Java e fundit e fushatës, partitë 5 ditë kohë për të bindur zgjedhësit

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Portalb Macedonia del Nord 19.04. 20:16

Java e fundit e fushatës, partitë 5 ditë kohë për të bindur zgjedhësit

Politikanët shqiptarë kanë kohë deri të premten të bindin elektoratin të votojë për ta. Kjo është java e fundit e fushatës, të shtunën është heshtja zgjedhore dhe të dielën votohet për 140 deputetet që do të qeverisin 4 vitet e ardhshme, raporton EN. Janë 1868 kandidatë për deputetë, që këtë radhë,»»»

portalb.mk
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.