indeksonline.net
Ndodh në Pejë, vodhi veturën që përdoret për bartjen e kufomave!
gazetamapo.al
KRIMET E KOMUNIZMIT / Harta që riktheu kujtesën e fshirë shqiptare
indeksonline.net
Lista e deputetëve të AAK-së, votat e diasporës dhe me kusht do të jenë përcaktuese
Kujdes strategjinë e ndarjes afatgjatë të Pekinit
shqiptarja.com
Paradoksi/ ‘Armiqtë’ që do bashkëjetojnë në koalicionin e PD-së, Topi-Berisha, Dule-Idrizi, republikanë dhe monarkë, krimi dhe dekriminalizimi
koha.net
Buzhala: Konsumatorët do të paguajnë më pak për energji elektrike deri në maj
koha.net
Katër raste të dhunë në familje në 24 orët e fundit në Kosovë
portalb.mk
Mjeku Haliti, pas vaksinimit të tij kundër virusit korona këshilloi të gjithë të vaksinohen
aa.com.tr
Historiani izraelit: Hamasi u paraqit keq në masmedia
kohajone.com
Hajdutët rilindas!
aa.com.tr
OKB do të mbledhë palët në prill për bisedimet mbi Qipron
ata.gov.al
AXHENDA NDËRKOMBËTARE 25/02/2021
shqiptarja.com
Topi firmosi marrëveshjen me Bashën në minutat e fundit, nënkryetari i FRPD-së ironizon Berishën: U mbush PD me qëndrestarë bulevardi
sot.com.al
Fatos Klosi dhe Petro Koçi: DASH goditje nën brez armiqve të reformës në drejtësi, Meta-Berisha dyshja më e shqetësuar
sot.com.al
Bujar Leskaj: PD do të ketë vëmendje të shtuar ndaj rinisë, do ndalim emigrimin dhe do ti angazhojmë në vendimmarrje
sot.com.al
PD prezanton programin për energjinë, Basha: Do të zgjidhen problemet e përmbytjeve dhe riparimit të dëmeve nga tërmeti
sot.com.al
Presidenti bllokon koncesionin e Rinasit, sulmon bizneset shqiptare dhe rreshtohet krah kinezëve, ja si ju dha aeroportin në 2016
sot.com.al
PD hyn si koalicion në zgjedhje, Basha merr pas vetes 13 parti, ja marrëveshja me Topin, Mediun, ballistët dhe legalistët
sot.com.al
Bardhi dhe Paloka: Shqipëria ka mbetur në vendnumëro, kjo gjendje do të marrë me patjetër fund në 25 Prill, PD do sjellë ndryshimin
sot.com.al
Shuplaka e fortë e SHBA për Metën dhe Berishën, Dvorani hoqi dorën kriminale nga sistemi i drejtësisë, gjyqtari shpërfill akuzat e presidentit
sot.com.al
Vuloset ndarja mes PD dhe LSI, ja si Basha nxori jashtë loje Kryemadhin dhe acaroi presidentin, palët të ndara në zgjedhje
sot.com.al
Palmer: Nën administratën e re të presidentit Biden, angazhimi i SHBA në Ballkan i qëndrueshë
sot.com.al
Idajet Beqiri: Vlerësimi i DASH për Dvoranin kambana alarmi për Metën, tashmë amerikanët kanë ngritur akuzë kundër Metës për korrupsionin e tij “me bl
“Po mendoj për hallet e familjes, pasi kam lanë gruan e tre djem të vegjël”/ Kujtimet nga burgu të ish-zv/ministrit të diplomuar në ‘La Sapienza’
Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”
sot.com.al
Edhe katapultimi i profesionistëve është imitim i riciklimit politik!
sot.com.al
Fitorja e Albin Kurtit në kurriz të burgosjes së drejtuesve të UÇK
tvklan.al
PD arrin marrëveshjen me aleatët, koalicioni regjistrohet zyrtarisht në zgjedhje
shqiptarja.com
Arrihet koalicioni i PD me 13 partitë Basha: Sot siguruam fitoren e ShqipërisëFinalizohet koalicioni ‘PD-Aleanca për ndryshim’, Topi firmos në minutat
BE, sanksione kundër zyrtarëve rusë pas burgosjes së opozitar Navalny
shqiptarja.com
Drejt përfundimit të afatit të regjistrimit të koalicioneve, FRD ende nuk ka firmosur me PD-në Koalicioni ‘PD-Aleanca për ndryshim’, zbardhet marrëves
shqiptarja.com
Adriatik Alimadhi i zhgënjyer nga Basha: Më shtoi bindjen se PD s’e ka dashur asnjëherë Ballin KombëtarFirmosi koalicionin me Bashën, Roshi: Bashkëpun
kosova-sot.info
Berisha nga komuniteti rom: Lista Serbe manipuloi edhe me komunitetin tonë
vizionplus.tv
Koka: Vlerësimi për Dvoranin i sponsorizuar. Ka qenë pjesë e strukturave të PS-së
shqiptarja.com
Fabian Topollaj në Report Tv: Nëse Basha del forcë e parë dhe ka mundësi të fitojë me ne, BD ia jep mandatet me 1 kushtFirmosi koalicionin me Bashën,
Demokrati fton publikisht me Patozin: Hajde bashkohu me ne!
insajderi.com
Gjykata gjermane dënon ish-agjentin sirian në një gjyq historik
koha.net
Detaje të reja në lidhje me rastin në AZHB: Dokumente fiktive, ndarja e subvencioneve me fermerët
tvklan.al
Përse PD dhe LSI do të futen veçmas në zgjedhje
shqiptarja.com
Duka zotohet pas marrëveshjes me Bashën: Jam i dyti në Durrës, nëse s’fitoj s’marr pjesë më kurrë në zgjedhjeFormohet koalicioni ‘PD-Aleanca për ndrys
lapsi.al
Paloka zbulon pse PD dhe LSI do garojnë me lista të ndara në 25 prill
shqiptarja.com
Zgjedhjet e 25 prillit/Topollaj: Bindja Demokratike do bashkëpunoj me Topallin, do mbështesim njëri-tjetrin në disa qarqe'Aleanca për ndryshim' koalic
koha.net
Meta kthen në Kuvend ligjin që zgjat afatin e koncesionit të aeroportit “Nënë Tereza”

Udhëtime luksoze ku përfshihet edhe vaksinimi kundër Covid-19

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Alsat M 25.01. 21:16

Udhëtime luksoze ku përfshihet edhe vaksinimi kundër Covid-19

Në Mbretërinë e Bashkuar, klubi privat “Knightsbridge Circle” lejon anëtarët e tyre, duke paguar anëtarësinë vjetore prej 25 mijë paund (rreth 28 mijë euro), të fluturojnë jashtë vendit për të marrë vaksinën. Kufiri i ri i pushimeve në kohën e Covid është udhëtimi luksoz ku përfshihet edhe vaksina.»»»

alsat.mk
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Text

280 characters remaining