rtsh.al
Thaçi vlerëson votimin e qeverisë Hoti si veprim demokratik
Presidenti Thaçi: Nuk do të shkoj në Bruksel për dialog me LajçakunTë ngjashme
gazetablic.com
Bajqinovci i reagon ashpër Thaçit, e quan helaqe politike, njeri me dije e intelekt prej cubi
gazetablic.com
Marko Gjuriq: Lista Serbe, mbrojtëse dhe simbol i shtetit serb në Kosovë
gazetainfokus.com
Kjo ishte koha më e vështirë për Albulena Haxhiu si deputete (VIDEO)
tvklan.al
Kim: Kemi një marrëveshje. Përgëzoj Ramën, “topi” në fushën e Bashës
lajmi.net
Ministri milioner i AAK-së në qeverinë Hoti
lajmi.net
‘Dita e Hotit’: Sot u votua e nesër e merr detyrën – kryeministri i ri mes përkrahjes dhe kundërshtimeve
gazetablic.com
Ndodhi edhe kjo: Deputetja e PDK-së kundër Hashim Thaçit, kërkon lirimin e aktivistit të Vetëvendosjes
Kim i ngeci topin, Basha e refuzon: Ka ende një çështje të pazgjidhur
rtv21.tv
Ngjarjet e datës 4 qershor
ata.gov.al
Koçi: Reforma në Drejtësi ka qenë gjithmonë në qendër të goditjeve të opozitës
shqiptarja.com
Milo-Oketës: Me këtë sistem nuk vini kurrë në pushtet! PS siguron mandatin e tretëMilo: Deklaratat e Yuri Kim nga më të fortat në 30 vite, kreditet që
COVID-19 – Kryqi i Kuq kritikon nacionalizmin vaksinues
periskopi.com
Thaçi: Abazi ka bërë shkelje të tmerrshme ligjore, Sveçla u soll si kapo
Ushtria e Ramës, Veliajt dhe Fugës me profile falso, si funksionon propaganda e frikshme që i shpërlan trurin shqiptarëve
ata.gov.al
Foto/ Veliaj: Tregjet do të hapen sërish të hënën, ndaj s’ka nevojë të dyndemi nesër
balkanweb.com
“Zgjedhorja”/ Fahri Balliu: Opozita nuk po negocion me Gjiknurin, por me Edi Ramën dhe ai është Al Kapone i zgjedhjeve
boldnews.al
Yuri Kim: Marrëveshja për zgjedhoren u arrit, e ardhmja në dorën e Bashës
telegrafi.com
Fidan Rama: Kurti nuk po tregon shembull të mirë që nuk po bën dorëzim-pranimin e detyrës ndaj Hotit
cna.al
Përfundon takimi i dytë për Zgjedhoren me ambasadorët/ Bylykbashi dhe Vasili nuk shkojnë në tryezë
ata.gov.al
FOTO- Masat ndaj COVID-19 në Dropull/ Kryebashkiaku Toli për ATSH-në : Dezinfektim të gjitha hapësirave publike dhe institucioneve
ina-online.net
ASH kërkon dorëheqjen e Spasovskit, Filipçes dhe Çulevit
gazetaexpress.com
Pritet finalizimi i reformës zgjedhore, palët politike mblidhen sërish në rezidencën amerikane
balkanweb.com
Futboll post Covid-19, Superliga ringre siparin. Tirana vazhdon dominimin, thyen Bylisin
ata.gov.al
VIDEO/ Korça ka ofertën më të përshtatshme turistike për këtë vit të pazakontë
ata.gov.al
FOTO/ Nis asfaltimi i kilometrit të parë në bypass-in e Vlorës, ARRSH: Do të jetë gati brenda afatit
ekonomiaonline.com
Zeka zbulon 6 deputetët e PDK-së që ishin të gatshëm ta votonin Qeverinë Hoti, e dinte edhe Daut Haradinaj
gazeta-shqip.com
Ngjela: Palët duhet ta kishin përfunduar Reformën Zgjedhore brenda 1 ore, i trembem ndikimit serb
telegraf.al
Prokuroria nis hetimet për dhunën e policisë ndaj 15 vjeçarit
lapsi.al
“Sa lekë do?”/ Dalin SMS të tjera nga përgjimet e rrjetit të prostitutave në Kavajë
ina-online.net
Kryetari i Ulqinit premton se për turistët këtë vit do të ketë zbritje
rtsh.al
Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi, letër urimi Kryeministrit të ri të Republikës së Kosovës, Avdullah Hoti
As kryeministër, as deputet: Albin Kurti përfundon atje ku e nisi, në rrugë
ina-online.net
Me 61 vota, votohet Qeveria e re me kryeministër Avdullah Hotin
portalb.mk
Prapaskenat rreth ‘laboratorit të drogës’ dhe akuza e Thaçit ndaj Vetëvendosjes
kallxo.com
Nga janari IPK ka rekomanduar suspendimin e 17 policëve
ata.gov.al
PARIS – Iniciativë franko-gjermane për një “cloud” europian
shqiptarja.com
Ruçi uron Hotin: Qeveria e re do të kontribuojë që Kosova të bëhet një faktor i rëndësishëm në rajon Avdullah Hoti kryeministër, politika shqiptare ur
sot.com.al
Formimi i qeverisë së re në Kosovë, reagon Pandeli Majko, ka një mesazh për Albin Kurtin
top-channel.tv
Kosova me qeveri të re/ Kabineti i Hotit merr 61 vota, VV proteston para Kuvendit

Kush peshkon në llum, nuk duhet të ankohet për fatin e grepit

24-ore 20.10.2019. 12:39

Kush peshkon në llum, nuk duhet të ankohet për fatin e grepit

Lorenc Vangjeli Rrjetet sociale e masakruan barbarisht një deputete të parlamentit shqiptar. Gruaja e re, bionde e kuruar siç do të kishte bërë dhe një brune në vend të saj, e dalë nga listat e Partisë Demokratike e kishte pothuaj të pamundur të lexonte normalisht tekstin fjalimit të saj. Gabonte f»»»

24-ore.com
Balkanweb 19.10.2019. 11:05

Kush peshkon në llum, nuk duhet të ankohet për fatin e grepit

Rrjetet sociale e masakruan barbarisht një deputete të parlamentit shqiptar. Gruaja e re, bionde e kuruar siç do të kishte bërë edhe një brune në vend të saj, e dalë nga listat e Partisë Demokratike e kishte pothuaj të pamundur të lexonte normalisht tekstin fjalimit të saj. Gabonte fjalët në shqipt»»»

balkanweb.com
Java News 18.10.2019. 20:41

Kush peshkon në llum, nuk duhet të ankohet për fatin e grepit

Nga Lorenc Vangjeli Rrjetet sociale e masakruan barbarisht një deputete të parlamentit shqiptar. Gruaja e re, bionde e kuruar siç do të kishte bërë dhe një brune në vend të saj, e dalë nga listat e Partisë Demokratike e kishte pothuaj të pamundur të lexonte normalisht tekstin fjalimit të saj. Gabon»»»

javanews.al
Shqiptarja 18.10.2019. 18:25

Kush peshkon në llum, nuk duhet të ankohet për fatin e grepit

Rrjetet sociale e masakruan barbarisht një deputete të parlamentit shqiptar. Gruaja e re, bionde e kuruar siç do të kishte bërë dhe një brune në vend të saj, e dalë nga listat e Partisë Demokratike e kishte pothuaj të pamundur të lexonte normalisht tekstin fjalimit të saj. Gabonte fjalët në shqipti»»»

shqiptarja.com
ATA 18.10.2019. 18:20

Kush peshkon në llum, nuk duhet të ankohet për fatin e grepit

Nga Lorenc Vangjeli Rrjetet sociale e masakruan barbarisht një deputete të parlamentit shqiptar. Gruaja e re, bionde e kuruar siç do të kishte bërë dhe një brune në vend të saj, e dalë nga listat e Partisë Demokratike e kishte pothuaj të pamundur të lexonte normalisht tekstin fjalimit të saj. Gabon»»»

lexo.com.al
Koha Jone 18.10.2019. 18:08

Kush peshkon në llum, nuk duhet të ankohet për fatin e grepit

Nga Lorenc Vangjeli – Rrjetet sociale e masakruan barbarisht një deputete të parlamentit shqiptar. Gruaja e re, bionde e kuruar siç do të kishte bërë dhe një brune në vend të saj, e dalë nga listat e Partisë Demokratike e kishte pothuaj të pamundur të lexonte normalisht tekstin fjalimit të saj. Gab»»»

kohajone.com
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.