tvklan.al
Athina përfshihet nga protesta të dhunshme
tvklan.al
Zaev: Shqiptarët nuk vlejnë as pesë para
boldnews.al
Denoncimi/ Berisha: Besos i ka skaduar licenca, kazinoja vijon punën
tvklan.al
“Ti Kryeministër, unë President”, Rama i përgjigjet Bashës
tvklan.al
Banorët e pallatit të dëmtuar protestë para Prokurorisë
ata.gov.al
Gjylameti: Diskutimi mbi listat e hapura nuk prek marrëveshjen e 5 qershorit, vjen si përgjigje ndaj kërkesës në masë që populli ka
koha.net
Drita zgjedh heshtjen para derbit me Prishtinën
cna.al
Topollaj: Një sqarim për “ndalimin e koalicioneve parazgjedhore” në rast se hapen listat
balkanweb.com
Hendeku gjinor i korrupsionit, vettingu shkarkon më shumë burra se gra. Historia e gjyqtares që iku me lot deri në stacionin e autobusit
ata.gov.al
Presidenti Meta dekreton 3 ligje
koha.net
Samiti virtual u shërben Kosovës e Serbisë të paraqesin pozicionet e moçme
koha.net
De Biasi merr drejtimin e Azerbajxhanit
telegrafi.com
Nis rrënimi i ndërtimeve pa leje të këshilltarit të BDI-së në Ohër
lajmi.net
Pesë objektivat e Hotit deri te ‘vargjet’ e Vuçiqit/ Çka ndodhi sot në Samitin virtual të Parisit?
cna.al
“Qendrojini besës suaj!”/ Përmeti mesazh opozitës jashtë parlamentare: Zhdukuni të gjithë…
telegrafi.com
Votohet nisma e PDK-së për formimin e Komisionit Hetimor Parlamentar për procesin e privatizimit
kohajone.com
Ç’a të bën frika e burgut, ta dorëzosh PS-në te PD-ja!
top-channel.tv
Top Talk: E shkuara e Martin Camajt dhe Ernest Koliqit “përplas” fort Auron Taren me Frrok Çupin
kallxo.com
Kusari: Hoti nuk arriti të bindë partnerin e koalicionit për ndërim të viktimave të Srebrenicës
shqiptarja.com
Ekskluzive/Dosja 'Babale', mbyllet hetimi për prokurorin Hajdarmataj dhe dy oficerët e SHISH-it
shqiptarja.com
Xhaçka dhe ambasadorja e SHBA-së vizitë në Bazën Detare të Pashalimanit: Mundësi transformimi të një projekti model të NATO-s!
tvklan.al
Meta dekreton me shpallje tre ligje
insajderi.com
Ymeri çuditet me ata që iu gëzuan lajmit për infektimin e Isa Mustafës me COVID-19
exit.al
Gjermania i dhuron Kosovës teste për Covid-19
periskopi.com
Punonjësi i zyrës për informim të Angela Merkel, dyshohet se kishte spiunuar për Egjiptin
indeksonline.net
Vuçiqi përsërit vjershën e tij në Video-samitin e Parisit
vizionplus.tv
“S’ka hallin e listave, por të heqjes së koalicioneve”/ Basha: Rama prishi marrëveshjen
newsbomb.al
“Basha kryeministër, Rama president”, mblidhet të hënën komisioni për shkarkimin e Metës
Ymeri: Larg normales t’i gëzohesh infektimit të Isa Mustafës
boldnews.al
Boni sevap për Knut Fleckenstein jua boft Zoti mar…!
gazetaexpress.com
Marrëveshja finale me Serbinë pa Hashim Thaçin. A mjafton vetëm Avdullah Hoti?
kallxo.com
Kuvendi i Kosovës me një minutë heshtje për viktimat e Srebrenicës, Lista Serbe del nga salla - VIDEO
portalb.mk
Përfundoi video takimi i Parisit Kosovë – Serbi
shqiptarja.com
Arrestohet 58-vjeçari në Fier, i ofroi rryshfet policit që të përshpejtonte marrjen e pasaportës
Ndalimi i koalicioneve për të përmbushur një marrëzi që s’njeh më kufij
Përfundon “Albanian Effort 19”, Xhaçka: Stërvitje të tilla ndërtojnë fuqinë e Aleancës
Zëvendësministri Koçi merr pjesë në Ministerialin e Mbrojtjes, që u zhvillua në 26 - 27 qershor, Bruksel
kallxo.com
Emrat e deputetëve që do e hetojnë procesin e privatizimit
kohajone.com
“Milot-Fier”, Malaj: Ky aks mund të financohej me donacione të BE-së, si pjesë e Korridorit Adriatiko-Jonian
shqiptarja.com
Mbytet një 34-vjeçar kosovar në plazhin e Shëngjinit, vëllai pa gjithë ngjarjen nga bregu, shoku i tij s'mundi ta shpëtonte

Zhvillohet mbledhja e përbashkët konsultative me përfaqësuesit e medias për Planin Strategjik të Kuvendit të Shqipërisë

Republika e Shqiperise Kuvendi 05.06. 14:57

Zhvillohet mbledhja e përbashkët konsultative me përfaqësuesit e medias për Planin Strategjik të Kuvendit të Shqipërisë

5 qershor 2020 Në vijim të punës për hartimin e të parit Plan Strategjik, Kuvendi i Shqipërisë në bashkëpunim me OSBE-në dhe NDI-në, në kuadër të projektit “Për mbështetjen e Parlamentit dhe Edukimin Qytetar” (PACEP), që mbështetet nga qeveria zvicerane nëpërmjet ambasadës së saj, zhvilloi sot virt»»»

parlament.al
ATA- Albanian Telegraphic Agency 23.06. 10:25

Plani Strategjik i Kuvendit/ Zhvillohet mbledhja e përbashkët konsultative me përfaqësuesit e medias

TIRANË, 5 qershor /ATSH/ Në vijim të punës për hartimin e të parit Plan Strategjik, Kuvendi i Shqipërisë në bashkëpunim me OSBE-në dhe NDI-në, në kuadër të projektit “Për mbështetjen e Parlamentit dhe Edukimin Qytetar” (PACEP), që mbështetet nga qeveria zvicerane nëpërmjet ambasadës së saj, zhvillo»»»

ata.gov.al
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.