ata.gov.al
Transformimi i Sharrës/ Klosi: Jo vetëm ligje të mira, por investime reale për një Shqipëri të pastër
gazeta-shqip.com
Fotot/ “Me dorë në zemër”, si përshëndeten Meta dhe Thaçi
boldnews.al
I bënë atentat me kallashnikov në 2019, korçari kapet me armë me vete (EMRI)
rtv21.tv
“A po ndodhë “Pranvera arabe” në Amerikë dhe Australi?”
rtsh.al
15 raste të reja me COVID-19, 910 të shëruar
Ndihmat turke me materiale mjekësore mbërritën në Nigeri
kohajone.com
Rastet e reja në Kamëz, u infektuan në një ceremoni mortore. Ja sa pacientë aktivë kemi sipas zonave
ata.gov.al
Baçi: Kompania shtetërore e naftës Albpetrol, fsheh të dhënat për humbjet
javanews.al
Duke e nisur nga vetja jonë -
Kallaba: Zgjedhjet parlamentare dhe shqiptarët në Malin e Zi, shans historik për bashkimin e partive shqiptare
Si e paralajmëroi Berisha në 2016 lidhjen mes Veliajt dhe të ndaluarit si anëtar i Ndraghetas
parlament.al
Komisioni për Politikën e Jashtme miratoi tre projektligje
aa.com.tr
Ushtria libiane çliroi qytetin strategjik Tarhuna
ina-online.net
Kon: Serbia gati heq të gjitha masat, do të mbetet vetëm distanca fizike
shqiptarja.com
Dita e Mjedisit/ Rama sjell shembullin e transformimit të Sharrës, Meta: Të mos lejojmë që betoni të zhdukë kurorat e gjelbërta
gazetamapo.al
Paolo Foresti letër Venecias: Shembja e Teatrit në 04:30, krim nga njerëz pa skrupuj
kallxo.com
Shiu e breshri në Prizren, dëmet bujqësore mbi 1 milion euro
gazetainfokus.com
Blerim Kuçi sot pranon detyrën e Ministrit të Ekonomisë
Djegija e shkollës në Dacaj krim kundër shqiptarëve
ata.gov.al
“Skënderbeu” dënohet me gjobë 50 000 lekë për sjellje të gabuar të tifozëve
shqiptarja.com
Vaksina Covid, Gavi mbledh 8.8 miliardë dollarë. + 20% në krahasim me objektivin fillestar...Italia dhuron 287 milionë euro
Qyteti mbërthet nga Covidi pas festimeve të Bajramit, virusi në familjet rome nga Kosova
Nagavci: Thaçi, LDK dhe të tjerë janë munduar që ta shpallin si organizatë kriminale Vetëvendosjen
Mësimet nga COVID: një marrëveshje për të ndihmuar vendet në raste urgjente
Jetesa në një qytet të gjelbër – 5 qytetet më eko-miqësore në Europë për të punuar
Zgjedhjet, si po negociohet larg kamerave nga llogoret e partive. Detaje nga takimet e kreut të PD me ambasadorin e Gjermanisë dhe aleatët
portalb.mk
Protestat për vdekjen e George Floyd ekspozuan marrëdhëniet e vështira racore në të gjithë botën
Lista të hapura, lista të mbyllura? …Shihni Bosnjën
ata.gov.al
Tërmeti i 26 nëntorit preku 714 biznese/ Shalsi: Masa lehtësuese për t’i ndihmuar në rimëkëmbjen e tyre
“Ishte piktor, foli pa leje”. Historia e të përjashtuarit të parë nga partia pas ’90. Ndodhi… pak orë pas themelimit të PD. Debati me Berishën: Ti je
Ende nuk dihet kur Kosova do të përballet me Arbitrazhin, AKP pa kompani që do të mbrojTë ngjashme
ata.gov.al
Dita Botërore e Mjedisit/ AKZM: Shqipëria projekte për të mbështetur ekonominë blu
portalb.mk
Google: hakerët kinezë dhe iranianë sulmuan fushatat elektorale Biden dhe Trump
koha.net
Kapiteni i Besës ka 17 stinorë me këtë skuadër
evropaelire.org
Protestat zhvendosen në ngjarje përkujtimore për Floydin
shqiptarja.com
FNSH operacion në Elbasan, sekuestrohen tre armë zjarri! Kapet edhe një i ri me pistoletë në Kurbin
gazetamapo.al
Zgjedhjet/ Kush do ruajë votat? Çështja që mban larg marrëveshjen
cna.al
Trazirat në mbarë SHBA-në, si kosto e liberalizmit të demokratëve
aa.com.tr
Turqi, tre ish-deputetë të opozitës dënohen me burg
boldnews.al
A do të konkurrojë si parti në zgjedhjet e ardhshme në Shqipëri? Boiken Abazi zbulon misionin e VV-së
sot.com.al
Detaje të reja nga vrasja e dy vëllezërve në Krujë/ Si nisi sherri që përfundoi në tragjedi, viktimat dhe autori ishin komshi, njëri prej tyre ishte p
sot.com.al
Vetingu në polici rrezikon dështimin? Kërkohen sërish ndryshime ligjore për të shtyrë afatet e verifikimit, ja detajet
sot.com.al
Pas 2 muajsh, vetingu rikthehet me shkarkime në radhët e drejtësisë, pasuria fundos kryetaren e Gjykatës së Kavajës
sot.com.al
Petrit Aliaj përballet sot me KPK, zbardhet skeda e pasurisë, ja deklarimet e tij në ILDKPI dhe si kanë ndryshuar të ardhurat
koha.net
Pentagoni distancohet prej Trumpit
koha.net
Rent a Qeveri

Programi për rindërtim nuk do të cenojë parametrat kryesorë të buxhetit

ATA 03.12.2019. 09:38

Programi për rindërtim nuk do të cenojë parametrat kryesorë të buxhetit

Kryeministri Edi Rama deklaroi sot në mbledhjen e jashtëzakonshme të qeverisë se programi për rindërtim nuk do të cenojë parametrat kryesorë të buxhetit. “Këtu sfida nuk është e nuk mund të kthehet në një sfidë që të rindërtojmë banesat që u detyrohemi këtyre njerëzve të goditur nga fatkeqësia e të»»»

lexo.com.al
Periskopi 03.12.2019. 07:26

Rama i gëzohet lindjes së dy bebeve pas tërmetit: Xhamadani vija-vija është Kosova është Shqipëria

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama i është gëzuar lindjes së dy bebeve pas tërmetit. Ai iu dëshiroj jetë të gjatë dhe të lumtur e me prindër dy bebeve. Njëra nga bebet ka lindur në Prizren, kurse tjetra në një çadër të Durrësit. Postimi i Edi Ramës: KA NJE KOHË PËR TË VDEKUR DHE KA NJË KOHË PËR TË»»»

periskopi.com
Bota Sot 03.12.2019. 00:47

Rama i gëzohet lindjes së dy bebeve pas tërmetit: Xhamadani vija-vija është Kosova është Shqipëria

ryeministri i Shqipërisë, Edi Rama i është gëzuar lindjes së dy bebeve pas tërmetit. Ai iu dëshiroj jetë të gjatë dhe të lumtur e me prindër dy bebeve. Njëra nga bebet ka lindur në Prizren, kurse tjetra në një çadër të Durrësit. Postimi i Edi Ramës: KA NJE KOHË PËR TË VDEKUR DHE KA NJË KOHË PËR TË »»»

botasot.info
Indeks 02.12.2019. 23:56

Rama i gëzohet lindjes së dy bebeve pas tërmetit: Xhamadani vija-vija është Kosova është Shqipëria

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama i është gëzuar lindjes së dy bebeve pas tërmetit. Ai iu dëshiroj jetë të gjatë dhe të lumtur e me prindër dy bebeve, shkruan Indeksonline. Njëra nga bebet ka lindur në Prizren, kurse tjetra në një çadër të Durrësit. Postimi i Edi Ramës: KA NJE KOHË PËR TË VDEKUR »»»

indeksonline.net
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.