ina-online.net
Naser Ziberi u zgjodh Avokat i Popullit në Maqedoninë e Veriut
indeksonline.net
Pandemia varfëron 300 mijë njerëz në Kosovë, Shqipëri, Mal të Zi dhe Serbi
klankosova.tv
Sherifi: PDK e keqpërdori në mënyrë brutale gatishmërinë e Limajt për bashkëpunim
hashtag.al
“Të shtëna nga Piramida, dritarja e kryeministrit e goditur me blindshpus dhe protestues të vrarë nga plumba rikoshet”- Versioni i Ndrea Prendit për 2
vizionplus.tv
Hyseni: E njeh këtë në foto? Cesa mik i Bashës. Daci: Pazaret nuk bëhen me liderin e opozitës!
insajderi.com
Musliu: Do të doja që lista e VV-së të certifikohej e plotë
alsat.mk
Ishulli që vetëm turistët kinezë mund të vizitojnë
lapsi.al
“Shqipëria si Kalabria e viteve 60”/ Përgjimet e mafiozëve si raportet për pastrimin e parave
ata.gov.al
JAPONI – Spitalet drejt ezaurimit të kapaciteteve pas rritjes së rasteve me COVID-19
cna.al
U përmend në përgjimet e “Ndraghetas”/ Reagon Ilir Kulla: Me 180 milion euro blija gjithë Shqipërinë
kallxo.com
Ujësjellësi: Fushë-Kosova, Drenasi, Obiliqi e disa lagje të Prishtinës deri nesër pa ujë
syri.net
BE nuk do të vendosë sanskione ndaj Rusisë nëse Navalny lirohet
koha.net
Viti i renminbit?
botasot.info
Ferat Shala: Drenasi i mobilizuar për t’i dhënë forcë të re PDK-së
shqiptarja.com
Momentumi i Albin Kurtit
shqiptarja.com
Caka në Report Tv: Largimet nga LSI për qejfmbetje të momentit ose për interesa më madhore! Rama s'do ketë sukses në këto zgjedhje
klankosova.tv
Dardan Sejdiu: Jam zhgënjyer nga Vjosa Osmani pasi kam pritur që të sjellë risi në politikë
oranews.tv
25 Prilli/ Kadilli: Ka parehati brenda opozitës. Ja ku duhet të kandidojë Berisha
portalb.mk
RMV, KSHZ-ja për Zgjedhjet Lokale 2021 planifikoi të shpenzojë mbi 4 milionë euro, paralajmëroi disa ndryshime
vizionplus.tv
Petrit Vasili i padëshiruar në SHBA? Ja e vërteta
vizionplus.tv
Largimet nga LSI/ Vasili ironizon Lefter Kokën dhe Nasip Naçon: Mos u tallni!
epokaere.com
Albin Kurti takohet me fansin që e mban fotografinë e tij në veturë
epokaere.com
Kurtishaj: Hasi i gatshëm për fitoren e madhe të PDK së me 14 shkurt
Del fotoja, ky është i riu që humbi jetën nga COVID-19
rd.al
Kush është gruaja e Ballës dhe historia e ekzekutimit të 104 robërve shqiptarë në Prishtinë
kohajone.com
Këshilltari i Presidentit flet për shtim të reshjeve në mesnatë, Prençi: Qeveria hesht
vizionplus.tv
Ja sa mandate merr PS në qarkun e Korçës
epokaere.com
Në kujtim të 20 vjetorit të njërës nga betejat e luftës së Preshevës
alpenews.al
ALFRED PEZA/ Një opozitë që lutet për përgjime
ata.gov.al
Reshjet e dendura/ Peleshi: Më pak dëme nga përmbytjet falë investimeve të viteve të fundit, monitorim situatës
balkanweb.com
Përgjimet e antimafies italiane/ Rakipllari: Reagimi i SPAK qesharak. Duhet të thotë nëse të dyshuarit të implikuar janë fajtorë ose jo
aa.com.tr
Biden do të miratojë politikën e "durimin strategjik" me Kinën
newsbomb.al
Fatmir Mediu rrëfen negociatat me PD: U takova me Bashën, sipas votave na takojnë 2 kandidatë në Tiranë, këto janë kërkesat për qarqet e tjera
vizionplus.tv
Peleshi zbulon se kur nisin punimet për bazen ushtarake në Kuçovë
koha.net
Historia e veçantë e basketbollistit të ri të Vëllaznimit me Kobe Bryantin
klankosova.tv
Lushaku për reagimin e Osmanit: Nëse flet për integritet zgjedhor, edhe presidenti duhet mbajtur pavarësinë për rolin që ka
koha.net
BE-ja kërcënon të bllokojë eksportin e vaksinave sherri i “AstraZenecas”
alpenews.al
NAFTA FALAS/ Ekonomi: Skema e mirëpërgatitur, rrit fitimet e fermerëve
boldnews.al
Probleme me pasurinë dhe figurën, ja çfarë e rrezikon karrierën e gjyqtares Klodiana Gjyzari
boldnews.al
Përgjimet e anti-mafies/ Spiropali bëhet edhe prokurore: S´ka prova, zero me xhufkë
gazetainfokus.com
Përkrahësi i Vetëvendosjes që shkeli qenin, ishte përballur para pak kohësh me Sami Lushtakun para një marketi në Skenderaj
tvklan.al
Hyn në fuqi Ligji për regjistrimin e popullsisë në RMV
alpenews.al
INVESTIGIMI/ Qoka dhe dekrete, si po merr Meta nga duart e gruas fushatën e LSI
periskopi.com
Gërvalla sulmon LDK'në: Agim Veliu ishte ai që do ta eksplodonte Qeverinë Kurti - Periskopi
ata.gov.al
FRANCË – Macron dhe Biden dakord për luftën kundër COVID-19 dhe klimën
boldnews.al
Gjata: Përgjimet janë bindëse, prokuroria të nis hetimet menjëherë

Milani spektakolar, barazon Totenhami, triumfon Dinamo

Alsat M 04.12.2020. 15:29

Milani spektakolar, barazon Totenhami, triumfon Dinamo

Milani arriti një fitore spektakolare dhe me përmbysje 4-2 ndaj Celtic Glasgow-t në “San Siro”, e cila shërbeu për të siguruar matematikisht kualifikimin për në fazën e 1/16-ave të Europa League-s, teksa në takimin tjetër të Grupit H Sparta e Pragës u mposht 2-1 nga Lille, që vazhdon të mbajë vendi»»»

alsat.mk
Insajderi 03.12.2020. 21:20

Europa Ligë: Milan dhe Villarreal fitojnë, Tottenham barazon

Janë mbyllur ndeshjet e xhiros së pestë në grupet e Ligës së Evropës, ndeshjet që kanë filluar nga ora 18:55, njofton Insajderi. Në grupin H, Milan ka mposhtur me përmbysje Celtic-un, pasi ishte duke humbur 0:2, ndërsa barazuan në pjesën e parë, për të shënuar edhe dy gola tjerë në pjesën e dytë. N»»»

insajderi.com
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.