shqiptarja.com
Trafikimi i qenieve njerëzore, një plagë që Evropa dëshiron ta tejkalojë
ata.gov.al
AFGANISTAN – Blinken përkrah tërheqjen e trupave
Bashkimi Evropian do të mund të vaksinojë 90 për qind të popullatës së saj deri në mes të korrikut
botasot.info
Bahtiri viziton shtëpinë e të moshuarve “Jetimat e Ballkanit” në Suharekë
telegraf.al
Avokati Altin Goxhaj: Ja si databaza e patronazhistave mund të prodhojë 1 milionë shkelma mavi
shekulli.com.al
“Bashkimi i Shqipërisë me Kosovën”/ Presidenti i KE-së, Michel hesht mbi dokumentin që shqyrton ndryshimet e kufijve në Ballkanin Perëndimor
shekulli.com.al
“COVID-19 do të ‘bëhet si gripi’ falë vaksinave”/ CEO i Pfizer: Jeta në Evropë do të kthehet në normalitet në vjeshtë.
ata.gov.al
Zgjedhjet/ Prokuroria përfundon verifikimin për 2 kandidatë për deputet
epokaere.com
Osmani pranon letër urimi nga presidenti i Austrisë nëpërmjet ambasadorit Weidinger
gazetainfokus.com
Shfaqet edhe në Kosovë virusi që shkatërron shijen
oranews.tv
Salillari merr miliona, bashkia e Himarës i jep 48 milionë lekë për ndërtimin e një rruge
americaneye.al
Berisha thotë se kaluar Covid: Kur do ta bëj vaksinën
Replikë (3) me ata që lypin pare dhe thonë ‘me ju na shkon vota dam’
shqiptarja.com
'Harta e re në Ballkan' reagon ministri gjerman: Ballkani s’ka të ardhme me kufijë të rinj
rtv21.tv
Ky person po kërkohet nga Policia e Kosovës
botasot.info
Kjo është një ndër mrekullitë e Kosovës
ata.gov.al
Kushdo që në krye të vendit sillet si një grua, voton PS-në. Kush do që në krye të vendit të ketë një burrë që luan bixhoz, voton PD-në
ata.gov.al
Ambasadori gjerman viziton Portin e Durrësit, në fokus thellimi i bashkëpunimit mes palëve
oranews.tv
Mediat raportuan 12 mln € pasuri të sukestruara edhe në Shqipëri, RTV Ora zbardh dokumentin: Gabim i Ansa, bëhet fjalë për Bullgarinë
oranews.tv
Ndahen çmimet e muzikës latine
koha.net
Merkel paralajmëron situatë të rëndë në Gjermani
Prokuroria përfundon verifikimet për dy kandidatë për deputetë! Ja cilave parti i përkasin
gazetainfokus.com
“Karremi i ëmbël për shqiptarët”/ Janez Jansha çon ‘peshë’ Ballkanin, i bën “dhuratë” hartën e re Shqipërisë – reagon edhe Gjermania!
syri.net
Ilir Beqaj rikthehen Mark Frokun në Pukë, FOTO nga takimi me ‘djemtë problematikë’
gazetatema.net
Meta sulmon Ramën për mbështetjen ndaj bujqësisë: Ato fonde mjerane janë 10 herë më pak se fatura e Becchettit (Panariti i LSI ia jepte Çekajt të 613
ina-online.net
Serbia fillon ambalazhimin e Sputnik V: Do ta prodhojmë vetë!
Kosovë – TIKA shpërndan pako ushqimore në Ramazan
sot.com.al
Rama dhe Basha në një garë shumë të ngushtë në Durrës, Iris Luarasi zbulon çfarë po ndodh: Kemi një rënie të madhe të LSI-së!
tvklan.al
Mali i Zi i ngufatur në borxhe, asnjë opsion i qartë për të
cna.al
Lista me të dhënat private/ SPAK drejt sekuestrimit të materialeve forcërisht
top-channel.tv
Përfundon seanca për ish kryeprokurorin Adriatik Llalla, çfarë vendimi u mor
tvklan.al
“Ishte super kinge”, Rama tregon çfarë bënte për t’i rënë në sy Mimi Kodhelit
Çfarë është turizmi i vaksinave dhe cilat kompani europiane po ofrojnë udhëtime?
gazetainfokus.com
Më në fund dihet koha kur do të nisë ndërtimi i autostradës Kijevë – Zahaq
gazetainfokus.com
“Dreq nuk jam këtu”- deputeti i Vetëvendosjes i del në mbrojtje mjekut të arrestuar në Podujevë
ata.gov.al
VARSHAVË – Polonia dhe Rusia dëbojnë respektivisht nga tre diplomatë
abcnews.al
Përkujtohet në Kukës, 22 vjetori i eksodit masiv të shqiptarëve të Kosovës
tvklan.al
Ftesa për Bashën, Rama: Nuk është thirrje për të bërë qeveri bashkë, ne do të marrim shumicën
gazeta-shqip.com
I referohet Top Story/ Veliaj: E patë emisionin, Oerd Bylykbashi shtresë në nevojë, mori kredi të butë nga Luli
klankosova.tv
Gjilani nderon kontributin e jashtëzakonshëm të zyrtarit që dje vdiq nga COVID-19
syri.net
Ministri gjerman i Financave shkon të bëjë vaksinën AstraZeneca
abcnews.al
Bisedimet mbi programin bërthamor, intensifikojnë luftën e brendshme për pushtet në Iran
tvklan.al
Ka bërë botoks? Rama: Arsyeja pse lëkura ime shkëlqen si e Fevziut është…

Evazioni fiskal në Kosovë deri në 30 për qind

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
EO - Ekonomia Online 28.02. 18:59

Evazioni fiskal në Kosovë deri në 30 për qind

Nga mbi 200 mijë biznese sa janë të regjistruara në Ministrinë e Tregtisë dhe Industrisë, sipas Administratës Tatimore të Kosovës (ATK), vetëm rreth 35 mijë prej tyre janë të fiskalizuara. Bazuar në këto të dhëna, shumë biznese vazhdojnë t’i ikin obligimeve tatimore që kanë ndaj shtetit. Pajisja me»»»

ekonomiaonline.com
RTK 28.02. 18:26

Evazioni fiskal deri në 30 për qind

Nga mbi 200 mijë biznese sa janë të regjistruara në Ministrinë e Tregtisë dhe Industrisë, sipas Administratës Tatimore të Kosovës (ATK), vetëm rreth 35 mijë prej tyre janë të fiskalizuara. Bazuar në këto të dhëna, shumë biznese vazhdojnë t’i ikin obligimeve tatimore që kanë ndaj shtetit. Pajisja me»»»

Periskopi 28.02. 18:07

Mbi 200 mijë biznese të regjistruara në MTI, vetëm 35 mijë prej tyre të fiskalizuara - Periskopi

Nga mbi 200 mijë biznese sa janë të regjistruara në Ministrinë e Tregtisë dhe Industrisë, sipas Administratës Tatimore të Kosovës (ATK), vetëm rreth 35 mijë prej tyre janë të fiskalizuara. Bazuar në këto të dhëna, shumë biznese vazhdojnë t’i ikin obligimeve tatimore që kanë ndaj shtetit. Pajisja me»»»

periskopi.com
Gazeta Blic 28.02. 18:05

Evazioni fiskal deri në 30 për qind

Nga mbi 200 mijë biznese sa janë të regjistruara në Ministrinë e Tregtisë dhe Industrisë, sipas Administratës Tatimore të Kosovës (ATK), vetëm rreth 35 mijë prej tyre janë të fiskalizuara. Bazuar në këto të dhëna, shumë biznese vazhdojnë t’i ikin obligimeve tatimore që kanë ndaj shtetit. Pajisja me»»»

gazetablic.com
Koha 28.02. 17:13

Evazioni fiskal në Kosovë deri në 30 për qind

Nga mbi 200 mijë biznese sa janë të regjistruara në Ministrinë e Tregtisë dhe Industrisë, sipas Administratës Tatimore të Kosovës (ATK), vetëm rreth 35 mijë prej tyre janë të fiskalizuara. Bazuar në këto të dhëna, shumë biznese vazhdojnë t’i ikin obligimeve tatimore që kanë ndaj shtetit. Pajisja me»»»

koha.net
Kosova 28.02. 17:07

Evazioni fiskal deri në 30 për qind

Nga mbi 200 mijë biznese sa janë të regjistruara në Ministrinë e Tregtisë dhe Industrisë, sipas Administratës Tatimore të Kosovës (ATK), vetëm rreth 35 mijë prej tyre janë të fiskalizuara. Bazuar në këto të dhëna, shumë biznese vazhdojnë t’i ikin obligimeve tatimore që kanë ndaj shtetit.Pajisja me »»»

kosova.info
Epoka e Re 28.02. 17:02

Evazioni fiskal deri në 30 për qind

Nga mbi 200 mijë biznese sa janë të regjistruara në Ministrinë e Tregtisë dhe Industrisë (MTI), sipas Administratës Tatimore të Kosovës (ATK), vetëm rreth 35 mijë prej tyre janë të fiskalizuara. Bazuar në këto të dhëna, shumë biznese vazhdojnë t’i ikin obligimeve tatimore që kanë ndaj shtetit. Paji»»»

epokaere.com
Bota Sot 28.02. 16:56

Evazioni fiskal deri në 30 për qind

Ekonomi Nga mbi 200 mijë biznese sa janë të regjistruara në Ministrinë e Tregtisë dhe Industrisë, sipas Administratës Tatimore të Kosovës (ATK), vetëm rreth 35 mijë prej tyre janë të fiskalizuara. Bazuar në këto të dhëna, shumë biznese vazhdojnë t’i ikin obligimeve tatimore që kanë ndaj shtetit. Pa»»»

botasot.info
Lajmi 28.02. 16:56

Mbi 200 mijë biznese të regjistruara në MTI, vetëm 35 mijë prej tyre të fiskalizuara

Nga mbi 200 mijë biznese sa janë të regjistruara në Ministrinë e Tregtisë dhe Industrisë, sipas Administratës Tatimore të Kosovës (ATK), vetëm rreth 35 mijë prej tyre janë të fiskalizuara. Bazuar në këto të dhëna, shumë biznese vazhdojnë t’i ikin obligimeve tatimore që kanë ndaj shtetit. Pajisja me»»»

lajmi.net
Radio Evropa e Lire 28.02. 16:44

Evazioni fiskal deri në 30 për qind

Nga mbi 200 mijë biznese sa janë të regjistruara në Ministrinë e Tregtisë dhe Industrisë, sipas Administratës Tatimore të Kosovës (ATK), vetëm rreth 35 mijë prej tyre janë të fiskalizuara. Bazuar në këto të dhëna, shumë biznese vazhdojnë t’i ikin obligimeve tatimore që kanë ndaj shtetit. Pajisja me»»»

evropaelire.org
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.