Marrëveshje për të mos pasur Reformë
newsbomb.al
Nënkryetari i PD së Durrësit publikon pamjet me dron: Dhjetëra ton plehra hidhen në Manëz, po shkatërrohet zona turistike me vila e resorte (VIDEO)
cna.al
Basha ngre alarmin/ “Kriza ekonomike po thellohet çdo ditë, mijëra biznese në prag falimenti”
newsbomb.al
Përfundon mbledhja e Këshillit Politik, opozita nuk prononcohet, Gjiknuri: Javën tjetër mbyllet paketa ligjore
balkanweb.com
Rubrika gazmore/ Prapaskenat e “Zgjedhores”, ecejaket e palëve drejt marrëveshjes (VIDEO)
syri.net
‘M’u prish shtëpia nga tërmeti, por e rregullova’/ Roza Anagnosti: Teatri u la në mjerim….
shekulli.com.al
DEKLARATA/ ‘Zgjidhja’: Heqja e reciprocitetit, kapitullim dhe fajësim i Kosovës
ina-online.net
Kurti pas heqjes së reciprocitetit: Qeveria Hoti e paligjshme dhe në shërbim të Serbisë
aktuale.mk
Bënë testin e koronavirusit, dalin përgjigjet për futbollistët e Tiranës
ata.gov.al
Pasojat e tërmetit, PD dorëzon kallëzimin penal në SPAK
syri.net
72 viktima në 24 orë/ Vijon trendi zbritës në Itali
gazeta-shqip.com
Menaxhimi i krizës së COVID-19 nga Shqipëria as nuk krahasohet me reagimin katastrofik të Johnson, thjesht pyesni berberin tim!
newsbomb.al
Marrëveshja e djeshme për reformën zgjedhore, reagon Nard Ndoka: Sinjal pozitiv, por nuk jam fort i kënaqur me...
shqiptarja.com
'Për Fëmijërinë e Vjedhur', marshimi kundër përdhunimit vijon edhe në Elbasan'Për fëmijërinë e humbur', pas Tiranës sot protesta në Korçë, Sarandë
ata.gov.al
Naftëtarët e Ballshit, “pagë lufte” në masën 40 mijë lekë, Ahmetaj: Vendimi bëhet aktiv nesër
ina-online.net
Ja si do ti merrni kartelat pagesore
Heqja e reciprocitetit, hyn në Kosovë kamioni i parë me targa të Serbisë
Mos t'i biem në qafë: PD-ja do të hyjë në Parlament, nuk do të fitojë zgjedhjet
boldnews.al
Shqipëria përballë Edi Ramës
ina-online.net
Spasovski uron Hotin
ina-online.net
Ngjarje e rëndë në Krujë, vriten dy vëllezër 24 dhe 34 vjeç
gazetamapo.al
INTERVISTA/ Poezi, ti je dhimbja ime e bukur!
gazetamapo.al
Andon S. Frashëri i fundmi i dishepujve të Nolit
gazetamapo.al
Joan Didion: Vepra e një shkrimtari është e regjistruar në fytyrën e tij
abcnews.al
Nën akuzë… – Vetting
Veliaj, 7 mld lekë për "Zoologjikun", mes fituesve edhe kompania "G.P.G. Company" e Paqsor Buzit
ata.gov.al
Basha takon ambasadorin Soreca: Pa zgjedhje të lira, vendi nuk bën përpara
shqiptarja.com
Biznesi kundër akuzave të PD në Elbasan: Distancohuni nga sulmet ndaj investitorëve, mos cenoni biznesin e ndershëm
kohajone.com
Letër e Diasporës Shqiptare dhe Lorik Canës për të patur të drejtën e Votës
(VIDEO) Profesori Pula: Qeveria Hoti nuk ka legjitimitet
koha.mk
Ndryshimi në mes shkollës dhe jetës në kohën e pandemisë
alpenews.al
ALASTAIR CAMPBELL/ Kur lufta e Shqipërisë me Covid-19 mundi katastrofën e Boris Johnson. Edi Rama di të bëjë detyrën e kryeministrit (HISTORIA E BERBE
shqiptarja.com
Juventus parakalon Inter-in, akord me Veronën për Kumbullën, gati 32 mln euro
shqiptarja.com
Ligji i ri/ Hapet rruga për strehimin e refugjatëve në Shqipëri, kushtet për të fituar azil, rastet kur lejohet dëbimi i të huajve
(VIDEO) Pjesërisht zbatohet ora policore
Lapsuse e batuta, mbledhje qesharake te “Media”/ Deputeti që u filmua me gishtat në hundë s’di si drejtohet komisioni, e ndihmon..
balkanweb.com
Durrësi mbushet me plehra si Napoli/ Banorët e Manzës në protestë kundërshtojnë vend grumbullimin e ri. Pse u krijua kjo situatë
shqiptarja.com
Serbi, Presidenti Vuçiç: Do të luftojmë shumë për Kosovën, por nuk ka asnjë zgjidhje fatlume për ne
kallxo.com
Monitorimi i mbledhjeve të Këshillit Gjyqësor të Kosovës
syri.net
Kina me myslimanët si Hitleri me hebrejtë/ BBC zbulon kampet e fshehta ku mbahen ujgurët
Totaj: Po abuzohet me taksën e reciprocitetin
ata.gov.al
Lumi i Vjosës, trashëgimi natyrore dhe potencial i madh turistik

Merkel: Evropa duhet të bashkohet për t’i bërë ballë Rusisë, Kinës dhe SHBA-ve

Indeks 15.05.2019. 19:18

Merkel: Evropa duhet të bashkohet për t’i bërë ballë Rusisë, Kinës dhe SHBA-ve

Kancelarja gjermane, Angela Merkel, në një intervistë për gazetën prestigjioze britanike “The Guardian”, ka thënë se Evropa të jetë e bashkuar për t’i bërë ballë sfidave të ndryshme, përfshirë ndërhyrjet e Rusisë në zgjedhje, goditjen ekonomike të Kinës dhe monopolin amerikan të shërbimeve digjital»»»

indeksonline.net
Klan Kosova 15.05.2019. 19:13

Merkel: Evropa duhet të bashkohet për t’i bërë ballë Rusisë, Kinës dhe SHBA-ve

Kancelarja gjermane, Angela Merkel, në një intervistë për gazetën prestigjioze britanike “The Guardian”, ka thënë se Evropa të jetë e bashkuar për t’i bërë ballë sfidave të ndryshme, përfshirë ndërhyrjet e Rusisë në zgjedhje, goditjen ekonomike të Kinës dhe monopolin amerikan të shërbimeve digjital»»»

klankosova.tv
Sot 15.05.2019. 15:53

Thaçi shprehet i zhgënjyer nga mungesa e unitetit të BE-së kundrejt Kosovës

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka thënë të mërkurën se është befasuar për të keq kur ka mësuar që për takimin e mbajtur në Berlin ditë më parë me liderët e Ballkanit Perëndimor, nuk kishte koordinim me Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Ai i bëri këto komente në një takim me ambasadorët dhe shefa»»»

sot.com.al
Portalb 15.05.2019. 13:58

Thaçi shprehet i zhgënjyer nga mosuniteti i BE-së kundrejt Kosovës

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka thënë të mërkurën se është befasuar për të keq kur ka mësuar që për takimin e mbajtur në Berlin ditë më parë me liderët e Ballkanit Perëndimor, nuk kishte koordinim me Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Ai i bëri këto komente në një takim me ambasadorët dhe shefa»»»

portalb.mk
Koha Jone 15.05.2019. 13:21

Thaçi shprehet i zhgënjyer nga mungesa e unitetit të BE-së kundrejt Kosovës

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka thënë të mërkurën se është befasuar për të keq kur ka mësuar që për takimin e mbajtur në Berlin ditë më parë me liderët e Ballkanit Perëndimor, nuk kishte koordinim me Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Ai i bëri këto komente në një takim me ambasadorët dhe shefa»»»

kohajone.com
Oranews 15.05.2019. 13:09

Thaçi shprehet i zhgënjyer nga mungesa e unitetit të BE-së kundrejt Kosovës

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka thënë të mërkurën se është befasuar për të keq kur ka mësuar që për takimin e mbajtur në Berlin ditë më parë me liderët e Ballkanit Perëndimor, nuk kishte koordinim me Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Ai i bëri këto komente në një takim me ambasadorët dhe shefa»»»

Radio Evropa e Lire 15.05.2019. 12:55

Thaçi shprehet i zhgënjyer nga mosuniteti i BE-së kundrejt Kosovës

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka thënë të mërkurën se është befasuar për të keq kur ka mësuar që për takimin e mbajtur në Berlin ditë më parë me liderët e Ballkanit Perëndimor, nuk kishte koordinim me Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Ai i bëri këto komente në një takim me ambasadorët dhe shefa»»»

evropaelire.org
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.