“Na ke borxh 900 milion lekë dëme nga investimet elektorale”
Durrësi do të ketë një port jahtesh, Haxhinasto firmos marrëveshjen
Sali ONUZI/ Shqipëria kishte një lëvizje antifashiste të fuqishme
Mos e humbni këtë rast shpëtimtar
Kryemadhi: LSI mbështet kryerjen sa më të shpejt të Reformës Zgjedhore
koha.mk
Ahmeti dhe Butaris pajtohen që të arrihet kompromis për kontestin e emrit
Siri, vritet Kosovari, është dashur të ndodhej në arrest shtëpiak
insajderi.com
Disa nga shprehjet më të njohura nga astrofizikani Stephen Hawking
periskopi.com
Peticion kundër ndërtimit të hidrocentraleve në Lumbardh
botasot.info
Shpëton Veljanoski, nuk i merret imuniteti
sot.com.al
“Nga e di o bukurosh?”, PD shpërthen ndaj zv/ambasadorit të OSBE: U kap me brekë të grisura dhe...
kallxo.com
Dosja e Prokurorisë: Mishi i skaduar nga Belgjika përfundoi në dyner e qebapa
Hashim Thaçi: Shembulli i UNESCO-s, mesazh për Bashkimin Evropian
Dalin 5 propozimet për emrin e ri të Maqedonisë
shqiptarja.com
Defekt në HEC /Delvina, Konispoli dhe Finiqi pa drita
"Qazim Sejdini është mësu t'u ble vota me 20 mijë lekë, na kërcënuan me armë" - Video
syri.net
EKSKLUZIVE/ Prokurorja e diktaturës në KLP, regjistrimi audio si u rrëzua kërkesa për Arta MarkunEkspozita nga ku ‘kërcënoi’ Berisha/ Portali i njeriu
Drejtori i Policisë së Kosovës ngreh dolli me ministrat e PDK-së të akuzuar për korrupsion (Foto)
shqiptarja.com
Promovimi i Shqipërisë turistike/ Milva Ikonomi: Turizmi me rëndësi në zhvillimin ekonomik
Serbi, 530 milionë euro për rrugë të reja
syri.net
Vasili-OSBE-s: Shëëët, shikoni ‘RAI’ dhe ‘VOA’ Komentet
EMRAT/ Nga ‘21 janari’ te djali i deputetit, KLP komandon 6 prokurorë. Ja çfarë kanë hetuar këshilltarët e rinj
periskopi.com
Afro 1 mijë e 900 nxënës braktisën shkollën gjatë një viti
Sondazhi i “IPR Marketing”, koalicioni i Majtë 51%, ai i djathtë 45%
“Zëri Amerikës” foli, RAI investigoi, ndërsa prokuroria nuk heton blerjen e votave
koha.net
Ideja e MASHT-it për ngritjen e cilësisë në arsimin e lartë po kundërshtohet nga deputetët
insajderi.com
Kush është biznesmeni që donte të ishte mbret i naftës e që u takua me Haradinajn
Politika në ABCnews basti i ri i Lulzim Bashës
boldnews.al
Gazetari i njohur: Në 6 vite qeverisje Rama është sjellë si rrugaç, sot ka frikë sepse … | BoldNews.al
Safet Gjici reagon ndaj akuzave të Palokës
Aeroporti i Vlorës, projekti votohet vetëm nga PS
koha.net
Princi saudit i kurorës injoroi ujgurët gjatë vizitës në Kinë
Ceremonia e çmimeve “Oscar” do të transmetohet në Top Channel
“Shqipëria në flakë”/ Media ruse promovon trazirat në vend nëpërmjet Lulzim Bashës, ja çfarë shkruan
Kryeminisitri Rama gjatë vizitës së sotme në Përmet,(video)
ina-online.net
Komandant Malisheva ka një mesazh për Mickovskin
vizionplus.tv
Ish kryetari i KQZ Kume: Kjo krizë zgjidhet vetëm me marrëveshje politike
klankosova.tv
Karaçevasit – Ekipit Negociator: Mos na harroni (VIDEO)
almakos.com
‘Oscars 2019’ – gjithçka që duhet të dini për evenimentin më të madh në industrinë e filmit
tvklan.al
Partizani shkëputet në krye
Nga të 2135 drejtorët në Shqipëri, 99% kanë sekretare femra
Aktakuza të reja ndaj imamit Shefqet Krasniqi
tetovasot.com
Komandant Malisheva ka një mesazh për liderin e VMRO-DPMNE

Deklarata qesharake e Vuçiqit, e gjithë Serbia po qeshë me të

Gazeta NewBorn 11.02. 08:48

Deklarata qesharake e Vuçiqit, e gjithë Serbia po qeshë me të

Presidenti serb, Aleksandar Vuçiq ka reaguar pasi ‘të gjitha mediat në Kosovë si lajm kryesor dje kishin protestat kundër tij’. Vuçiq ka thënë se tani është e kuptueshme dhe shihet se kush po shpreson në rënien e tij. “Në Graçanicë kanë protestuar vetëm 19 persona ndërsa në Mitrovicë 53, a është e »»»

Bota Press 10.02. 23:01

Deklarata qesharake e Vuçiqit, e gjithë Serbia po qeshë me të

Presidenti serb, Aleksandar Vuçiq ka reaguar pasi ‘të gjitha mediat në Kosovë si lajm kryesor dje kishin protestat kundër tij’. Vuçiq ka thënë se tani është e kuptueshme dhe shihet se kush po shpreson në rënien e tij. “Në Graçanicë kanë protestuar vetëm 19 persona ndërsa në Mitrovicë 53, a është e »»»

Sot 10.02. 21:33

Protestat në Beograd, Vuçiç tregon se çfarë janë duke pritur shqiptarët

Presidenti i Serbisë Aleksandër Vuçiç ka reaguar për protestën e serbëve në Kosovë. Vuçiç tha se shqiptarët janë duke pritur rënien e tij. Komentet Vuçiç i bëri gjatë një vizite në Vërshac, ku u tha gazetarëve se për të ishte interesante ajo që Rada Trajkoviç tha se “protestat nuk mund të fshihen d»»»

sot.com.al
Epoka e re 10.02. 20:46

Vuçiq për protestat e serbëve në Kosovë: Shqiptarët i gëzohen dështimit tim

Protestën e serbëve në Kosovë, presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ka provuar ta kthejë në kundër-argument për serbët në Serbia. Duke marrë për bazë raportimin e mediave në Kosovë për protestën në veri, Vuçiqi ka thënë se mjafton për të parë se kush është duke pritur rënien e tij. Ai këto komen»»»

epokaere.com
Balkanweb 10.02. 20:19

Protestat, Vuçiç: Shqiptarët gëzojnë për dështimin tim

SERBI Presidenti i Serbisë Aleksandër Vuçiç ka reaguar për protestën e serbëve në Kosovë. Vuçiç tha se shqiptarët janë duke pritur rënien e tij. Komentet Vuçiç i bëri gjatë një vizite në Vërshac, ku u tha gazetarëve se për të ishte interesante ajo që Rada Trajkoviç tha se “protestat nuk mund të fsh»»»

balkanweb.com
Kosovapress 10.02. 20:03

Vuçiq flet për protestat në Kosovë: Shqiptarët i gëzohen dështimit tim

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ka reaguar sot për informacionin që të gjitha mediat shqiptare në Kosovë, si lajm kryesor kanë transmetuar protestat e serbëve kundër, duke thënë se mjafton për të parë se kush është duke pritur rënien e tij. Ai këto komente i bëri gjatë një vizite në Vërshac»»»

Periskopi 10.02. 19:58

Ankohet sërish Vuçiqi: Shqiptarët po e kërkojnë shkatërrimin tim

Protestën e serbëve në Kosovë, presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ka provuar ta kthejë në kundër-argument për serbët në Serbia. Duke marrë për bazë raportimin e mediave në Kosovë për protestën në veri, Vuçiqi ka thënë se mjafton për të parë se kush është duke pritur rënien e tij. Ai këto komen»»»

periskopi.com
Gazeta Blic 10.02. 19:49

Vuçiq flet për protestat në Kosovë: Shqiptarët i gëzohen dështimit tim

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ka reaguar sot për informacionin që të gjitha mediat shqiptare në Kosovë, si lajm kryesor kanë transmetuar protestat e serbëve kundër, duke thënë se mjafton për të parë se kush është duke pritur rënien e tij. Ai këto komente i bëri gjatë një vizite në Vërshac»»»

gazetablic.com
Telegrafi 10.02. 19:48

Vuçiq për protestat e serbëve në Kosovë: Shqiptarët i gëzohen dështimit tim

Protestën e serbëve në Kosovë, presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ka provuar ta kthejë në kundër-argument për serbët në Serbia. Duke marrë për bazë raportimin e mediave në Kosovë për protestën në veri, Vuçiqi ka thënë se mjafton për të parë se kush është duke pritur rënien e tij. Ai këto komen»»»

telegrafi.com
Zeri 10.02. 19:42

Vuçiq thotë se shqiptarët i gëzohen dështimit të tij

Presidenti serb, Aleksandar Vuçiq ka reaguar pasi ‘të gjitha mediat në Kosovë si lajm kryesor dje kishin protestat kundër tij’. Vuçiq ka thënë se tani është e kuptueshme dhe shihet se kush po shpreson në rënien e tij. “Në Graçanicë kanë protestuar vetëm 19 persona ndërsa në Mitrovicë 53, a është e »»»

Koha 10.02. 19:36

Vuçiqi thotë se shqiptarët po duan dështimin e tij

Protestën e serbëve në Kosovë, presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ka provuar ta kthejë në kundër-argument për serbët në Serbia. Duke marrë për bazë raportimin e mediave në Kosovë për protestën në veri, Vuçiqi ka thënë se mjafton për të parë se kush është duke pritur rënien e tij. Ai këto komen»»»

koha.net
Arbresh 10.02. 19:27

Vuçiqi thotë se shqiptarët po duan dështimin e tij - Arbresh.info

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ka reaguar sot për informacionin që të gjitha mediat shqiptare në Kosovë, si lajm kryesor kanë transmetuar protestat e serbëve kundër, duke thënë se mjafton për të parë se kush është duke pritur rënien e tij. Ai këto komente i bëri gjatë një vizite në Vërshac»»»

Alsat-M 10.02. 19:27

Vuçiq flet për protestat në Kosovë: Shqiptarët i gëzohen dështimit tim

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ka reaguar sot për informacionin që të gjitha mediat shqiptare në Kosovë, si lajm kryesor kanë transmetuar protestat e serbëve kundër, duke thënë se mjafton për të parë se kush është duke pritur rënien e tij. Ai këto komente i bëri gjatë një vizite në Vërshac»»»

alsat-m.tv
Almakos 10.02. 19:18

Vuçiq për protestat e serbëve në Kosovë: Shqiptarët i gëzohen dështimit tim

Protestën e serbëve në Kosovë, presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ka provuar ta kthejë në kundër-argument për serbët në Serbia. Duke marrë për bazë raportimin e mediave në Kosovë për protestën në veri, Vuçiqi ka thënë se mjafton për të parë se kush është duke pritur rënien e tij. Ai këto komen»»»

almakos.com
You can read more about this at Osservatorio Italiano