ina-online.net
LDK dhe PDK drejt formimit të Qeverisë, ja si do ta ndajnë pushtetin?
ina-online.net
Në Gjykatën Speciale në Hagë: Pritet të ketë arrestime edhe në Preshevë (video)
Kraja: Rama u soll në mënyrë të papërshtatshme, shpalli Serbinë partner strategjik në Pejë
gazeta-shqip.com
Tmerri i luftës/ Azerbajxhani plagos 2 gazetarë francezë, Macron nis me urgjencë...
shqiptarja.com
Beqiri: Azemit iu morr telefoni dhe e fshehën pas atentatit! Shaban Memia të sqarojë këtë pjesëAvokati i Izet Haxhisë: Hajdari nuk u vra për hakmarrje
rtv21.tv
​Ngjarjet e datës 2 tetor
klankosova.tv
Nis zgjerimi i rrugës Arbanë-Landovicë (VIDEO)
shqiptarja.com
Avokati Beqiri: Haklaj erdhi në Tiranë për të marrë një video nga Hajdari! Jaho Mulosmani të tregojë pse gjërat agravuan dhe u vra! Si u lidh Fatmiri
abcnews.al
Vritet biznesmeni shqiptar në Serbi
abcnews.al
Basha fton Ramën në debat publik dhe i vendos afat: Po të pres
shqiptarja.com
Avokati i Izet Haxhisë: Hajdari nuk u vra për hakmarrje, por motiv të mirëfilltë politik ku përfitoi Berisha! Saliu të sqarojë 5 telefonatat e bëra Az
Kishit frikë se ju mundnin? Gjiknuri flet për koalicionet sipas versionit të PS: Basha i pari, Kryemadhi e dyta, le të dalë opozita të thotë…
abcnews.al
A do jetë kandidat për deputet? Flet Lleshaj: Dekonspirimin nga kreu i OFL-së e zbuluam vetë
ata.gov.al
MOSKË – Rusia dhe Turqia koordinim të ngushtë për stabilizimin e situatës në Nagorny Karabakh
boldnews.al
Ku do të kandidoni më 25 prill? Ja përgjigjia e Bashës
abcnews.al
Konflikti Armeni-Azerbajxhan, plagosen dy gazetarë francezë të “Le Monde”
gazetablic.com
“Ku janë Vjosa Osmani dhe Haxhi Avdyli, pse nuk e nëshkruajnë mocionin e VV-së?”
abcnews.al
Kosnett: Të shfrytëzohet angazhimi amerikan dhe evropian për rajonin
gazetainfokus.com
SKANDALOZE: Ministria e Shëndetësisë dhe Spitali Regjional i Gjilanit refuzojnë donacionin milionësh
abcnews.al
Pa konsensus me PD-në në Këshillin Politik, PS shqyrton nesër “Listat” te “Ligjet”
ina-online.net
Takim i Zaevit dhe Shekerinskës me oficerë të kthyer nga Afganistani
abcnews.al
“Brazili po digjet”, ekspertët: Situata mund të përkeqësohet nëse vijojnë thatësira
aktuale.mk
Halili: Nga Durrësi në Varna me tren (Video)
aa.com.tr
OKB aprovon marrëveshjen e kufirit detar Turqi-Libi
Muzika përhap COVID-19? Pas Klosit, reagon edhe Nard Ndoka
shqiptarja.com
Morali i politikës dhe morali i pushtetit
kallxo.com
Përfaqësuesi nga kompania angleze e rekrutimit flet për mënyrën si u vlerësuan kandidatët
abcnews.al
Gjermania: Po punojmë për liberalizimin e vizave për Kosovën, por disa vende kanë dyshime
koha.mk
Artan Hoxha zbulon personin që ka nxjerrë në pritë Azem Hajdarin
abcnews.al
Festivali i teatrove në Dibër të Madhe, shfaqja “Jul Çezari” e trupës së Tiranës merr vlerësimin maksimal
shqiptarja.com
Si mund të kopjohet një opozitë e paimitueshme!
abcnews.al
Nesër mblidhen dy qeveritë, Arifi kërkon 5 milionë euro nga Kosova dhe Shqipëria për Preshevën
cna.al
“PD një hap para PS”/ Patozi: Basha e Rama të kënaqur me marrëveshjen e 5 qershorit, zvarritja e qëllimshme
abcnews.al
Lideri i opozitës ruse: Më helmoi Putini! Por nuk do të ndalem, do të rikthehem në Moskë
abcnews.al
Aktori i famshëm francez flet për Ramën: Është tip për së mbari, më ngjan me Malkovich
kallxo.com
Manaj: Procesi i zgjedhjes së komisionerit për informim dhe privatësi shkon në pikën zero

Vasili: Ja 3 aktet e tragjedisë ekonomike ku është zhytur Shqipëria, dora e zezë e Rilindjes duhet të pritet

Standard 09.08. 09:47

Vasili: Ja 3 aktet e tragjedisë ekonomike ku është zhytur Shqipëria, dora e zezë e Rilindjes duhet të pritet

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili ka analizuar situatën ekonomike në të cilën ndodhet vendi. Ai thotë se Shqipëria është në buzë të greminës, ku shton edhe se shtimi i 230 mijë të varfërve, një rënie ekonomike që shkon deri në 9%, humbja e 100 mijë të papunë të tjerë, një borxh që kalon 80% i dek»»»

Alpe News 08.08. 17:24

VAJTON "VARFËRINË" E SHQIPTARËVE QË KANË MBETUR PA PUSHIME/ Tit Vasili i LSI: Ja 3 aktet e tragjedisë ku po na zhyt dora e zezë e Edi Ramës

Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili, shkruan në ‘Facebook’ se Rilindja i ka trajtuar si biznese fitimprurëse dy tërmetet që goditën vendin më 2019, atë të 21 shtatorit dhe të 26 nëntorit. Ndërsa edhe gjatë pandemisë, shkruan Vasili, qeveria vazhdoi vjedhjen dhe përvetësimin me tendera PPP e koncesione»»»

alpenews.al
Gazetatema 08.08. 15:05

Tit Vasili i LSI "vajton" varfërinë e shqiptarëve që kanë mbetur pa pushime: Ja 3 aktet e tragjedisë ku po na zhyt dora e zezë e Edi Ramës

Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili, shkruan në ‘Facebook’ se Rilindja i ka trajtuar si biznese fitimprurëse dy tërmetet që goditën vendin më 2019, atë të 21 shtatorit dhe të 26 nëntorit. Ndërsa edhe gjatë pandemisë, shkruan Vasili, qeveria vazhdoi vjedhjen dhe përvetësimin me tendera PPP e koncesione»»»

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.