top-channel.tv
Projekti i portit të Durrësit/ Ja si do ndryshojë zonat e portit aktual. Jahte, turizëm dhe hotele
ata.gov.al
Vota e 25 prillit në Skrapar, referendum për t’i thënë Ilirit: Mjaft se na turpërove
telegrafi.com
Mbërrijnë në Shqipëri mbi 40 mijë doza të vaksinës “AstraZeneca”
koha.net
E arta evropiane e Akilit kompleton suksesin kulmor të Kosovës në xhudo
telegraf.al
Kryemadhi: LSI i ka borxh Fierit, kryeministri është fytyra e mashtrimit dhe grabitjes, votoni 6, votoni për djemtë dhe vajzat tuaja
klankosova.tv
Kontrata për vaksinat, Prokuroria mësyn Insajderin (VIDEO)
koha.net
Begunci në Viti pa qasje në internet, mësimi online i kushtueshëm për banorët
koha.net
Shqipëria furnizohet me mbi 40 mijë doza të AstraZenecas
koha.net
Besa Famgas e nis me fitore serinë e plejofit
koha.net
Konsiderohet brengosës numri i personelit shëndetësor që po refuzon vaksinimin
koha.mk
Rama pranon që ka parë hartën me kufijtë e ndryshuar, nuk e komenton
exit.al
Vuçiç mohon të ketë parë dokumentin për ndryshimin e kufijëve në Ballkan
lajmi.net
Syla ironizon me VV-në: Fat të poshtër kishit pasë, kurrë s’ju lanë me punu
tvklan.al
Ulet numri i infektimeve në Maqedoninë e Veriut
kohajone.com
Ruçi, takim përmbyllës në Ballsh: Mandati i tretë është për Mallakastrën!
ata.gov.al
“Shqipëria pavijon i madh vaksinimi dhe kantier gjigant rindërtimi”/ Gogu: Rama si “dita me natën” me kundërshtarët
Bytyçi: Komunikata e Policisë u shkrua në Qeveri, tregoi se urdhri për sulmin ndaj mediave ishte i motivuar politikisht
abcnews.al
G7 duhet të veprojë për të vaksinuar botën
shqiptarja.com
Mbërrijnë 40,800 doza të vaksinës AstraZeneca, nëpërmjet instrumentit COVAX
cna.al
Rama jep lajmin e mirë/ Mbërrijnë të tjera doza vaksinash në aeroportin Nënë Tereza
abcnews.al
Rama krahason takimet e PD dhe PS: Kur politika kuron e shëron dhe kur politika sëmur e dëmton
koha.net
BE-ja s’pajtohej që të themelohet një agjenci për konfiskim të pasurisë së pajustifikueshme
klankosova.tv
Koronavirusi në Shqipëri: Tre të vdekur dhe 149 raste me COVID-19 në 24 orët e fundit
epokaere.com
Nonpaper i Sllovenisë: Djathtizmi ekstrem dhe cënimi shokues i interesave shqiptare
sot.com.al
Humbin jetën 3 persona të infektuar në 24 orët e fundit, MSH tregon si është situata në spitalet Covid
exit.al
Drejtori i gazetës në Kosovë merret në pyetje për publikimin e kontratës me Pfizer-in
telegraf.al
Klajda Gjosha: Në 25 Prill referendumi i Vlorës, do të jetë referendumi i bashkimit për ndryshim!
exit.al
Rama nga Gjirokastra: Më 25 prill breshër votash për PS-në
alpenews.al
ALFRED PEZA/ 24 orët që nuk e zhbëjnë dot gjumashin Lulzim Basha
portalb.mk
Gjendja me Covid – 19 në RMV: 31 pacientë kanë ndërruar jetë, 824 raste të reja
oranews.tv
Rama: Vajte te 6-ta, 9 e ke, more 69-tën të mori djalli, i këpusni 12 dhe mirupafshim
shqiptarja.com
Veliaj e Manastirliu nga Njësia 9: PS bën diferencën, është shpresa dhe e mira për vendin! PD dhe LSI u kemi lënë turpin dhe dosjet në SPAK
portalb.mk
Për 8 muaj deputetët përfunduan vetëm 8 seanca në të cilat kanë votuar ligje, ndërkohë kanë marrë mbi një milion euro për paga dhe shpenzime rrugore
tvklan.al
Osmani: Zgjerimi i NATO-s në rajon zgjidhje për problemet
tvklan.al
PD marrëveshje me Sindikatat e Pavarura
ata.gov.al
Me PS taksa zero për biznesin deri në 2029
cna.al
“Po përgatisim të dhëna për t’i dorëzuar në SPAK”/ Bardhi akuzon Ballën: Po kontrollon gjithë Elbasanin

Rama: Rajoni u la mënjanë në shpërndaren e vaksinave anti COVID, njerëzit u zhgënjyen! Kemi bërë punën tonë për konferencën e parë ndërqeveritare Konferenca e përbashkët pas Këshillit të Stabilizim Asociimit/ Borrell: Në listat e 25 prillit, kandidatë të pastër (VIDEO-LIVE)

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Shqiptarja 01.03. 15:06

Rama: Rajoni u la mënjanë në shpërndaren e vaksinave anti COVID, njerëzit u zhgënjyen! Kemi bërë punën tonë për konferencën e parë ndërqeveritare Konferenca e përbashkët pas Këshillit të Stabilizim Asociimit/ Borrell: Në listat e 25 prillit, kandidatë të pastër (VIDEO-LIVE)

Kryeministri Edi Rama nga konferenca me Varhelyin dhe Borrell ka shprehur pakënaqësinë e vendit tonë për lënien mënjanë të rajonit për shpoërndarjen e vaksinës anti -COVID. Por nga ana tjetër ai tha se është i lumtur që Covax ka nisur t’u japë vendeve dozat e para të vakdsinës. Pak para zgjedhjeve,»»»

shqiptarja.com
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.