telegrafi.com
Investimi milionësh në Ferizaj, Aliu thotë se Pallati i Kulturës është në fazën përfundimtare të dëgjimit publik
lajmi.net
Gjermania në krye të Komisionit Evropian, lajm i mirë për Kosovën
gazetaexpress.com
Partitë e koalicionit në Itali paralajmërojnë kolapsin e qeverisëTe fundit
zeriamerikes.com
Tiranë, parlamenti miraton dy koncesione të shtrenjta rrugore
Durrës, Sako: Super start sipërmarrjet në zonën e plazhit këtë fillim sezoni
Rama te Erdogan, eksperti diplomatik i PD-së: Shqipëria drejt despotizmit lindor, drejt otomanizmit(!)
botasot.info
Propozimi i Ziadin Selës: Vendasit e kanë humbur kredibilitetin
newsbomb.al
Kuvendi miratoi koncesionin për Milot-Balldren, reagon Pjerin Ndreu: Përtej baltës së PD, për Lezhën fillon një histori e re
newsbomb.al
Vendimet e forta të PD, Ristani: Menduam se do tërhiqnin vëmendjen e ndërkombëtarëve, jemi përballë një pasoje të madhe...
gazetaexpress.com
Veseli vazhdon ta thumbojë Haradinajn me fjalë të mira për AmerikënTe fundit
infoglobi.com
Gjenerali amerikan i NATO-së – sot në Kosovë
gazetablic.com
Deputeti i VV-së reagon për lirimin e personit për dhunimin e të miturit, e krahason rastin me vitin 1997 - GazetaBlic
alpenews.al
ALFRED PEZA/ Çfarë fsheh MIRAZHI i opozitës për 30 Qershorin!
klankosova.tv
Muhaxhiri: Aktualisht, politika e Kosovës nuk ka fuqi për vendimmarrje të rëndësishme institucionale
balkanweb.com
Ndahet nga jeta shkrimtari italian Luciano De Crescenzo
alpenews.al
SHËNIM/ Opozita po lufton 30 qershorin e amerikanëve,me armët e... amerikanëve
MESAZHI/ Kriza, Xhafaj rihyn në lojë: ja amerikani i Reformës në Drejtësi dhe kush e pason atë
Gjykatat konfirmojnë 5 kryebashkiakë të tjerë
vizionplus.tv
Pompeo, vizitë në Amerikën Latine
portalb.mk
Еkspertët: Me lendët e PSP-së në procedurë janë të mundshme vonesa dhe vjetërsime
newsbomb.al
Edhe Duka i gatshëm për zgjedhje të PARAKOHSHME: Po bëhemi gati me një alternativë konkrete
newsbomb.al
Partia Demokratike kallëzon penalisht komisionerët e Roskovecit: Mbushën kutitë e votimit me porosi të Majlinda Bufit
portalb.mk
Ramush Haradinaj jep një datë të re për liberalizimin e vizave
rtsh.al
"Parku Rinia", Veliaj: Nisim një transformim unik!
rtsh.al
Kufizohen koncesionet pas kritikave të FMN-së, jo më PPP për rrugët
telegrafi.com
Ahmeti: Të gjithë si ujqër janë organizuar kundër BDI-së

Veliaj: Vëzhguesit e Këshillit të Europës do të jenë të dielën në Tiranë

ATA- Albanian Telegraphic Agency 26.06. 23:16

Veliaj: Vëzhguesit e Këshillit të Europës do të jenë të dielën në Tiranë

TIRANË, 26 qershor /ATSH/ – Në një intervistë televizive kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj sqaroi keqinformimin që Partia Demokratike bëri sot lidhur me vëzhguesit e KiE, duke theksuar se ditën e dielë në Tiranë do të vijnë vëzhgues nga mbi 40 agjenci dhe organizata ndërkombëtare, përfshi edhe »»»

Koha Jone 26.06. 20:59

Veliaj: Vëzhguesit e Këshillit të Europës do te jenë të dielën në Tiranë

Në një intervistë për Top Channel, kryebashkiaku i Tiranes, Erion Veliaj sqaroi keqinformimin qe Partia Demokratike beri sot lidhur me vezhguesit e KiE, duke theksuar se ditën e dielë në Tiranë do te vijne vëzhgues nga mbi 40 agjenci dhe organizata ndërkombëtare, përfshi edhe Këshillin e Europës. V»»»

kohajone.com
You can read more about this at Osservatorio Italiano