tvklan.al
Audiopërgjimi i ri, Salianji: Fredi Alizoti ka takuar Taulant Ballën
U përfol që do të kandidonte për të parin e LDK-së, e mohon një gjë të tillë
Rama sulmon median: Është si Sharra e dikurshme, që helmonte Tiranën
Oferta e Ramës për opozitën: Votojmë reformën zgjedhore, nëse fitoni një bashki më shumë se PS, shkojmë në zgjedhje të parakohshme
sot.com.al
“Do bëjmë çdo gjë që thotë doktoresha e shkencave”, Rama sfidon opozitën dhe tregon kushtin për zgjedhje të parakohshme: E di që Basha nuk do e pranoj
Dossier/ Diktatorët, të pangopur me gra
boldnews.al
Shqipëria kriminale e Edi Ramës/ “Niçja e Alizoti” u dekonspiruan nga Arta Marku
cna.al
Ironia e Nard Ndokës/ Fatos Nano u tall me PS-në, tani me Rilindjen
“Arusha Lul”, “lider pa hallate”, Rama shpërthen ndaj Bashës. Ka dhe një mesazh për Metën: Sa të jetë Pandi mos…
gazetamapo.al
Rama-Bashës:Zgjedhje të parakohshme, nëse fiton një bashki më shumë
Edi Rama dhe Erion Veliaj në sheshin “Nënë Tereza”
vizionplus.tv
Jeta e re e Majlinda Bregut, rrëfim për “my living” nga Sarajeva
“Rrugëve do rrini, por…”, Rama sfidon opozitën: Shkojmë në zgjedhje të parakohshme vetëm nëse…
Audio-përgjimet për “Babalen”, Braimllari: Rama ka shkatërruar policinë e shtetit
shqiptarja.com
Oferta e Ramës për opozitën: Votojmë reformën zgjedhore, nëse fitoni një bashki më shumë se PS, shkojmë në zgjedhje të parakohshme
boldnews.al
Rama humb qetësinë: Kadrinj, zuzarë, derra të shtrirë…
koha.net
Sipas ish-komandantit të FSK-së, shërbimi i obligueshëm ushtarak shumë i kushtueshëm
lajmifundit.al
Rama sfidon opozitën: Zgjedhje të parakohshme nëse fitoni një bashki më shumë se ne
shekulli.com.al
Aljazeera demaskon qeverinë për grabitjen e pronave në bregdet
portalb.mk
Me sloganin “Bashkë përpara”, Pendarovski do ta zhvillojë fushatën për president
(Live)/ Edi Rama: Opozitës i duruam baltën, vezët dhe bojën e dëshpërimit në vend të sfidës
“Ç’e ka shtyrë Ilir Metën të mendojë vetëvrasjen”, Rama flet për derra, kadrinj e flamë kazanësh
Aldo Bumçi: Rama, grusht shteti me shkrirjen e Kushtetueses. Djegia e mandateve vendosi edhe për zgjdhjet lokale…
boldnews.al
SHISH e DSIK kërkojnë “interesat rusë”, dështojnë me pastrimin e parave
boldnews.al
Rama nis ofensivën frontale: Nuk presim më, ta harrojnë se ma marrin pushtetin
“TIRANA QË DUAM”/ Rama: Sot nis ofensiva frontale…opozita ta harrojë pushtetin në tavolinë! – AlpeNews
cna.al
Ish-kryebashkiaku socialist i zhgënjyer nga Kongresi i PS-së/ Nuk më dërguan ftesë
Mesazhet e At Gjergj Fishtës/ Politikanët e sotëm kanë çfarë të mësojnë nga testamenti i gjeniut të letrave. Evropa nuk na do dhe është…
Me Ramën nis historia, kryeministri: Gati të shembim Teatrin, Teatrin e Kukllave, Muzeun Kombëtar…
balkanweb.com
Veliaj: Do fitojmë në Astir dhe do të kemi një unazë moderne
shekulli.com.al
Indianët mashtrues në Tiranë, hije skandali për nënshtetësinë
cna.al
Fatos Nano refuzon Kongresin e Ramës?
koha.net
Klina në favor të mbylljes së lojërave të fatit
Hil Lushaku/ 1935, policia zëvendësohet nga “xhandarmëria qytetase” dhe shërbimi i “agjentëve policorë”
“Dosja Xhafaj”, Salianji publikon audion e dytë: Drejtori i policisë i dha lekë Alizotit, foli me Ballën
Reportazh i “AL JAZEERA-s/ Rama dështoi me premtimin e Reformës në drejtësi. Varfëria, krimi dhe kriza politike turbullojnë të ardhmen
BFI mbështet fuqishëm ambasadorin Bejli
Luksi i kongresit buron nga paratë e drogës
indeksonline.net
Lojërat e fatit i thyejnë rregullat, hapet ‘tinëzisht’ në Kosovë
“Bashkitë që duam për Shqipërinë që duam”, përfundon sesioni i parë i Kongresit të PS
tesheshi.com
Kazakistan: kryeqyteti Astana emërohet Nursultan
tesheshi.com
Sovranitet izraelit mbi Lartësitë Golan, Trump injoron reagimet: gati firmën

Pacolli: Për taksën vendos qeveria e Kosovës, askush tjetër

Ina-online 11.01. 01:40

Pacolli: Për taksën vendos qeveria e Kosovës, askush tjetër

11/01/2019 0 Ministri i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli, ka qëndruar për vizitë zyrtare në Gjermani. Ai atje ka folur edhe për taksën 100% ndaj produkteve serbe të vendosur nga Qeveria. “Këtë e përmenda edhe sot brenda edhe në konferencën për shtyp. Këtë ta dijnë, veprimi ka qenë i yni dhe i Kos»»»

ina-online.net
You can read more about this at Osservatorio Italiano
Text

280 characters remaining