kallxo.com
"Institucionet nuk e kanë idenë se çka nënkupton zhvillimi i qëndrueshëm"
shqiptarja.com
Plani kombëtar 2030, Ahmetaj konfirmon: Zero tatim fitimi për biznesin e vogël deri në 2029
abcnews.al
Tirana “vatra” më e madhe e koronavirusit, ku ndodhen zonat e “rrezikut” në kryeqytet
vizionplus.tv
Hoti do të kryesojë dialogun: Unë jam kryenegociatori
zeriamerikes.com
Meta: Marrëveshja sa më e shpejtë mbi reformën zgjedhore ndihmon integrimin europian të Shqipërisë
shqiptarja.com
Deklarata e fortë e Elisa Spiropalit: Luli duhet të ndajë mendjen nëse është Basha apo masha…
boldnews.al
U gjobit me 50 mln lekë për protestë, avokati Altin Goxhaj kërkon reagimin e qytetarëvbe dhe shoqërisë civile
kosovalive360.com
Shënohet Dita Botërore e Mjedisit nga Organizata CNVP
shqiptarja.com
Rrogozhina “hedh ne plehra” grantet gjermane, ambasada për Report TV: Ndërpresim bashkëpunimin!
boldnews.al
Shuhet nga jeta kompozitori i njohur shqiptar i dekoruar si “Nderi i Kombit” (Foto)
koha.mk
IRI: Besueshmëria e liderëve “fifty fifty”
alsat-m.tv
Dialogu dhe zhvillimi ekonomik, dy pikat kryesore të Qeverisë Hoti
rd.al
Rama i ka hedhur sytë nga KLSH, institucionit që i faktoi 7.2 miliardë euro vjedhje të qeverisë
Qeveria libiane rimerr Tripolin, zmbrapsen forcat armike
almakos.com
Edhe ne në Evropë nuk mund të marrim frymë
kallxo.com
Flet nënkryetari i parë shqiptar i Komunsë së Gucisë: Kërkon mbështetje nga Kosova e Shqipëria
“Kësaj radhe u bind menjëherë”. Një kabllogram amerikan që dëshmon se avazi shqiptar me ambasadorë që duhet “të bindin” kokorroçat e politikës në Tira
sot.com.al
Bashkia Durrës bën një vesh shurdh ndaj kërkesave për korsi biçikletash
VIDEO/ Ardi Veliu nxori videon e nënës së 15 vjeçarit të dhunuar nga policia, Spiropali: E kuptoj që drejtori ka qenë në një stres të madh
portalb.mk
Veçeri, Siteli publikuan dezinformatë se Greqia ndaloi hyrjen për banorët e komunave të Maqedonisë me numrin më të madh të të infektuarve
Hoti viziton Ministrinë e Financave dhe Transfereve, u diskutua për gjendjen aktuale financiareTë ngjashme
shqiptarja.com
Veliaj: Miratohen së shpejti pagesat për tërmetin
ata.gov.al
Zero tatim fitimi për biznesin e vogël deri në vitin 2029
Meta vlerëson tranzicionin paqësor të qeverisë, përshëndetje dhe falenderime për Kurtin nga Tirana
lajmpress.org
Si e shoh “kryeministrin e parë shqiptar” të propozuar nga DUI
parlament.al
Zhvillohet mbledhja e përbashkët konsultative me përfaqësuesit e medias për Planin Strategjik të Kuvendit të Shqipërisë
parlament.al
Komisioni për Çështjet Ligjore, Administratën Publike dhe të Drejtat e Njeriut zhvilloi dy seancë dëgjimore
kosova.info
‘Pandemia Ekonomike’: Ku qëndron Kosovanë raport me vendet e rajonit?
Burri i Albulena Haxhiut e kërcënoi me plumb në ballë Kadri Veselin
indeksonline.net
Vazhdon testimi i shumë personave për Covid-19 në Vushtrri, 46 vetëm sot
tetovasot.com
Bislimovski: Nuk pres çfarëdo problemesh në sektorin energjetik gjatë valës së dytë eventuale të KOVID-19
cna.al
Dokumentet-Zbulohet mega-vjedhja Rama-Bolino/ Si po “rrëmbejnë” 5000 m2 tokë në zemër të Tiranës
javanews.al
Gazeta italiane: Këshilltari i Metës, i përfshirë në një histori ryshfeti për rrëzimin e Ramës -
Fillon e mbara me Zemajn në MSH, BE-ja dhuron donacion prej 5 milion euro
shqiptarja.com
Miratohet për 10 vite “Plani i Menaxhimit të Integruar për Butrintin” nga Këshilli i Trashëgimisë Kulturore
ekonomiaonline.com
Rukiqi viziton bizneset pas lehtësimit të masave
koha.net
Irani, shteti i parë me valën e dytë rekorde të infektimeve
Nga mbledhja e Komisionit për Mbikëqyrjen e Financave Publike
ata.gov.al
Cakaj bisedë me Danielsson: BE mbështet Shqipërinë për integrimin dhe luftën ndaj COVID-19
koha.mk
LAJMI I FUNDIT : Dy viktima dhe 177 raste të reja me koronavisur
balkanweb.com
Durrësi në prag të sezonit turistik, përballet me mbeturinat nëpër kazanët e plehrave
Deklaratë e Presidentit të Republikës, Sh.T.Z. Ilir Meta në bashkëbisedimin javor me gazetarët - Presidenti i Republikës së Shqipërisë
ekonomiaonline.com
Anulohet Festivali Folklorik “I Këndojmë Lirisë” shkaku i Coronavirusit

I kemi përmbushur detyrat jo 1, por 2 herë/ JO-ja e BE dhe “Shqipëria Europiane” alla-Rama

Bold News 18.10.2019. 18:39

I kemi përmbushur detyrat jo 1, por 2 herë/ JO-ja e BE dhe “Shqipëria Europiane” alla-Rama

Nga Boldnews.al Kryeministri Edi Rama u shfaq sot në një konferencë për mediat, me sy të skuqur dhe me një mllef ndaj liderëve europianë që nuk mund të pranoheshin të gënjeheshin edhe në 2019 për arritjet e Shqipërisë. Duke shmangur çdo përgjegjësi lidhur me vendimin negativ për hapjen e negociatav»»»

boldnews.al
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.