cna.al
Arrihet marrëveshja/ Një tjetër trajner shqiptar përfundon në Kosovë
Mehmeti: Haziri mbrëmë mori “bekimin” e Klanit Pronto për t'u bërë kryetar i LDK-së
indeksonline.net
Petroviq rrëfen për sulmin që iu bë në mëngjes dhe arsyen
gazetablic.com
Petroviq me porosi të qartë për serbët pas sulmit: Askush nuk mund të më detyrojë të kem konflikte me kosovarët
“Jam gati deri te sakrifikimi i jetës sime si Allende”, kush është ish-presidenti që përmendi sot Meta
Shërbimi Informativ Shqiptar, SHISH fotografonte fshehtas Rugovën në Romë
koha.net
50 mijë euro për sistemin e informimit shëndetësor në Lipjan
ekonomiaonline.com
Odat kërkojnë llogari nga ZRrE-ja, ky institucion arsyetohet se veproi sipas ligjit
gazetablic.com
Zbulohet arsyeja pse u rrah Petroviq, nga njerëzit e Listës Serbe
gazetamapo.al
Meta mesazh Ramës: Kuvendi ka 82 deputetë të ligjshëm, të tjerët…
Kusari-Lila: Lista Serbe s’ka rol pasi që Qeveria ka gjetur partner të ri
gazetainfokus.com
Kështu mund të përfitojnë nga 1 milionë euro bizneset kosovare
E FUNDIT/ Humb jetën punëtori i urave në Rrugën e Kombit
ekonomiaonline.com
Punëtorët shëndetësorë në rrezik nga epidemia, Avdyli i quan të padijshëm, i reagon Kadrijaj
lajmi.net
Vetëvendosje në Prizren bleu qumësht më shtrenjtë se PSD-ja në Prishtinë
boldnews.al
Vrasja e Jurgen Kurtit/ Ja kush është prokurori i Durrësit që e “toleroi” në 2017
cna.al
120 vjetori i lindjes së Llazar Fundos/ “Martiri i Demokracisë” që u pushkatua nga Enver Hoxha
portalb.mk
Qeveria e RMV-së është e vendosur: S’ka ndryshim të propozim-Ligjit të Prokurorisë dhe të Katica Janevës
Energjia, çmimi nuk ndryshon
gazetamapo.al
Si ta lexojmë deklaratën e fortë të Ilir Metës
Zëvendësuesja e Merkelit po nis të anojë djathtas
koha.mk
Pogrebnyak: Të zinjtë nuk kanë vend në kombëtare!
Meta i trembur nga 94 vota në Kuvend, teston shkarkimin: Jam gati të jap dorëheqjen, gati të sakrifikoj jetën time
mia.mk
Boshnjakovski: VMRO-DPMNE deri nesër do t’i dorëzojë propozimet për PPS-në, pasnesër takim i ri
Fermerët paguajn kontributet por banda e postës i grabiste
sot.com.al
“Nuk pati b*thë Erion Veliaj të na ...”, protestuesi i Astirit nxjerr prapaskenat e rënda dhe hedh akuzat e forta
syri.net
Plani i Edi Ramës për të zëvendësuar Opozitën, me Shoqërisë Civile të Fugës!Meta: Gati të lë mandatin dhe deri jetën time si Salvator Allende, për zgj
Gramoz Ruçi: Italia, Greqia e Kroacia janë avokatë të Shqipërisë
“Shqipëria 10 vjet në NATO, prapaskenat e Samitit të Bukureshtit në 2008”
ekonomiaonline.com
Tahiri për nepotizmin: Nuk kemi dhënë mesazhe të mira për BE-në
mia.mk
Zeman: Turqia praktikisht është aleate e SHI-së
Kosovarët nuk janë të lumtur
Haxhiu: Uniteti i partive shqiptare e defaktorizon Listën Serbe
gazetamapo.al
“Bomba” e Ilir Metës: Jam gati të jap dorëheqjen
vizionplus.tv
Roli i Shqipërisë në NATO, ambasada e SHBA mesazh për 10 vjetorin e anëtarësimit
Gjykata Kushtetuese nuk mund të zëvendësohet nga partizanët e KQZ
sot.com.al
Gent Cakaj shkarkon ambasadoren shqiptare në Greqi? Zbulohen lëvizjet e bujshme pas skandalit të pasaportave dhe vendimet drastike
portalb.mk
Nepotizmi, më shumë familjarë të punësuar në funksione shtetërore ka Hazbi Lika
cna.al
Ekskluzive-Skandali me lobimet ruse fundos Bashën?/ Konkluzionet dhe shkeljet ligjore
VIDEOMESAZHI/ Veliaj fton qytetarët: Ejani të shtunën në shesh, ta bëjmë realitet Tiranën e ëndrrave
boldnews.al
Policia shoqëron disa persona/ “S’ka b*thë Veliaj me ne”, reagon ashpër banori

Në prag të hetimeve të të dyshuarve, viktimave dhe dëshmitarëve

Kosovalive 360 11.01. 12:17

Në prag të hetimeve të të dyshuarve, viktimave dhe dëshmitarëve

Gjykata Themelore në Prizren ka shpallur fletëkërkimin për Ramzi Shala, ish-pjesëtar i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës (UÇK), vendndodhja e të cilit nuk dihet, që nga koha kur e mori ftesën që më 17 janar të paraqitet në Hagë, para Gjykatës Speciale për krime lufte në Kosovë. Ndryshe, Gjykata Themel»»»

kosovalive360.com
You can read more about this at Osservatorio Italiano
Text

280 characters remaining