Kryemadhi në Gjirokastër: Edi Rama dhe Rilindja kërkojnë të tjetërsojnë flamurin tonë

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Syri Albania 16.04. 19:56

Kryemadhi në Gjirokastër: Edi Rama dhe Rilindja kërkojnë të tjetërsojnë flamurin tonë

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, ka zhvilluar një takim sot me qytetarët në Gjirokastër. Kryemadhi tha se një nga problemet më të mëdha është hemorragjia e institucioneve, por se uragani i ndryshimit po ndihet në të gjithë Shqipërinë. Gjithashtu Kryemadhi theksoi se më socialistë se kandidatët»»»

syri.net
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.