almakos.com
Bëhuni gati për zgjedhje në vjeshtë
sot.com.al
Ilir Meta nuk ndal sulmet ndaj ndërkombëtarëve: Do mbani përgjegjësi para popullit shqiptar për rrugën e paligjshmërisë
sot.com.al
Meta tenton të ulë në tryezë palët, Rama e refuzon dhe paralajmëron të tjera çmenduri prej tij, Basha i shkon sot në Presidencë
sot.com.al
“EU Reporter” zbardh prapaskenat, PD-LSI do cilësohen organizata të dhunshme nga SHBA nëse pengojnë zgjedhjet, Uashingtoni mbështet 30 qershorin
shekulli.com.al
Moisiu: Politika shqiptare të hartojë një Pakt Kombëtar për zgjidhjen e krizës!
sot.com.al
Pas presionit ndërkombëtar opozita ndryshon strategji, tërhiqet nga sulmet dhe nis protestat, tubime 24-orëshe para KZAZ
sot.com.al
Përçahet PD, njerëzit e Berishës kundër tërheqjes nga dhuna, kryebashkiakët vijojnë paralajmërimet për prishje të procesit zgjedhor
shekulli.com.al
KiE: Misioni i vëzhgimit nuk vjen në Shqipëri, nuk ka konkurrencë politike
sot.com.al
Vetingu trondit gjyqtarët dhe prokurorët që u është bllokuar viza nga SHBA, ngelin në veting edhe Luan Hasneziri me Eugen Beçin
shqiptarja.com
Regjistrimi i kontratave të pronave, afatet dhe gjobat
shqiptarja.com
Dëshmia e djalit të Fadilit: Ju tregoj vrasësin me pagesë të 'Çapjave'
periskopi.com
Molliqaj: Nëse dëshmohet se Haradinaj ia mori kompetencat Delegacionit Shtetëror, PSD s’ka çka lypë aty
sot.com.al
Metamorfoza e një sheshi në Fier
kosova.info
Ngjarjet e datës 27 qershor 2019 - Kosova Info
Histori gangsterësh politikë
ina-online.net
Bullgaria u afrohet standardeve të NATO-së, ja përse
shqiptarja.com
Ish-presidenti i Gambisë, Yahya Jammeh akuzohet për përdhunim dhe sulme seksuale
Në 30 qershor shkulim të keqen/ Rama: SHBA i tregoi me gisht se do të shpallen organizatë e dhunshme
preshevajone.com
Nxenës shqiptarë nga Presheva pas Tiranës, vizitojne kryeqytetin serb Beogradin
periskopi.com
Sami Lushtaku në Facebook: Asnjëherë nuk jam akuzuar për korrupsion
botasot.info
Bastardimi i shqipës në pullat postare, drejtorin e BDI-së e ka zënë gjumi
kallxo.com
Punët 'shkel e shko', Komisioni kërkon që të monitorohen kontratat
periskopi.com
LDK thotë se nuk pati përleshje sonte në nëndegën e tyre në Mitrovicë
kallxo.com
Hajdar Beqa: Nuk e di për kënd e ka fjalën Sami Lushtaku
Shqipëria përballet me një çmim prej 110 milionë euro arbitrazhi
kallxo.com
Ramiz Lladrovci hesht rreth akuzave të Sami Lushtakut
telegrafi.com
Bajrami: Shqiptarët e Stambollit votuan masivisht në favor të kandidatit të Erdoganit (Video)
Meta Ramës: Nesër të pres 5:00-13:00, kur të kesh kohë
Xhaçka: Basha para gjykatës, për të sqaruar llumin që nxjerr nga goja
30 qershori/ Çfarë thonë Bylykbashi, Mazniku dhe Shehi
indeksonline.net
Beqiri: Zgjedhja e Marija Pejçinoviç-Buriç si Sekretare e Përgjithshme e Këshillit të Evropës është me rëndësi për ne
Fatmir Bajraj: Vartësi shkarkoj shefin, alias Thaqi Nikoliqin !
cna.al
E akuzoi se ka shpërndarë para në Dibër/ Ministrja e Mbrojtjes padit Bashën
lajmifundit.al
Refuzoi ftesën e Metës për takim, Rama tregon ku do jetë në dy ditët e ardhshme - Lajmi i Fundit - Lajme
kallxo.com
Nait Hasani sfidon Sami Lushtakun: Tregoji emrat!
Gëzim Kelmendi: Humbja e Erdoganit në Stamboll, vërteton se ai nuk është diktator
gazetablic.com
LDK e Mitrovicës mohon përleshjen në fshatin Bare
“BE nuk e ka të qartë se çfarë dëshiron të nxjerr nga dialogu"
insajderi.com
Musine Kokalari: Jetova me njerëz me fytyrë njeriu, po më keq se kafsha
Basha: Në Dibër, para dhe kërcënime për 30 qershorin
kallxo.com
Komisioni për mbikëqyrjen e AKI-së ia përmend Thaçit hulumtimin e Gazetës Jeta në Kosovë
insajderi.com
Haradinaj kritikoi Ministrinë e NISMA-s për mosrespektim të orarit, nisin procedurat për masa
Mane: Kauzën e keni personale; Liçaj: Po e kam, askush nuk mund të luaj me ekzistencën time
Balla: Ndaj shpifjeve të PD do të fitojmë edhe me vendim gjykate në gjermanisht
lajmi.net
Rusia për dorëzimin e S-400: 99% është gati
klankosova.tv
NISMA-s i bashkohen edhe rreth 200 studentë
kallxo.com
ORCA: Studentët e Universitetit të Prishtinës përballen me shpenzime të mëdha
Burri iu kap në përgjime, Olta kapet duke ndarë para për vota
sot.com.al
Akuza 'bombë' e Lulzim Bashës për Olta Xhaçkën, zbulon skenarin 'tronditës', nxjerr në 'skenë' Edi Ramën

Ceca, fillon romancën me djalin 26 vjeçar (Foto)

Kosova Sot 12.01. 23:54

Ceca, fillon romancën me djalin 26 vjeçar (Foto)

Ceca Razantovic ka gjetur dashuri të re. Diva e muzikës folk është dashuruar në modelin Aleksader Jovovic nga Beogradi. Këngëtarja ka filluar lidhjen romantike me Jojovic para një viti, ndërsa janë takuar kur ai ka qenë aktori në vidoeklipin e këngës së saj ‘Dobro sam prosla’. Megjithëse e kanë mba»»»

You can read more about this at Osservatorio Italiano
Text

280 characters remaining