“LSI, gur në këpucë që nuk na linte të vrapojmë”/ Naço: 85% e votuesve të LSI-së qarkun e Beratit, janë me PS

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
ATA- Albanian Telegraphic Agency Albania 16.04. 19:10

“LSI, gur në këpucë që nuk na linte të vrapojmë”/ Naço: 85% e votuesve të LSI-së qarkun e Beratit, janë me PS

TIRANË, 15 prill /ATSH – I. Vata/ Kandidati për deputet i PS-së në qarkun e Beratit, Nasip Naço tha sot nga takimi me qytetarë në këtë qytet se “ne vijmë për mandatin 5-të dhe me pak vota ne marrim të 6-tin dhe dua që të gjithë të përkushtoheni për këtë mandat”. “Shumë nga ju me të drejtë mund të p»»»

ata.gov.al
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.