shqiptarja.com
Shahini: Do e bëjmë 8 notën mesatare për mësuesi, nuk do ketë më arsimtarë nga Kristali e Vitrinat si në kohën e PDKuvendi i Shqipërisë zhvillon sot s
koha.net
DW: Racizmi, urrejtja dhe pasojat politike
gazeta-shqip.com
Kuvendi nis me debat mes socialistëve, Ruçi sfidon Beqajn: Nise nga unë…
kallxo.com
27 organizata dhe 6 anëtarë të shoqërisë civile i dalin në mbështetje KShC-së
shqiptarja.com
Ministri i jashtëm grek në Washington për shpimet në det nga ana e Turqisë
rtsh.al
Xhaferri komenton akuzat për korrupsion në Maqedoninë e Veriut
mia.mk
Nëse Londra do të mbetet qendër financiare edhe pas Bregzitit?
exit.al
KPK shkarkon gjyqtarin Mustafaj e prokurorin Ylli, konfirmon kandidaten për SPAK
Nuk kalon vetingun, shkarkohet drejtuesi i Prokurorisë Vlorë, Ardian Ylli
syri.net
Uzina e Besnikut të kreut të meduzës, nuk u paguan rrogat punëtorëve! Komentet
Turqia reagon ndaj deklaratës së udhëheqjes amerikane për programin F-35
noa.al
Deputetët bëhen gati për pushime/ Sot seanca e fundit e Kuvendit, PS i duhen votat e opozitës së re
rtsh.al
Kalon vettingu kandidatja e SPAK-ut
Simboli i kurajos, shqiptarja që tashmë lufton për jetën e saj
kallxo.com
Deputeti ia propozon Qeverisë 10 investime në Dukagjin në vend të autostradës
Luçiano Boçi: Nuk futemi në zgjedhje me Ramën kryeministër….
aa.com.tr
"Largimi i Turqisë nga programi F-35 do të dëmtojë marrëdhëniet"
rtsh.al
Reeker: Situata në Shqipëri të zgjidhet brenda kornizave kushtetuese
shekulli.com.al
Rrëzohet 30 qershori/ Gjykatat nuk japin mandatet në Durrës e Vorë
rtsh.al
Stoltenberg: Duhet të përgatitemi për një botë me më shumë raketa ruse!
Çifti italian me 2 fëmijët humbin rrugën natën në Mallakastër, ndihmohen nga banorët
boldnews.al
Probleme me pasurinë/ Vetting, shkarkohet nga detyra kryeprokurori …
koha.mk
Malësori, dikur e kishin quajtur Zvonko, përmes “Besës” iu kthye rrënjës
ina-online.net
Këto janë tri çështjet që Hashim Thaçi kurrë nuk do të donte të zbuloheshin për të
rtsh.al
Itali-FBI, aksioni i përbashkët kundër mafias
Titujt ekonomikë të shtypit të shkruar 18 korrik 2019
cna.al
Probleme me pasurinë/ KPK shkarkon kunatin e “baba Takut me çantë të zezë”
shekulli.com.al
OSBE e shqetësuar për krizën politike, ofrojmë platformë për dialog
Aktori i njohur: Pasi fitova çmimin Oscar nëna më tha, shko hidh mbeturinat tani
AXHENDA NDËRKOMBËTARE 18/07/2019
monitor.al
Turistët preferojnë “Marubin”
shqiptarja.com
‘Kthejin nga kanë ardhur’, Trump ekzalton mbështetësit dhe akuzon ligjvënësit si ‘antisemitë’
starplus-tv.com
RAMA: NUK E NJOH 13 TETORIN, GATI PËR DIALOG ME OPOZITËN, POR JO PËR ZGJEDHJE TË PARAKOHSHME
cna.al
Kaloi në “sitë” nga KPK/ Zbardhet vendimi për Elida Kaçkinin
mia.mk
Riker: Serbia dhe Kosova të vazhdojnë me dialogun, SHBA-ja e gatshme që të përfshihet
Kryeshefi i Telekomit i bindur se përmbaruesi do të vendos në favor të tyre - Arbresh.info
boldnews.al
Ironia e ish-ministrit/ Pas Metës e Malajt, Rama të shkarkojë Trump-in…
gazetamapo.al
KLSH e paditi për shpërdorim detyre,Ndreca merr postin e rëndësishëm
gazeta-shqip.com
Bomba e avokatit: Meta mund të shkojë në burg, ja pse është më në hall se Berisha dhe Basha
17 familje për 10 muaj kanë jetuar pa energji elektrike
sot.com.al
Skandali, ja pikëpyetjet mbi koncesionin e pompave të naftës, i njëjti person i përfshirë në aferën me targat e makinave dhe shkollat
sot.com.al
Spartak Ngjela: Reforma në drejtësi nuk ndalet, Meta, Basha dhe Berisha e dinë që këtë proces e drejtojnë amerikanët
sot.com.al
Rama rrëzon presidentin, PS nuk ka zgjedhje në 13 tetor, dialog me Bashën vetëm për reformën zgjedhore
sot.com.al
Gjykatat rrëzojnë kandidatët e PS, Durrësi dhe Vora mbeten pa kryebashkiakë, nuk pranohen zgjedhjet e 30 qershorit
sot.com.al
Basha përshëndet vendimin e Gjykatës së Durrësit, Patozi thumbon kryedemokratin dhe i kërkon të njohë të gjitha vendimet e drejtësisë
kosova-sot.info
Qëndrimi francez, kërkohet largimi dhe llogari nga Thaçi për tradhti kombëtare
sot.com.al
Haradinaj: Qëndrimet e ndara në politikën e Kosovës po fuqizojnë Serbinë
sot.com.al
Plagosën katër persona në Laprakë, prangosen pas 2 vitesh dy vëllezërit Seferi, të shtëna armësh gjatë arrestimit
sot.com.al
Plas skandali, prokuroria humb provat për Saimir Tahirin, zhduken dëshmitë e grupit të Habilajve

“Mos e rruaj k…”/“Të qeverisur nga një tufë p***sësh”

Koha Jone 20.06. 11:25

“Mos e rruaj k…”/“Të qeverisur nga një tufë p***sësh”

Nga Basir Çollaku Mos e rruaj k.. Mos e çaj k.. Mos të të haj k.. Ata janë k.. Ku pyesim ne pë rata k.. Nuk na plas k. Kryeministër, ministra, deputetë, të cilët nuk mbajnë vetëm duart në xhepat e pantallonave afër gishtit të 11, por flasin me të në dorë apo tjetër diku shëtitës nëpër trup. Kanë fj»»»

kohajone.com
Standard 20.06. 10:29

Basir Çollaku: Të qeverisur nga një tufë…..!!!! Mos e rruaj k.. Mos e çaj k.. Mos të të haj k..

Nga Basir Çollaku Të qeverisur nga një tufë penisësh Mos e rruaj k.. Mos e çaj k.. Mos të të haj k.. Ata janë k.. Ku pyesim ne pë rata k.. Nuk na plas k. Kryeministër, ministra, deputetë, të cilët nuk mbajnë vetëm duart në xhepat e pantallonave afër gishtit të 11, por flasin me të në dorë apo tjetë»»»

Syri 20.06. 10:25

VIDEO përgjimet e Bild/ ‘Do rritesh në detyrë’, Qefalia: Po flisja me një shok ushtarak‘Mos e rruaj k…/ Basir Çollaku: Të qeverisur nga një tufë pen...sh Komentet

Nga Basir Çollaku Të qeverisur nga një tufë penisësh Mos e rruaj k.. Mos e çaj k.. Mos të të haj k.. Ata janë k.. Ku pyesim ne pë rata k.. Nuk na plas k. Kryeministër, ministra, deputetë, të cilët nuk mbajnë vetëm duart në xhepat e pantallonave afër gishtit të 11, por flasin me të në dorë apo tjetë»»»

syri.net
Bold News 19.06. 23:29

Qeverisemi nga një tufë penisësh …

Nga Basir Çollaku Të qeverisur nga një tufë penisësh Mos e rruaj k.. Mos e çaj k.. Mos të të haj k.. Ata janë k.. Ku pyesim ne pw rata k.. Nuk na plas k.. Kryeministër, ministra, deputetë, të cilët nuk mbajnë vetëm duart në xhepat e pantallonave afër gishtit të 11, por flasin me të në dorë apo tjet»»»

boldnews.al
You can read more about this at Osservatorio Italiano