gazetamapo.al
Humb jetën nga koronavirusi drejtori i birrës “Peja”
abcnews.al
BE kritikon Bjellorusinë për dhunën pas zgjedhjeve, paralajmëron marrje të masave
insajderi.com
Zv-kryeministri Tahiri: Ramush Haradinaj duhet të jetë president i Kosovës
shqiptarja.com
Shpëtuan hebrenjtë, arkitekti i njohur hebre ndërton falas memorialin në nder të shqiptarëve
telegrafi.com
Vdes nga COVID-19 edhe një pacient në Spitalin e Gjilanit
indeksonline.net
Mbi 40 milionë lekë gjoba lokaleve që organizuan dasma në Shqipëri
botasot.info
Vaksina “Putin”, politikania e opozitës shqiptare bën thirrje: Ta provojmë!
ata.gov.al
AAK voton pro koalicionit me LDK-në, Haradinaj tregon prioritetet
gazetablic.com
Vdes edhe një pacient nga koronavirusi
shqiptarja.com
Ndërron jetë drejtori i birrës së njohur në Shqipëri, dyshohet se ishte infektuar me Covid19
sot.com.al
Do aplikojë për punë? Ish ministri i PD-së plotëson testin e CIA-s amerikane (FOTO)
abcnews.al
Joe Biden hyn në histori, zgjedh një grua me ngjyrë si kandidate për nën presidente
koha.mk
Vaksina kundër Covid, Rusia merr porosi për 1 miliardë doza
shqiptarja.com
Berisha: Shqipërisë t’i hiqet drejtimi i OSBE-së, pse s'reagon Lukashenkoi Tiranës'...por reagimi zyrtar e nxjerr blof
kallxo.com
Xhavit Haliti: PDK duhet të hyjë në koalicionin qeveritar
cna.al
Hetimet filluan të heqin “mbeturinat”!
rtsh.al
MASR refuzon projektin "100 fushat" të FSHF
abcnews.al
Haradinaj-Hotit: Është ulur niveli i dialogut, bëj disa hapa mbrapa
cna.al
Pse hesht Lukashenko i Tiranës në krye të OSBE!
ata.gov.al
Thaçi pas intervistimit në Hagë: Ky proces do të vulosë njëherë e përgjithmonë rolin historik të UÇK-së
boldnews.al
Çfarë janë “superpërhapësit” dhe si mund të ndalen?
abcnews.al
PD Shkodër: Spitali Rajonal vatër infeksioni nga fillimi i pandemisë, nuk ka tampone
Tensionet me Turqinë, Greqia vë ushtrinë në gadishmëri
kallxo.com
COVID-19, Syla takon ambasadorin e OSBE-së Braathu, i tregon për mungesën e stafit në spitale dhe klinika
ata.gov.al
VIDEO- Përrenjas, Malaj për ATSH: Shpërndahen ndihma ushqimore për 350 familje në nevojë
epokaere.com
Ministria e Arsimit përzgjodhi mësimdhënësit për mësimin online
abcnews.al
Ministri gjerman: Rusia nuk bashkëpunoi në hetimet për vrasjen në Berlin
abcnews.al
I beson Putinit, ky është presidenti i parë që do të marrë vaksinën ruse anti-Covid
boldnews.al
Kallëzimi i Alaudin Malajt/ Fatmir Xhafaj dhe Ardi Veliu do të hetohen nga SPAK si ‘grup i strukturuar kriminal’ (Dokumenti)
abcnews.al
Kejdi Mehmetaj: Më 14 shtator nis viti i ri akademik! A do të zhvillohet mësimi online?
portalb.mk
RMV, Mbi 500 mijë euro për portalet nga partitë politike gjatë fushatës parazgjedhore
abcnews.al
GJKKO kërkon regjistrimin e padisë së Alaudin Malajt ndaj Fatmir Xhafajt dhe Ardi Veliut
shqiptarja.com
Deputetja e PS-së humb njeriun e afërt, i dedikon fjalë të ndjera: Ishe shoku e vëllai im i madh

“Situata është nën kontroll në spitale”, Manastirliu: Fasha orare u zgjerua për të shmangur radhët, jo që qytetarët të dalin e të relaksohen

Newsbomb 15.04. 21:21

“Situata është nën kontroll në spitale”, Manastirliu: Fasha orare u zgjerua për të shmangur radhët, jo që qytetarët të dalin e të relaksohen

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu shprehet se situata në spitalet tona për shkak të covid-19 është nën kontroll dhe kurba epidemiologjike e infeksionit tashmë është e rrafshët. “Situata është nën kontroll por nuk mund të shfaqemi optimist për të thënë që është një situatë që shpejt do të »»»

newsbomb.al
Indeks 30.07. 16:56

Mbërrijnë eskpertët italinë për COVID19, në Shqipëri

Tre ditë më parë në një konferencë ndër rajonale në Pulia të Italisë, shteti fqinj vendosi t’i vinte në ndihmë Shqipërisë, duke dërguar një grup ekspertësh që do të zhvillojnë konsulencë dhe do të ndihmojë me qëllim formimin e veçantë të homologëve shqiptarë për çështje që kanë të bëjnë me aspektin»»»

indeksonline.net
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.