…
rtsh.al
Shkodër, operacioni anti-informalitet, bllokohet për herë të dytë punishtja e turshive dhe e salcave
INVESTIGIM/ Lana, kanali në mes të qytetit (FOTO LAJM)
Kuvendi mblidhet në seancë plenare
boldnews.al
BE na tha “Jo”. E duam, s’na do, po me kë të martohemi?
6 vjedhje në një muaj: Policia kap me “presh në duar” bandën e hajdutëve në Durrës
cna.al
“Ofendoi protestuesit”/ Klevis Balliu mesazh ambasadorit të OSBE
periskopi.com
Reagim i Periskopit mbi gjuhën rrugaçe të Xhemajl Rexhës
Çfarë kërkon Ali Ahmeti në politikë, pas dështimit të datës për negociata
boldnews.al
Reforma Zgjedhore, PD përgatit propozimet/ Ndryshime në Kushtetutë, financimin e partive dhe…
Studentë ndërkombëtarë interes për sektorin e ujit në Shqipëri
rtsh.al
Kuvendi ka miratuar në seancën e sotme projektligjin për Korporatën e Investimeve
Tani pa gaz lotsjellës, Albin Kurti: rishikojmë demarkacionin me Malin e Zi
ekonomiaonline.com
ORCA: 16 profesorë të UP-së i kanë të vjedhura punimet shkencore
BRENDËSI/ Si e ndryshoi Turqia dinamikën e luftës në Siri? Fillimisht, të njihemi me shkak-pasojat…

Protesta kundër BDI-së në Tetovë. Vëllai i El Chekës: Ali Ahmeti vret shqiptarë (VIDEO)

Lajmpress 24.06. 16:41

Protesta kundër BDI-së në Tetovë. Vëllai i El Chekës: Ali Ahmeti vret shqiptarë (VIDEO)

Me thirrjet kundër Ali Ahmetit dhe me pankarta të ndryshme në duar ku atë e akuzojnë për “tradhëti”, të hënën në mesditë është zhvilluar në Tetovë protesta e qetë për bisedat e përgjuara të krerëve më të lartë të BDI-së që po publikohen në rrjetet sociale, shkruan gazeta Lajm. Protestestuesit që u »»»

You can read more about this at Osservatorio Italiano