Artan Hoxha zbardh atentatin me dy viktima në Kurbin: Autorët të veshur si Forca Speciale
Vota e emigrantëve në 2021, Gjiknuri për TemA: Ja si do të zgjidhet
shqiptarja.com
Përsëri në jug
tvklan.al
Meta shpërndan raportin: Lufta kundër kanabisit, kusht për integrimin europian
zeriamerikes.com
7 të vdekur, 89 raste me COVID-19 në 24 orët e fundit në Maqedoninë e Veriut
zeriamerikes.com
Analistët për sfidat e qeverisë në ardhje të Kosovës
alsat-m.tv
Korona ashpërson marrëdhëniet Kinë-SHBA
shqiptarja.com
Raporti i BB-së, Ahmetaj: Fotografim i dëmeve momentale! Pagën e luftës e kanë marrë 64 mijë e 919 punonjës
lajmifundit.al
Qytetarët: “Nuk arrijmë të paguajmë qiranë”/ Basha: Lekët e taksave tuaja do vijnë tek ju, nuk do shkojnë tek oligarkët
sot.com.al
Zbardhen detajet e reja nga vrasja e dyfishtë në Laç, atentatorët e veshur si policë mbajtën peng familjen e biznesmentit Paulin Marku
shqiptarja.com
Kosovë-Presidenti Thaçi: Rruga e hapur për formimin e qeverisë! LDK: Të mërkurën në orën 11:00
parlament.al
Guvernatori i Bankës së Shqipërisë raportoi në Kuvend për veprimtarinë e Bankës së Shqipërisë përgjatë vitit 2019
gazetaexpress.com
Përfundon takimi i ambasadorëve të huaj me Lulzim Bashën në selinë e PD-së, nuk komentojnë mbledhjen
zeriamerikes.com
LDK-ja kërkon që të mërkurën të votohet për qeverinë e re të Kosovës
kallxo.com
Thaçi: Tani është koha që Avdullah Hoti të marrë përgjegjësinë
koha.mk
Fundi i globalizimit?
ata.gov.al
Braçe: 100 vite nga rishpallja e pavarësisë së Shqipërisë në Lushnjë
rtsh.al
Reforma Zgjedhore, ambasadorët e SHBA-së, BE-së dhe Britanisë së Madhe, takojnë kreun e PD, Lulzim Basha
lajmi.net
Thaçi, qeverisë së re: Urgjentisht të largohen pengesat që u vendosën ndaj SHBA-së
Opozita saudite: një atentat i mundshëm ndaj Katarit e të tjera, ja pse duam rrëzimin e Mohamed bin Salman
periskopi.com
Qeveria Kurti: 8 njerëzit që u shquan më së shumti në mbrojtje të pushtetit të VV-së 
aa.com.tr
Katari: Jemi përballur me shkeljen e mijëra të drejtave të njeriut nga vendet e Gjirit
newsbomb.al
‘Ekonomia u godit nga tërmeti dhe pandemia’, Ahmetaj flet për vlerësimin e Bankës Botërore: Nuk do kthehemi në 2012, ku qeveria na zhyti në krizë
portalb.mk
Tetovë, me anulimin e zgjedhjeve të prillit, u anuluan edhe punimet për bulevardin industrial (FOTO)
kosova.info
Izraeli dhe palestinezët: Arkitektët e shkatërrimit të tyre
ata.gov.al
Nis operacioni i pastrimit të inerteve në sheshet e rindërtimit në Shijak/ Rama: Këtë javë çelet fondi i dëmshpërblimit prej 70 milionë dollarë për qy
lajmi.net
Ende nuk dihet nëse AKR-ja do të jetë pjesë e qeverisë
ekonomiaonline.com
S’votohet raporti i AKP-së, Tolaj thotë se sfidë mbetet numri i madh i lëndëve gjyqësore
newsbomb.al
Ambasadori Bucci takim të gjatë me Ramën: Në fokus çështjet kryesore me interes për Shqipërinë dhe Italinë
ina-online.net
PDSH-ja kërkon zgjedhje 22 ditë pas përfundimit të gjendjes së jashtëzakonshme
Doktorët në Itali: Virusi klinikisht nuk ekziston më, e ka humbur rrezikshmërinë. ‘Vala e dytë’ është një frikë e panevojshme
shqiptarja.com
Gjykata e Korçës lë në burg 4 personat që do trafikonin 195 kg drogë me kamion me destinacion Turqinë
koha.net
Dy klubet shqiptare në Maqedoni të Veriut refuzojnë testimet për COVID-19 te spitali privat
almakos.com
Vendet fqinje hapën vendkalimet kufitare
kallxo.com
Dilemat për hapjen e çerdheve
ina-online.net
Kryeministri i ri, i ‘zhytur’ në borxhe
aktuale.mk
Osmani për shfrytëzim dorëzoi 20 respiratorë – donacion i Mbretërisë së Norvegjisë
shqiptarja.com
Ndërron jetë i riu që u aksidentua para dy javësh në Himarë
syri.net
Dështimi i Reformës, Vasili demaskon Gjiknurin: Ja propozimet tona, para 83 ditësh!
ata.gov.al
21 vite nga eksodi i kosovarëve, Kuçana: Mirënjohje dhe respekt për të gjithë banorët që i pritën
kosovalive360.com
IAP kërkon angazhim për mbrojtjen e të drejtave të fëmijëve
ata.gov.al
“Anti KÇK” lufton pushtetin ekonomik të krimit, Kuko: Nuk ka mbivendosje kompetencash, SPAK garanci për suksesin
koha.mk
Pandemia stimulon uzurpimin e tokës dhe ndërtimet pa leje
koha.mk
Zgjedhjet e para të lira në Mexhlisin e Ulemave të Shkupit. ORGANIZIMI I BASHKËSISË FETARE ISLAME 1930-1941 (2)

Reagimet/ Balla falënderon Merkel. Tabaku: Shpresoj që edhe Rama si Zaev, të reflektojë e të japë dorëheqjen

NOA 18.10.2019. 16:28

Reagimet/ Balla falënderon Merkel. Tabaku: Shpresoj që edhe Rama si Zaev, të reflektojë e të japë dorëheqjen

Mbi vendimin për mos-çeljen e negociatave të Shqipërisë me BE-në kanë reaguar duke paraqitur argumente të ndryshme ish-deputetja Jorida Tabaku, si dhe kreu i grupit parlamentar socialist, Taulant Balla. Deputet i Partisë Socialiste, Taulant Balla, në prezantimin e projektit të Qeverisë Gjermane shp»»»

noa.al
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.