Dominon futbollin moldav, njihuni me kundërshtarin e Partizanit
aktuale.mk
Në Agjencinë e Zbulimit ka persona që punojnë për qendrat e fuqishme të huaja
periskopi.com
Java speciale: Tërmeti politik që do ta ndryshojë skenën politike
periskopi.com
Fatmir Sejdiun e tradhtojnë fjalët: Zbulon se kush e ka fituar LDK-në
balkanweb.com
Policia Rrugore në Durrës merr masa për sezonin turistik
boldnews.al
Kreu i KLP/ Gent Ibrahimi “nuk guxon” të përmendë dosjet “339” dhe “184”
tetovasot.com
Zaev: Micotakis sigurisht e do vendin e tij dhe fqinjët para 6
Adriatik Llalla, dosja nr. 1 e SPAK
Tregu i shërbimeve postare ra me 4% për vitin e kaluar
rtsh.al
Në Tiranë, turistët që nuk tremben
kosova-sot.info
Vjen paralajmërimi: Kjo është stuhia e Speciales, ja dy të ‘fortit’ që do të ftohen...
rtsh.al
Moratoriumi për gjuetinë pritet të rishikohet
Haga çertifikon Ramush Haradinajn si Prijës të Shtetit Komb të shqiptarëve
periskopi.com
Zeka: As në Tailandë nuk diskriminohen punëtoret sikurse në Kosovë
Kraja e prezanton të burgosurin politik në Kosovë
epokaere.com
Pse ka skepticizëm te shqiptarët emërimi i Borrellit për shef të diplomacisë evropiane?
rtsh.al
Situata politike në Kosovë, Mustafa tërhiqet nga gara për kreun e LDK-së
rtsh.al
Kënd lojërash në Njësinë 9, Veliaj: Investimi i duhur për Tiranën e 50 viteve që vijnë
E presin në Hagë, Haradinaj shfaqet në Teqenë e Rahovecit
Ibrahimi: SPAK nis punën në shtator, ja si do të funksionojë
ina-online.net
Ja pse është egërsuar populli o Abaz Gjuka
boldnews.al
“Gjinjtë i kishin kërcyer përpara”/ Ilda Bejleri thumbon Nanon: E ka zënë gjumi… (FOTO)
rtsh.al
Zgjedhjet e përgjithshme në Ukrainë
insajderi.com
Festim Lato, agjenti i CIA-s që mori pjesë në luftën e Kosovës
Histori, traditë dhe natyrë e mahnitshme, turistët e huaj “mbipopullojnë” Krujën
cna.al
Deputeti, 1.8 milionë eurosh/ Si u pasurua ish këshilltari i Ramës?
kallxo.com
Haradinaj në Rahovec flet për vlerat e UÇK-së, nderon veprën e Shejh Myhedinit
periskopi.com
Agim Veliu porosi Albin Kurtit: Fol veç për partinë tënde
Gabimi që bashkëshortja 10 vite më e re nuk i fali Stresit, si u prish plani i dasmës private në Santorini
Prela flet për dosjet VIP: Për Agron Xhafajn dhe Tahirin vendosën prokurorët
gazetamapo.al
Vëzhgim/ Trauma e rrugëve, nga përplasjet, tek Spitali Ushtarak
Maqedoni e Veriut – Kryeprokurorja speciale, Katica Janeva, e dyshuar për korrupsion
rtsh.al
Policia kufitare shqiptare, pjesë e trajnimit të përbashkët me Malin e Zi dhe Kosovën
rtsh.al
Sekuestrimi i cisternave nga Irani, Hunt i kërkon Iranit të kthejë "Stena Impero"
gazeta-shqip.com
Disa grabitje në jug të vendit, “skifterat” bëjnë kërdinë
Policia kufitare shqiptare, pjesë e trajnimit të përbashkët me Malin e Zi dhe Kosovën në Plavë-Guci
gazetablic.com
Plani i Hashim Thaçit: Të zvarrisë sa më shumë zgjedhjet, dhe i papenguar të vazhdojë bisedimet - GazetaBlic
Ksamili aty ku ndihesh si në parajsë
cna.al
Gjyqtari oligark i Apelit/ Miliarda lekë apartamente, luksi i shfrenuar i Artur Gaxhajt

Djathë, çokollata, llokume jashtë standardit

TV Klan 16.06. 19:05

Djathë, çokollata, llokume jashtë standardit

Kujdesi i konsumatorëve duhet të jetë në maksimum në këto ditë të nxehta pasi në qarkullim vazhdon të ketë produkte jashtë standardit. Disa prej tyre janë djathë, llokum me arra, amareta, kroasan, kek, çajra, çokollata, pije energjike etj. Autoriteti Kombëtar i Ushqimit bën të ditur se gjatë kontro»»»

tvklan.al
Bota Sot 15.06. 21:05

Djathë, çokollata, llokume jashtë standardit

Kujdesi i konsumatorëve duhet të jetë në maksimum në këto ditë të nxehta pasi në qarkullim vazhdon të ketë produkte jashtë standardit. Disa prej tyre janë djathë, llokum me arra, amareta, kroasan, kek, çajra, çokollata, pije energjike etj. Autoriteti Kombëtar i Ushqimit bën të ditur se gjatë kontro»»»

botasot.info
You can read more about this at Osservatorio Italiano
Text

280 characters remaining