gazetaexpress.com
Haxhiu: Nuk është diskutuar posti i presidentit dhe as nuk do të diskutohetTe fundit
klankosova.tv
Daka: Rezultatet deri në fund të kësaj jave
ina-online.net
Gjyle Çeliku i përgjigjet Muhamet Zekirit
Menaxhimi i rrezikut nga moti ekstrem, IGJEUM pjesë e projektit rajonal
koha.mk
Vazhdon situata kritike në Universitetin Politeknik të Hong Kongut
boldnews.al
Skeda e pasurisë së deklaruar e prokurorit të Apelit Vlorë, Kleanth Zeka/ Ja problemet që evidentohen
lexo.com.al
Ministrja Gjonaj “skanon” ngërçin për Kushtetuesen: Përplasja mes presidentit dhe institucioneve të reja të drejtësisë, jemi për zgjidhje ligjore e ku
syri.net
Arrihet marrëveshja me FSHF-në, Reja edhe për 4 vite në krye të kuqezinjve'Na merr malli për ty vlla'/ Dedikimi emocionues i Nokës për Olldashin Komen
lajmi.net
Rikthimi i imazhit – Shpend Ahmeti tenton të këndellet nga humbja e madhe në zgjedhjet e 6 tetorit
newsbomb.al
Kushtetuesja/ Nishani bën deklartën e papritur: Dy, tre zonja kanë marrë 4 në provimin e magjistraturës (Cilat janë?)
SHBA: Tri media në Mal të Zi dezinformojnë me urdhër të Putin
Thirrjet në stadium “Rama ik”, Rakipllari: Një frustrim i shoqërisë që nuk e pret se ku mund të jetë
Balluku: Infrastruktura, një nga kolonat kryesore të rritjes ekonomike
Fatmir Sejdiu tregon si u tradhëtua nga Vjosa Osmani e Agim Veliu
koha.net
Gryka e Rugovës bëhet me Urë Tibetiane dhe shtegun e tretë për ngjitje në shkëmbinj
koha.net
Rahoveci kërkon fitoren e parë në BIBL, Peja të tretën
rtsh.al
Emisioni "Përballë" në RTSH-1, "9 kushtet e Gjermanisë"
shqiptarja.com
Repolitix/ "Kriza, presidenti dhe ndërkombëtarët"
koha.net
Kallëzim Penal ndaj disa zyrtarëve të Komunës së Malishevës me dyshimin për keqpërdorime
kohajone.com
Çejku: Shengeni Ballkanik, axhendë diplomatike e sforcuar
sot.com.al
Borchardt ‘non grata’, Kreshnik Spahiu publikon foton dhe bën reagimin e fortë: Dërgojani Berishës këtë se e ka zakon mosmirënjohjen
monitor.al
Nga sot rriten çmimet për sigurim të makinave në Kosovë, nesër nisin protestat
newsbomb.al
Artisti i madh Reshat Arbana propozohet për titullin 'Qytetar Nderi' i Tropojës
newsbomb.al
Basha takon Gjeneralin amerikan James Jones: Në qeverisjen tonë do forcojmë më tej marrëdhënien me SHBA
newsbomb.al
Me VIDEO: Norvegjezi djeg Kur’anin në mes të sheshit, sulmohet brutalisht nga disa të rinj
boldnews.al
Gjyqtari i Apelit Durrës që liroi Lulzim Berishën del para KPK-së, ja skeda e pasurisë së Arben Vrionit
klankosova.tv
Ushtarët e FSK-së e shpëtojnë një person që u vetëaksidentua me veturë (VIDEO)
shqiptarja.com
Mesazhi i fortë i Kardinalit Troshani për politikën: Kur më burgosi Enveri, unë u luta t'ia ndriçojë mendjen...lutuni për miqtë dhe armiqtë
Tryeza për Reformën Zgjedhore, OSBE: Hap i rëndësishëm drejt normalizimit të dialogut politik
Kryesia shqiptare e OSBE-së në vitin 2020/ Delegacioni i Asamblesë Parlamentare përfundon vizitën në Tiranë

Kryebashkiakët demokratë mos t’i përgjigjen kërkesave absurde dhe të bëhen viktima të ligjit

ATA- Albanian Telegraphic Agency 18.10. 18:25

Kryebashkiakët demokratë mos t’i përgjigjen kërkesave absurde dhe të bëhen viktima të ligjit

TIRANË, 14 qershor/ATSH-Maela Marini/ Kryeministri Edi Rama u bëri thirrje sot kryebashkiakëve demokratë që të mos u përgjigjen kërkesave absurde dhe të bëhen viktima të ligjit. Në një takim elektoral nga Patosi, Kryeministri Rama reagoi pas letrës së kryebashkiakëve demokratë drejtuar KQZ-së, ku k»»»

You can read more about this at Osservatorio Italiano
Text

280 characters remaining