insajderi.com
A mund të mbijetojë kryeministri i Armenisë nga protestat dhe një përpjekje për ‘grusht shteti’?
rtv21.tv
Merkel thotë se s’do të marrë vaksinën “AstraZeneca”
kallxo.com
Drejtoresha e Shëndetësisë në Ferizaj, mban dy pozita në kundërshtim me ligjin
kosova.info
Për tekstet fyese mësimore në Maqedoninë e Veriut, fajet janë tonat
tvklan.al
Programi Covax, Manastirliu: Brenda 10 marsit vijnë dozat e para
tetovasot.com
Filipçe: Rritja e rasteve si pasojë e variantit britanik
kallxo.com
Dënohen me gjobë, nëntë të akuzuarit për organizim të skemave piramidale dhe bixhozit të paligjshëm
syri.net
‘Krimea i përket Ukrainës’/ SHBA dhe BE rikonfirmojnë pozicionet
tvklan.al
A mund të merren vesh Kurti e Vuçiçi
portalb.mk
RMV, trafiku ajror me tre herë më pak udhëtarë edhe në janar, rikuperim i lehtë pritet nga prilli (Infografik)
shqiptarja.com
Rruga e shembur në Mirditë vështirëson jetën e banorëve, rrezikojnë të bien në liqen
tvklan.al
Si pritet të jetë fleta e votimit më 25 Prill: Fibra karboni dhe elementë që shikohen me…
indeksonline.net
Shqipëri: 20 të vdekur dhe 916 raste të reja nga COVID 19
gazeta-shqip.com
"UFO në New Mexico", ekuipazhi i një aeroplani shohin objektin e çuditshëm
boldnews.al
Plehrat bëjnë “pis” Lali Erin/ Pas Fushës, edhe Abazi fiton 8 mln USD me skemën e ofertave “0” lekë
shqiptarja.com
Thirrjet e ambasadorëve për kandidatë të pastër, Patozi: Po të fusin si kriter korrupsionin, do të rrëzohej treçereku i listave, disa parti mund të sh
Nimanbegu, hap diskriminues ndaj Komunës së Tuzit
aa.com.tr
Presidenti Erdoğan shpallet "Personaliteti Global Musliman" i vitit 2020
indeksonline.net
Zyrtare: Boiken Abazi kandidat i LVV-së për deputetë në Shqipëri
epokaere.com
Bajrami: Faleminderit Zotit që nuk kam votë në komunat ku jeton komuniteti serb në Republikën e Kosovës!
exit.al
SHBA fillon sulmet ajrore kundër militantëve të mbështetur nga iranianët në Siri
abcnews.al
Pse BE po përballet me kaq shumë vështirësi në fushatën e saj të vaksinimit?
Pritet një vaksinë e katërt në BE! EMA planifikon të miratojë vaksinën e J&J në fillim të Marsit
exit.al
Në Kosovë shpallen javën e ardhshme rezultatet përfundimtare të zgjedhjeve
alpenews.al
ALFRED PEZA/ Zgjedhjet e 25 prillit, një referendum për Reformën në Drejtësi!
shqiptarja.com
Punimet artistike në Vlorë, Axhi Dapaj, mjeshtri që ruan traditën e gdhendjes së drurit
aktuale.mk
Ndërpritet seanca për “Target-Fortesa”, shkon në pauzë për shkak të masave anti-Covid
24-ore.com
Aleanca energjitike Gjermani-Rusi përçan Evropën
24-ore.com
Kata strofa e Evropës në Moskë
gazetaexpress.com
DENONCIMI: Në bazën detare në Shëngjin po bëhen ndërtime, kanë dorë zyrtarë të lartë të FA
periskopi.com
Hoti ekspozon Armend Mujën: Planifikonte kallëzim penal ndaj zyrtarëve të VV-së - Periskopi
javanews.al
Pandemia dhe paketa opozitare me raki dhe hudhra! -
Dara e Vuçiç shtrëngon komunitetin serb në Kosovë
tvklan.al
75 terrene të reja sportive e kënde lojërash në Tiranë
COVID-19/ Mijëra raste në ditë! Kaq vaksina janë injektuar deri më sot në Shqipëri
cna.al
Nga Ilir Levonja/ Kryeministri më i varfër
shqiptarja.com
Stërvitja më e madhe në histori, Kuvendi i hap rrugë zbarkimit të ushtrisë amerikane në Shqipëri para zgjedhjeve! A do pranojë Ilir Meta?
ata.gov.al
“4-fishim i strukturave akomoduese në Berat”/ Rama: Basha, kukulla e shtëpisë ku gogoli është Berisha, ka në biografi tramvajin e Tiranës
tvklan.al
Pozitivitet i lartë i Covid në Fier, Vlorë e Berat
tvklan.al
Pfizer sjell të tjera vaksina në 1 Mars

FRANCË – Macron dhe Biden dakord për luftën kundër COVID-19 dhe klimën

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
ATA- Albanian Telegraphic Agency 25.01. 21:26

FRANCË – Macron dhe Biden dakord për luftën kundër COVID-19 dhe klimën

PARIS, 25 janar /ATSH-AFP/ – Presidenti francez, Emmanuel Macron dhe Joe Biden konstatuan një përputhje të madhe të pikëpamjeve mbi çëdhtjet e mëdha ndërkombëtare, veëanërisht për luftën kundër COVID-19 në kuadrin e OBSH-së dhe mbi klimën pas rikthimit të SHBA-së në Marrëveshjen e Parisit për Klimë»»»

ata.gov.al
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Text

280 characters remaining